HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 217; środa, 14 listopad 2018 Imieniny Emila, Laury, Rogera
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • kultura • 2017-12-05
Pokaz kolekcji gorzowianki
70571.jpg

Źródło: Gorzów - Przystań Zdjęcia:archiwum Natalii Ślizowskiej

W Klubie Muzycznym „Studio” przy ulicy Chrobrego odbył się pokaz kolekcji ubiorów unikatowych „Last Lovers”, zaprojektowanych i wykonanych przez gorzowiankę Natalię Ślizowską.

Kolekcja obejmowała kreacje wizytowe i karnawałowe. W pokazie udział wzięło 15 modelek.

Wydarzenie prowadził aktor Marcin Ciężki. Oprawę muzyczną zapewnił kwartet smyczkowy w składzie: Katarzyna Winkiewicz, Agnieszka Wenda, Piotr Więcki i Łukasz Jaros.        
 
W przerwie pomiędzy częściami pokazu zaśpiewała uzdolniona muzycznie 10-letnia Karolina z Ukrainy, która wraz z rodzicami mieszka w Gorzowie.
 
Po pokazie można było udać się do pracowni projektantki i nabyć prezentowane ubiory.
 
Wszyscy uczestnicy pokazu wzięli udział w ramach wolontariatu.
 

Grażyna Wojciechowska
Fundacja „Czysta Woda”

Pokaz kolekcji gorzowiankiPokaz kolekcji gorzowiankiPokaz kolekcji gorzowiankiPokaz kolekcji gorzowianki

Grudniowy GWS2017-12-05

W wielu miejscach Gorzowa można zaopatrzyć się w bezpłatny egzemplarz ostatniego w tym roku numeru Gorzowskich Wiadomości Samorządowych.
Mikołaje u Azorków2017-12-05

Tuż przed 6 grudnia reprezentacja Mikołajów z Inneko dotarła z prezentami do schroniska dla zwierząt „Azorki” na Zawarciu.
Ze świąteczną wizytą2017-12-05

Jutro Mikołajki, ale pomocnicy najbardziej ulubionego przez dzieci świętego już dziś odwiedzili Pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.
Stalowe mikołajki - zaproszenie2017-12-05

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na akcję Stalowe Mikołajki.
Niemoc rzutowa Kozaryn Spedycja2017-12-05

MK Zaune wróciło na 1 miejsce w DBBL, ale nie tylko dzięki wygranej w ostatnim meczu z beniaminkiem PogChamp 88-42 ale przede wszystkim, dzięki determinacji BPU SUKURS.
Światełko z Eneą2017-12-05

Kilkanaście dodatkowych, świątecznych elementów świetlnych otrzymają w tym roku mieszkańcy Gorzowa dzięki porozumieniu Miasta z spółką Enea. To m.in. karoca świętego Mikołaja, świetlne bramy, prezenty i bombki.
Zamknięcie skrzyżowania Paderewskiego - Narutowicza2017-12-05

W czwartek 7 grudnia od godzin porannych rozpocznie się ostatni etap trwającej przebudowy skrzyżowania ulic Paderewskiego i Narutowicza; wykonana zostanie nowa nawierzchnia skrzyżowania.