HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 121; poniedziałek, 27 maj 2019 Imieniny Amandy, Jana, Juliana
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-06-11
Czterech zaginionych, cztery poszukiwania – wszystkie zakończone sukcesem
72731.jpg

Źródło: Lubuska Policja 

W ciągu ostatnich kilku dni, policjanci ze Strzelec Krajeńskich, Drezdenka i Dobiegniewa byli zaangażowani w cztery przypadki poszukiwania osób zaginionych.

Dzięki zaangażowaniu i skutecznej pracy policjantów szybko odnaleziono wszystkie osoby. Ważną rolę we wszystkich poszukiwaniach odegrały rodziny i opiekunowie osób, które potrzebowały pomocy. Dzięki ich szybkiej reakcji i powiadomieniu służb, policjanci byli w stanie w każdym z przypadków, szybko i skutecznie interweniować.

Choroba, problemy rodzinne czy nieszczęśliwe wypadki, to główne powody sytuacji związanych z zaginięciami. W taki kich sytuacjach bardzo istotny jest czas. Szybko zgłoszone zaginięcie jest w wielu przypadkach kluczem do skutecznych poszukiwań. Tak było w czterech ostatnich przypadkach zaginięć, jakie zgłoszono w ciągu zaledwie kilku dni w strzeleckiej komendzie.


 

- Pierwsze zaginięcie dotyczyło 15-letniej dziewczyny. Jej rodzina w czwartek (31 maja) zgłosiła, że dziewczyna wyszła z domu i nikt nie wie, gdzie może się znajdować. Z piętnastolatką nie było również żadnego kontaktu. Błyskawicznie po informacji o zaginięciu, dyżurny skierował do poszukiwań wszystkie dostępne patrole. Zaledwie kilka godzin po pierwszej informacji policjanci znaleźli dziewczynę na jednej z dróg gruntowych niedaleko Strzelec Krajeńskich. Zaraz po odnalezieniu piętnastolatka została przekazana pod opiekę medykom.

- Informacja o zaginięciu kobiety, a zaraz błyskawiczne, a co najważniejsze skuteczne działania policjantów ze Strzelec Krajeńskich to sytuacja która miała miejsce w poniedziałek (4 czerwca). Dzięki rodzinie zaginionej kobiety, która szybko sprawę zgłosiła Policji kryminalni w godzinę po zgłoszeniu, odnaleźli 54-latkę. Sytuacja była bardzo poważna, bo kobieta była poważnie chora. Na szczęście nic jej się nie stało.

http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/25569,Szybcy-i-skuteczni-zaginiona-kobieta-odnaleziona-w-godzine-przez-kryminalnych.html

- Kolejne zaginięcie miało miejsce w czwartek (7 czerwca) w Drezdenku. Zaginięcie 48-letniego mężczyzny było bardzo niebezpieczne głównie z uwagi na jego zdrowia. W Poszukiwania zaangażowano policjantów z Komisariatu Policji w Drezdenku, których wspierali mundurowi ze Strzelec Krajeńskich. Dzięki zgłoszeniu rodziny i informacji uzyskanej od jednego z mieszkańców policjanci szybko odnaleźli 48-latka na jednej z ulic w Drezdenku. Mężczyzna został przekazany pod opiekę rodziny. Cieszy również fakt, że opiekunowie docenili pracę i zaangażowanie policjantów. Następnego dnia szef strzeleckich policjantów mł. insp. Tomasz Zgirski odebrał miły telefon z podziękowaniami od opiekuna odnalezionego 48-latka za szybką i skuteczną interwencję podległych policjantów.

- W piątek (8 czerwca) policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 54-letniego mężczyzny w Gminie Drezdenko. Zaniepokojona rodzina informowała, że mężczyzna zostawił list, w którym informuje, że chce popełnić samobójstwo. Sytuacja była bardzo poważna. W poszukiwaniach brały udział wszystkie dostępne patrole. Policjanci sprawdzali wszystkie miejsce, w których desperat mógł przebywać. W akcję zaangażowano również funkcjonariuszy KWP w Gorzowie Wlkp. Z ich pomocą ustalono, gdzie zaginiony może się znajdować. Informacja potwierdziła się. W nocy z piątku na sobotę około godziny 2:30 policjanci znaleźli zaginionego mężczyznę siedzącego w samochodzie. Zaraz po odnalezieniu 54-latek trafił pod opiekę medyczną.


