HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 77; środa, 14 listopad 2018 Imieniny Emila, Laury, Rogera
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2017-12-05
Niemoc rzutowa Kozaryn Spedycja
70566.jpg

Źródło: Gorzowska Liga Amatorskiej Koszykówki (GLAK)  

MK Zaune wróciło na 1 miejsce w DBBL, ale nie tylko dzięki wygranej w ostatnim meczu z beniaminkiem PogChamp 88-42 ale przede wszystkim, dzięki determinacji BPU SUKURS.

Mecz zapowiadany jako hit kolejki od samego poczatku był jednostronno - szybkim spotkaniem na korzyść BPU Sukurs, które od samego początku od pierwszego podrzutu narzuciło swój szybki styl gry. Osłabiony Kozaryn Spedycja brakiem dwóch swoich kluczowych zawodników Wojtka Wawrzyniaka i Sebastiana Sobieszczuka (obaj średnio rzucają po 16 pkt.), do tego niemoc rzutowa za 3 pkt 12% (3 celne na 25 prób) spowodowało tak jednostronne widowisko. Po drugiej stronie przeważał szybki atak w wykonaniu dwóch młodych "chartów" z Sukursa Konrad Jelski (29pkt) i Marcina Jachimowskieggo (23pkt) co dało taki a nie inny wynik 98-51 dla BPU Sukurs. Wynik wskazywałby, że było nudno i spokojnie ale tak nie było obie ekipy wiedziały o co grają i od samego poczatku było nerwowo, co skutkowało w drugiej części meczu faulem niesportowym i 2 faulami technicznymi, szybciej skupiło się na grze SUKURS i może dlatego zaliczyło 2 wygraną na swoim koncie nad Kozarynem Spedycja.

Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej 10.12 od godz. 17.15 a po nowym roku zaczynamy półfinały i chyba już jest znamy pary półfinałowe co oznacza bardzo ciekawe półfinały po tym co zobaczyliśmy w niedzielne popołudnie

Światełko z Eneą2017-12-05

Kilkanaście dodatkowych, świątecznych elementów świetlnych otrzymają w tym roku mieszkańcy Gorzowa dzięki porozumieniu Miasta z spółką Enea. To m.in. karoca świętego Mikołaja, świetlne bramy, prezenty i bombki.
Zamknięcie skrzyżowania Paderewskiego - Narutowicza2017-12-05

W czwartek 7 grudnia od godzin porannych rozpocznie się ostatni etap trwającej przebudowy skrzyżowania ulic Paderewskiego i Narutowicza; wykonana zostanie nowa nawierzchnia skrzyżowania.