HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 227; poniedziałek, 10 grudzień 2018 Imieniny Danieli, Bohdana, Julii
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • film • 2017-11-10
LISTY DO M. 3
Źródło: youtube, KinoSwiatPL 

"Listy do M. 3" - w kinach od 10 listopada 2017 roku!

Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Listy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

 

Nowe oblicze Greya2017-11-10

Globalny fenomen powraca! Anastasia Steele i Christian Grey to dziś państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów.
Młynarski. Piosenka finałowa2017-11-05

Ostatni bardzo osobisty i szczery wywiad z Wojciechem Młynarskim dopełniony wypowiedziami ponad 30 jego najbliższych przyjaciół.
Kobieta z lodu2017-11-05

Samotna wdowa zostaje przyjęta do zespołu morsów, gdzie stopniowo uczy się pokonać strach przed lodowatą wodą. A także ponownie spotka miłość.
Pewnego razu w listopadzie2017-11-05

Marek wraz z matką zostają pozbawieni przez władze miasta dachu nad głową. Kobieta trafia do przytułku dla bezdomnych, w którym nie jest mile widziana ze względu na swojego towarzysza - psa Kolesia.
Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta2017-11-05

Amy, Carla i Kiki muszą uporać się ze świątecznymi wizytami własnych matek.
Mother!2017-11-03

Uczucie wiążące młodą parę zostaje wystawione na próbę, kiedy w ich domu zjawia się nieproszony gość.
Inxeba. Zakazana ścieżka2017-10-27

W niektórych rejonach RPA do dziś praktykuje się rytuał męskiej inicjacji, którego przebieg jest ściśle strzeżoną tajemnicą.
Dziewczyna bez rąk2017-10-27

Jak daleko jest w stanie posunąć się człowiek, by ocalić dorobek całego życia?
Między nami wampirami2017-10-27

Podczas wycieczki do Transylwanii trzynastoletni Tony poznaje Vigo, prawdziwego wampira z krwi i kości. Od tego momentu między nimi rodzi się koleżeńska więź.
Łagodna2017-10-27

Kobieta o przykuwającej uwagę, spokojnej twarzy (Wasilina Makowcewa), dostaje zwrot paczki, którą wysyłała do męża przebywającego w więzieniu.
Po tamtej stronie2017-10-27

Losy mieszkańca Helsinek i uchodźcy z Syrii krzyżują się w podupadającej restauracji.
Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem2017-10-27

Historia turnieju życia najwybitniejszych tenisistów wszech czasów.

© 2018 Gorzow.com

^