Osób online: 363; wtorek, 21 listopad 2017 Imieniny Janusza, Marii, Reginy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2017-11-14
HIT kolejki DBBL dla KOZARYN Spedycja.

Źródło: Marek Onek

W 5 kolejce DBBL mecz Kozaryn Spedycja z BPU Sukurs zapowiadany był jako najciekwasze spotkanie kolejki i tak było.

Od samego początku mecz był wyrównany pierwsze 5 min spotkania to zaledwie 11 punktów zdobytych przez obie ekipy 6-5 dla Kozaryn Spedycja, kolejna część tej kwarty to wygrana tym razem 12-9 przez BPU Sukurs i cała 1 kwarta przez Sukurs 17-15 i tak było przez całe spotkanie. Najwyższe prowadzenie to max 10 pkt przez jedną lub druga drużynę, przewaga taka nie gwarantowała zwycięstwa, 8 krotne zmiany prowadzenia oddają zacietość tego spotkania. Końcówka spotkania a dokłdnie 52 sekundy przed końcem Koazryn Spedycja wygrywało 10 pkt (63-53) i każdy w hali wraz z zawodnikami myśleli, że już nic się nie zmieni i mamy zwycięzce, jednak w koszykówce trzeba zdobywać punkty o tym wiedział BPU Sukurs, bo tylko oni w ostatniej minucie zdobywali punkty goniąc wynik, zabrakło 1 pkt aby dogonić i doprowadzić do dogrywki, mieli ku temu szanse na 2 sekundy przed końcem Konrad Jelski otrzymał 2 rzuty wolne, jego drużyna w tym momencie przegrywał tylko 2 punktami wystarczyło trafic 2 wolne i dogrywka - niestety tylko 1 celny osobisty co skutkuje, że to Kozaryn Spedycja wygrywa hit kolejki 63-62 i zajmuje 2 miejsce DBBL. Wyróżnający się zawodnicy w zwycięskiej drużynie to - cała drużyna aż 4 zwodników punktowało dwucyfrowo (Sebastian Stempniewicz 17pkt, Sebastian Sobieszczuk 14pkt, Kamil Dojnikowski i Piotr Przyborowski po 11) a piąty zawodnik zaliczył dwucyfrowy wynik w zbiórkach Olgierd Grzeszak 11 zbiórek tak samo jak Piotr Przyborowski 16 zbiórek. W BPU Sukurs wyróżniającym się zawodnikiem był Konrada Jelskiego zdobywcy 24 pkt to te punkty pozowliły na wyrównaną rywalizację w spotkaniu, choć zabrakło tej "wisienki na torcie" czyli trafienia na dogrywkę.

W drugim spotkaniu niedzielnym obrońca tytułu MK Zaune bez swojego lidera Pawła Doberschuetz bezproblemowo wygrało z beniaminkiem PogChamp 96-56. W MK Zaune pod nieobecność lidera wyrózniali się Jerzy Makara 28 pkt, Wojciech Kowalik 18pkt oraz po 15 pkt Arkadiusz Świerczyński i Jacek Grygiel dla beniaminka m.in punkty zdobywał Kacper mamysz 20pkt

Na na pierwszym miejscu DREAM BURGER Baasket Lidze obrońca tytułu MK Zaune a drugie miejsce Koazryn Spedycja dzięki wygraniu niedzielnego spotkania.Kolejne spotkania jak zawsze w niedziele od godz. 17.15 w hali II LO ul. Przemysłowa 22 serdecznie zapraszamy.

Jeszcze mniej bezrobotnych2017-11-13

Pod koniec października liczba bezrobotnych jeszcze się zmniejszyła; w Gorzowie Wielkopolskim stopa bezrobocia wynosiła 3,1 % (miesiąc wcześniej 3,3 %), a w powiecie gorzowskim 5,2 % (miesiąc wcześniej 5,6 %) – wynika z danych Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Będą kolejne murale2017-11-13

Miasto wkrótce ozdobią dwa murale; przy ulicy Zielonej Bożydara Bibrowicza, gorzowskiego społecznika, prezesa Nowego Towarzystwa Upiększania Miasta, a przy ulicy Kolejowej Egometa Bratza, inicjatora powstania Parku Słowiańskiego.
ZUE przebuduje tory na Walczaka2017-11-13

Przebudową torowiska na ulicy Walczaka zajmie się krakowska firma ZUE, która za swoje usługi zaproponowała kwotę ponad 18,4 mln zł.
Kolejna szansa dla Gorzowa2017-11-13

Po raz kolejny Gorzów staje do internetowego konkursu; tym razem walczymy o miano Miasta Roku 2017.
Żyję zdrowo – Trzymam Formę!2017-11-13

13 listopada odbył się finał tegorocznej edycji programu „Trzymaj Formę”, w ramach której uczniowie przygotowywali projekty dotyczące profilaktyki nadwagi i otyłości.
Urząd Marszałkowski w barwach narodowych2017-11-13

Z okazji Święta Niepodległości, z inicjatywy marszałek Elżbiety Anny Polak budynek Urzędu Marszałkowskiego rozbłysł w barwach narodowych.