Czterech zaginionych, cztery poszukiwania – wszystkie zakończone sukcesem

DERBY ZIEMI LUBUSKIEJ- SPOKOJNE I BEZPIECZNE2018-06-11

Po raz kolejny w tym sezonie, w odstępie dwóch tygodni ekipy z Gorzowa Wlkp. i Zielonej Góry zmierzyły się w Derbach Ziemi Lubuskiej na żużlu.
„Na drodze nie jesteś sam" - policjanci i motocykliści RAZEM dla bezpieczeństwa2018-06-11

Droga to miejsce, w którym bezwzględnie musimy przestrzegać przepisów. To miejsce, gdzie ważny jest szacunek i zrozumienie, które z pewnością przyczynią się do zmniejszenia ilości zdarzeń.
Stypendia motywujące i przedsiębiorcze czekają na lubuskich studentów!2018-06-11

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego na mocy Uchwały Sejmiku Województwa Lubuskiego z dnia 23 kwietnia 2018 od roku akademickiego 2018/2019 ustanowił stypendia Marszałka Województwa Lubuskiego dla studentów studiów stacjonarnych wyższych uczelni z terenu województwa lubuskiego.
Prezydent: gorzowianie dziękuję!2018-06-11

Prezydent miasta serdecznie dziękuje za udział w Dniach Gorzowa.
Manhattan zgodny, a Górczyn?2018-06-11

Mieszkańcy Manhattanu jednomyślnie wybrali dwa projekty do realizacji w przyszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019. Kolejne spotkanie rejonowe odbędzie się na Górczynie. 
Ostrzegamy! Dopalacze to śmiertelne zagrożenie!2018-06-11

W ostatnich dniach na terenie Zachodniopomorskiego odnotowano kilkanaście przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie groźnych dla zdrowia i życia substancji, tzw. dopalaczy.
Kobiety z ikrą na Rybobraniu!2018-06-11

- Głos kobiet jest bardzo ważny i potrzebny w przestrzeni publicznej. Kobiety potrafią zmieniać świat na lepszy. Nie bójcie się, warto próbować – mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak, w miasteczku kobiet w Krośnie Odrzańskim.
INFOLINIA dot. Programu „Dobry start” 2018-06-11

Od 11 czerwca 2018 r. w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim czynna jest infolinia dla wszystkich zainteresowanych Programem „Dobry start”.
Fajerwerki i podziękowania zakończyły Dni Gorzowa2018-06-11

Pokaz fajerwerków oraz podziękowania za organizację i udział zakończyły czterodniowe w tym roku Dni Gorzowa.
Warsztaty rowerowe dla dzieci2018-06-11

Poprawa bezpieczeństwa dzieci w trakcie poruszania się po drogach to główny cel warsztatów rowerowych, które – jak co roku w okresie letnich wakacji - organizuje gorzowska Straż Miejska. Pierwsze już w najbliższą niedzielę.
Burze z gradem2018-06-10

Woj. lubuskie (14 powiatów), IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o burzach z gradem.
O bezpieczne „Dni Gorzowa" nad Wartą dbają policyjne patrole wodne2018-06-10

Od czwartku do niedzieli (7-10 czerwca) swoje święto obchodzi Gorzów Wielkopolski. Z tej okazji miasto przygotowało dla mieszkańców wiele atrakcji. Ponad 170 policjantów w tym czasie dokłada wszelkich starań, aby uczestnicy koncertów, targów i pikników mogli miło, rodzinnie i co najważniejsze bezpiecznie świętować. Z uwagi na miejsce imprezy jakim są nadwarciańskie błonie, istotną rolę z punktu widzenia bezpieczeństwa odgrywają policyjne patrole wodne.
40-lecie matury2018-06-10

Z okazji 40-lecia matury Wojewoda Władysław Dajczak odwiedził Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzinie.
Upał2018-06-10

Woj. lubuskie (14 powiatów), IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o upałach.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-22
Bilety online - czy warto wykupić miejscówkę na koncert z wyprzedzeniem?

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-21
Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-21
Bukmacher BETFAN - dowiedz się więcej na jego temat!

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-20
Taktyk i motywator. Powrót imperium.

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
35. PAKA – skecz wspólny

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
Kabaret Chyba

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-16
Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Przystanek Opole:

© 2018 Gorzow.com

^