Osób online: 40; poniedziałek, 23 kwiecień 2018 Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2018-04-16
MKK BASKET GORZÓW POZBAWIŁ SUDETY ĆWIERĆFINAŁÓW

Źródło: Gorzów - Przystań

Sensacyjnie zakończył się mecz 14 kolejki Dolnoślasko-Lubuskiej Ligi Młodzików pomiędzy SUDETAMI Jelenia Góra a MKK BASKET Gorzów (15.04.2018 r. godz.11.00).

Faworytami spotkania byli - aspirujący do gier ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski - koszykarze Sudetów zwłaszcza, że w Gorzowie jeleniogórscy zawodnicy wygrali 17 punktami. Aby awansować musieli ten mecz po prostu rozstrzygnąć na swoją korzyść. Gorzowianie nie mięli nic do... stracenia i mimo czterogodzinnej podróży podeszli do zawodów skoncentrowani z chęcią rewanżu za porażkę w pierwszej rundzie. ​
Ku zdziwieniu jeleniogórskich kibiców pierwsza kwarta zakończyła się sukcesem podopiecznych Andrzeja Stanka 23:17. Znakomicie w tym okresie zaprezentował się zawodnik BASKETU Paweł Wróbel, który w ciągu trzech minut „znokautował” przeciwnika czterema trafieniami za „3”. Do przerwy gorzowscy koszykarze prowadzili 37:28.

Po przerwie w 3 minucie czwartej kwarty gospodarze doszli nas na jeden punkt (45:44) i wydawało się, że lada chwila obejmą prowadzenie. Jednak konsekwentna gra w obronie (duża determinacja pod tablicami) i dobrze zorganizowany atak szybki doprowadził do 10 punktowej przewagi BASKETU. W końcówce meczu swój znakomity fragment gry miał Kacper Jurgiewicz (10 punktów w ciągi 5 minut). Gorzowianie ostatecznie wygrali 60:50 i tym samym pozbawili przeciwnika szans awansu do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Punkty dla MKK BASKET Gorzów zdobyli:

Paweł Wróbel 27 (4), Kacper Jurgiewicz 14, Mateusz Bohdanowicz 6, Dawid Kowacki 4, Mikołaj Pacholski 4, Amadeusz Łupiński 3, Oskar Olejniczak 2, Gabriel Szałata 0, Wiktor Lepieszkiewicz 0, Mateusz Bezkorowajny 0.

Tym zwycięstwem koszykarze BASKETU udowodnili, że mogą wygrywać na wyjeździe z faworytami rozgrywek. Chyba żaden zespół - grający u siebie - nie zmarnowałby takiej szansy.​

​Andrzej Stanek
trener MKK BASKET Gorzów

​Fot. archiwum MKK BASKET Gorzów

Pokaz współczesnej mody damskiej2018-04-19

22 kwietnia 2018, godz. 17.00 (niedziela), - „Pokaz  współczesnej mody damskiej z elementami tradycyjnej, ręcznie wykonywanej szydełkiem koronki koniakowskiej".
„Women’s power” w Gorzowie2018-04-16

Radosne, pełne energii, entuzjazmu i radości takie panie przyszły na „Spotkania Kobiet Autentycznych” organizowane wspólnie przez Urząd Miasta i firmę Silcare do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie.
Dzień Otwarty w ZSG2018-04-16

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp.serdecznie zapraszają Gimnazjalistów, Rodziców i Nauczycieli na DZIEŃ  OTWARTY
Dziękujemy za pomoc Kajetanowi2018-04-16

Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc dla 12-letniego Kajetana Fikusa serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie jakiego udzieliliście Państwo chłopcu i jego rodzinie.
Rewelacyjne sukcesy na Mistrzostwach Polski w JU-JITSU2018-04-16

15 kwietnia br. w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski w Ju-jitsu  organizowane przez Polski Związek Ju-jitsu i Dragon Fight Club Sochaczew.
10 medali KSW Gorzów na turnieju Kickboxingu "Piaseczno Open"2018-04-16

14 kwietnia 2018 r. w podwarszawskim Piaseczno odbył się ogólnopolski turniej Kickboxingu "Piaseczno Open".
Siła kobiet w biznesie – misja do Hiszpanii2018-04-16

Od poniedziałku, 16 kwietnia br., rozpoczyna się kolejna misja gospodarcza organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem2018-04-16

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (15.04.2018)
Napadli na salon gier i próbowali ukraść automaty. Zostali zatrzymani przez policjantów2018-04-16

W Szprotawie dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na kobietę pracującą w salonie gier i chciało ukraść automaty.
W sezon wjeżdżamy bezpiecznie! Motocyklowa parada z policjantami na czele2018-04-16

Sezon motocyklowy w Lubuskiem został oficjalnie otwarty!
Policyjny pilotaż w trosce o zdrowie dziecka2018-04-16

Zielonogórscy policjanci szybko, profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem zadziałali w sprawie pomocy mieszkańcowi Krosna Odrzańskiego, który wiózł do szpitala chore dziecko.
Posiedzenie Rady ds. energetyki2018-04-13

13 kwietnia br. odbyło się XVIII posiedzenie Regionalnej Rady ds. Energetyki przy Marszałku Województwa Lubuskiego.
WSA: Prezes WFOŚ powołany bezprawnie2018-04-13

Województwo Lubuskie reprezentowane przez Zarząd Woj. Lubuskiego wygrało proces przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym z wojewodą lubuskim.