HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 76; niedziela, 23 wrzesień 2018 Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • film • 2017-10-07
Photon
Źródło: filmweb, youtube - PISF 

Trzyczęściowa historia przedstawiająca powstawanie materii, informacje dotyczące powstawania życia oraz futurystyczną wizję świata.

Zwiastun filmu "Photon" w reżyserii Normana Leto. Producentem obrazu jest firma Lightcraft. „Photon”, z Andrzejem Chyrą w roli głównej, jest swoistym podsumowaniem ludzkiej wiedzy na temat życia i ewolucji. Film wizualizuje to, co dzisiaj wiemy na temat procesu tworzenia się materii. Pierwsza część filmu ("Początek") traktuje o powstawaniu materii, gwiazd i planet. Następnie historia w sposób płynny przechodzi w część drugą ("Życie"). Narrator wyjaśnia, co dzisiaj wiemy (i czego nie wiemy) na temat powstawania życia. W jaki sposób uformowały się złożone systemy cząsteczkowe? Dzięki kilku wymownym przykładom z codzienności przeciętnej rodziny, wyjaśnione zostają biologiczne podłoże zjawisk, takich jak: przemoc, alkoholizm lub wolna wola. W świetle najnowszych badań naukowych pojawia się interesujące pytanie: czy tak naprawdę sami decydujemy o czymkolwiek? Ostatni rozdział filmu dotyczy przyszłości rodzaju ludzkiego. „Photon” odważnie prognozuje m.in. dalsze łączenie człowieka z technologią. Ta niezwykła wizualnie opowieść kończy się przedstawieniem obecnych przewidywań z dziedziny fizyki dotyczących rozwoju cywilizacji i końca wszechświata.


Wszyscy moi mężczyźni2017-10-07

Rozwiedziona Alice wpuszcza pod swój dach trzech mężczyzn, którzy do Los Angeles przyjechali w pogoni za marzeniami. Pojawienie się byłego męża dodatkowo skomplikuje jej życie.
Twój Vincent2017-10-07

Bohaterowie obrazów Vincenta van Gogha przedstawiają historię życia oraz tajemniczej śmierci artysty.
Blade Runner 20492017-10-07

Oficer policji Los Angeles trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie.
Z dala od orkiestry2017-10-07

Dokument opowiadający historię żyjącego na emigracji poety, pisarza, tłumacza, krytyka literatury, sztuki, muzyki, doktora filozofii i literata - Zygmunta Lubicz Zaleskiego.
Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie2017-10-07

Dokument opowiadający o życiu jednego z najwybitniejszych polskich podróżników - Aleksandrze Dobie.
Park2017-10-07

W porzuconej dawnej ateńskiej wiosce olimpijskiej mieszkają najbiedniejsze rodziny. Nastoletni Dmitris pragnie na zawsze opuścić to miejsce.
Biegnij Amelio!2017-10-07

Dziewczyna chora na astmę wyjeżdża do uzdrowiska w Tyrolu Południowym. Tam poznaje chłopaka, z którym postanawia wspiąć się na szczyt góry, co według przesądu pomoże jej ozdrowieć.
Maudie2017-10-07

Opowieść o romansie pomiędzy samotnikiem, a kruchą, ale pełną energii kobietą - Maud Lewis - uważaną za jedną z najważniejszych kanadyjskich malarek.
Linia życia2017-10-07

Grupa studentów medycyny prowadzi niebezpieczne eksperymenty ze śmiercią kliniczną. Nie wiedzą, że ich działania będą miały o wiele większe konsekwencje, zagrażające ich życiu.
Botoks2017-10-07

Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.
2 noce do rana2017-09-22

Jednorazowa przygoda nieznajomych nabiera tempa, gdy wulkaniczna chmura popiołu uniemożliwia im wylot z Wilna.
50 wiosen Aurory2017-09-22

Pięćdziesiąt-letnia Aurora rozstała się z mężem, straciła pracę i wkrótce ma zostać babcią. Dla społeczeństwa staje się coraz bardziej przeźroczysta.

© 2018 Gorzow.com

^