HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 258; poniedziałek, 27 maj 2019 Imieniny Amandy, Jana, Juliana
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-06-11
DERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNE
72730.jpg

Źródło: Lubuska Policja 

Po raz kolejny w tym sezonie, w odstępie dwóch tygodni ekipy z Gorzowa Wlkp. i Zielonej Góry zmierzyły się w Derbach Ziemi Lubuskiej na żużlu.

Duże zainteresowanie tą imprezą ściągnęły na „Jancarza" komplet widzów. Dzięki zaangażowaniu policjantów oraz spokojnym zachowaniu kibiców kolejne rozgrywki przechodzą do historii jako spokojne i bezpieczne.

 
96. Derby Ziemi Lubuskiej przechodzą do historii. Dzięki zaangażowaniu blisko 400 policjantów oraz 15 tys. kibiców wszystko odbyło się bezpiecznie, spokojnie i rodzinnie. Mimo, iż zmaganiom ekip z Gorzowa i Zielonej Góry zawsze towarzyszą duże emocje, to nie jest to czynnikiem uniemożliwiającym przyjście na Śląską rodziców z dziećmi. Lubuska Policja jest zawsze w gotowości i pełnej mobilizacji, aby kontrolować to co dzieje się podczas tego wielkiego, sportowego święta. Przygotowania do tych zawodów pod kątem ich zabezpieczenia zaczynają się dla policjantów dużo wcześniej. Sporządzanie dokumentacji, sprawdzenia miejsc dyslokacji patroli na trasie przejazdu, a później już fizyczne zabezpieczenie w ramach policyjnej operacji dowodzonej przez I Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Krzysztofa Sidorowicza. Tak duża koncentracja policyjnych sił wiązała się z odbywającymi się równolegle „Dniami Gorzowa". Dlatego lubuscy policjanci wsparci byli również funkcjonariuszami z oddziałów prewencji z województwa dolnośląskiego. Policjanci mieli do dyspozycji wóz monitoringu wizyjnego, którego systemy na bieżąco pokazywały sytuację w pobliskim obszarze, co gwarantowało szybką reakcję służb na potencjalne przypadki łamania prawa. Ale tego nie było. Oczywiście największym utrudnieniem dla kibiców okazał się wyjazd z okolic stadionu. Po 14 gonitwie sędzia zawodów przerwał je z powodu intensywnych opadów deszczu. Warunki atmosferyczne spowodowały paraliż komunikacyjny na ul. Kwiatowej oraz Śląskiej oraz całym Zawarciu. Trudny wyjazd z „Jancarza" jeszcze bardziej skomplikowała zmiana organizacji ruchu i wyłączenie z niego ul. Towarowej oraz Fabrycznej. Wszystko z uwagi na ruch pieszych w rejonie głównej sceny powstałej na czas koncertów z okazji wspomnianych „Dni Gorzowa". Policjanci robili co mogli ale chęć opuszczenia w szybkim czasie stadiony przez tylu kibiców zawsze robi swoje. Najważniejsze, że oba wydarzenia to demonstracja przestrzegania przepisów prawa przez wszystkich uczestników festiwalu i derbów. Kilka drobnych wykroczeń porządkowych z pewnością nie wpłynie na określenie tych wydarzeń jako bezpiecznych. Podziękowania należą się policjantom za ich wysiłek i trud włożony w ciężkie służby oraz wszystkim tym, którzy pokazali, że można bawić się z klasą.

Film

DERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNEDERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNE

„Na drodze nie jesteś sam" - policjanci i motocykliści RAZEM dla bezpieczeństwa2018-06-11

Droga to miejsce, w którym bezwzględnie musimy przestrzegać przepisów. To miejsce, gdzie ważny jest szacunek i zrozumienie, które z pewnością przyczynią się do zmniejszenia ilości zdarzeń.
Stypendia motywujące i przedsiębiorcze czekają na lubuskich studentów!2018-06-11

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego na mocy Uchwały Sejmiku Województwa Lubuskiego z dnia 23 kwietnia 2018 od roku akademickiego 2018/2019 ustanowił stypendia Marszałka Województwa Lubuskiego dla studentów studiów stacjonarnych wyższych uczelni z terenu województwa lubuskiego.
Prezydent: gorzowianie dziękuję!2018-06-11

Prezydent miasta serdecznie dziękuje za udział w Dniach Gorzowa.
Manhattan zgodny, a Górczyn?2018-06-11

Mieszkańcy Manhattanu jednomyślnie wybrali dwa projekty do realizacji w przyszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019. Kolejne spotkanie rejonowe odbędzie się na Górczynie. 
Ostrzegamy! Dopalacze to śmiertelne zagrożenie!2018-06-11

W ostatnich dniach na terenie Zachodniopomorskiego odnotowano kilkanaście przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie groźnych dla zdrowia i życia substancji, tzw. dopalaczy.
Kobiety z ikrą na Rybobraniu!2018-06-11

- Głos kobiet jest bardzo ważny i potrzebny w przestrzeni publicznej. Kobiety potrafią zmieniać świat na lepszy. Nie bójcie się, warto próbować – mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak, w miasteczku kobiet w Krośnie Odrzańskim.
INFOLINIA dot. Programu „Dobry start” 2018-06-11

Od 11 czerwca 2018 r. w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim czynna jest infolinia dla wszystkich zainteresowanych Programem „Dobry start”.
Fajerwerki i podziękowania zakończyły Dni Gorzowa2018-06-11

Pokaz fajerwerków oraz podziękowania za organizację i udział zakończyły czterodniowe w tym roku Dni Gorzowa.
Warsztaty rowerowe dla dzieci2018-06-11

Poprawa bezpieczeństwa dzieci w trakcie poruszania się po drogach to główny cel warsztatów rowerowych, które – jak co roku w okresie letnich wakacji - organizuje gorzowska Straż Miejska. Pierwsze już w najbliższą niedzielę.
Burze z gradem2018-06-10

Woj. lubuskie (14 powiatów), IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o burzach z gradem.
O bezpieczne „Dni Gorzowa" nad Wartą dbają policyjne patrole wodne2018-06-10

Od czwartku do niedzieli (7-10 czerwca) swoje święto obchodzi Gorzów Wielkopolski. Z tej okazji miasto przygotowało dla mieszkańców wiele atrakcji. Ponad 170 policjantów w tym czasie dokłada wszelkich starań, aby uczestnicy koncertów, targów i pikników mogli miło, rodzinnie i co najważniejsze bezpiecznie świętować. Z uwagi na miejsce imprezy jakim są nadwarciańskie błonie, istotną rolę z punktu widzenia bezpieczeństwa odgrywają policyjne patrole wodne.
40-lecie matury2018-06-10

Z okazji 40-lecia matury Wojewoda Władysław Dajczak odwiedził Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzinie.
Upał2018-06-10

Woj. lubuskie (14 powiatów), IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o upałach.
Dni Gorzowa w niedzielę2018-06-10

Niedziela to czwarty i ostatni dzień Dni Gorzowa 2018.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-22
Bilety online - czy warto wykupić miejscówkę na koncert z wyprzedzeniem?

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-21
Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-21
Bukmacher BETFAN - dowiedz się więcej na jego temat!

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-20
Taktyk i motywator. Powrót imperium.

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
35. PAKA – skecz wspólny

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
Kabaret Chyba

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-16
Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Przystanek Opole:

© 2018 Gorzow.com

^