HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1127; czwartek, 21 czerwiec 2018 Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2018-06-14
Lista stypendystów 2018 - stypendia naukowe i artystyczne
72786.jpg

Źródło: Gorzów - Przystań 

96 wybitnie uzdolnionych uczniów gorzowskich szkół, którzy reprezentowali nasze miasto w olimpiadach, konkursach przedmiotowych i artystycznych, otrzymało w czwartek z rąk prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego stypendia naukowe i artystyczne.

Stypendia I stopnia w kwocie 1500 zł:
 
naukowe:

    Jakub Bednarz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Jakub Derda Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Dawid Zajączkowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Krzysztof Kaliszuk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Aneta Kotlarek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Jędrzej Machtyl Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Gustaw Rutkowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Stanisław Klat Zespół Szkół Elektrycznych
    Alina Marciniak Zespół Szkół Elektrycznych
    Adrian Matusiak Zespół Szkół Elektrycznych
    Krzysztof Przesmycki Zespół Szkół Gastronomicznych
    Klaudia Siwińska Zespół Szkół Gastronomicznych
    Kajetan Dziedzic Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
    Katarzyna Świderska Zespół Szkół Odzieżowych
    Wiktoria Szymanis Zespół Szkół Odzieżowych

artystyczne:

    Adrian Malewicz Liceum Plastyczne
    Mateusz Ogrodowczyk Liceum Plastyczne
    Aleksandra Raźnik Liceum Plastyczne
    Dominika Rutkowska Liceum Plastyczne
    Agata Zdziennicka Liceum Plastyczne

 
Stypendia II stopnia w kwocie 1000 zł:
 
naukowe:

    Kacper Depta Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Olivier Heermann Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Katarzyna Kostrubiec Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Katarzyna Mielnik Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Michał Łabuda Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Michał Owczarek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Natalia Pietrzak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Konrad Zaleski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    Karol Czerniawski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Karolina Grzesiak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Wojciech Kościukiewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Jakub Krystek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Kalina Mioduszewska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Filip Oszczyk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Izabela Szubert Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Filip Wilczyński Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Piotr Witkowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Joanna Zajączkowska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    Dominik Kędzior IV Liceum Ogólnokształcące
    Weronika Woźniak IV Liceum Ogólnokształcące
    Mateusz Asimowicz Zespół Szkół Elektrycznych
    Wojciech Głos Zespół Szkół Elektrycznych
    Paweł Marcinkowski Zespół Szkół Elektrycznych
    Dominik Piechaczek Zespół Szkół Elektrycznych
    Anita Sikorska Zespół Szkół Gastronomicznych
    Sara Nowacka Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych
    Oliwia Sobucka Zespół Szkół Ogrodniczych

artystyczne:

    Natalia Grabowska Szkoła Muzyczna I i II st.
    Lena Juszkiewicz Szkoła Muzyczna I i II st.
    Blanka Pałys Szkoła Muzyczna I i II st.
    Tymoteusz Zalewski Szkoła Muzyczna I i II st.

 
Stypendia III stopnia w kwocie 500 zł:
 
naukowe:

    Hanna Cholewa Szkoła Podstawowa nr 7 (Gimnazjum nr 7)
    Adam Kasak Szkoła Podstawowa nr 7 (Gimnazjum nr 7)
    Karolina Kopytko Szkoła Podstawowa nr 7 (Gimnazjum nr 7)
    Eryk Sikora Szkoła Podstawowa nr 7 (Gimnazjum nr 7)
    Zuzanna Kaczmarska Szkoła Podstawowa nr 2 (Gimnazjum nr 9)
    Weronika Kulesza Szkoła Podstawowa nr 2 (Gimnazjum nr 9)
    Dominik Olszta Szkoła Podstawowa nr 2 (Gimnazjum nr 9)
    Marta Suszka Szkoła Podstawowa nr 2 (Gimnazjum nr 9)
    Kamil Tracz Szkoła Podstawowa nr 2 (Gimnazjum nr 9)
    Aleksandra Benowska Szkoła Podstawowa nr 20 (Gimnazjum nr 20)
    Iga Gizmunt Szkoła Podstawowa nr 20 (Gimnazjum nr 20)
    Marcel Kaczmarczyk Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego (Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1)
    Maksymilian Wojdyło Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
    Mateusz Bronisz Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego)
    Grzegorz Jarocki  Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego)
    Maja Stępień Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego)
    Daria Ziernik Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego)
    Małgorzata Kostrubiec Katolicka Szkoła Podstawowa (Gimnazjum Katolickie)
    Tobiasz Matuszak Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców

artystyczne:

    Wojciech Dąbrowski Szkoła Muzyczna I st.
    Antoni Chmielniak Szkoła Muzyczna I i II st.
    Adam Matykiewicz Szkoła Muzyczna I i II st.
    Marcelina Michałowicz Szkoła Muzyczna I i II st.
    Igor Łagódka Szkoła Muzyczna I i II st.
    Dominika Stróżyk Szkoła Muzyczna I i II st.
    Jeremi Turczyński Szkoła Muzyczna I i II st.
    Oliwia Warczak Szkoła Muzyczna I i II st

 
Stypendia IV stopnia w kwocie 300 zł:
 
naukowe:

    Mateusz Wąchalski Szkoła Podstawowa nr 9
    Borys Owczarzak Szkoła Podstawowa nr 13
    Hubert Chilczuk Szkoła Podstawowa nr 15
    Gaja Marcinkowska Szkoła Podstawowa nr 15
    Amelia Daniel Szkoła Podstawowa nr 16
    Weronika Nowak Szkoła Podstawowa nr 16
    Marceli Gabrusiewicz Szkoła Podstawowa nr 17
    Agata Asztemborska Szkoła Podstawowa nr 20
    Natalia Jastrzębska Szkoła Podstawowa nr 20
    Julia Leśniewska Szkoła Podstawowa nr 20
    Julia Szenwald Szkoła Podstawowa nr 20
    Jędrzej Kordaś Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego
    Julia Piasecka Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego
    Julia Wiśniewska Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego

artystyczne:

    Natasza Kowalska Szkoła Muzyczna I st.
    Bruno Pałys Szkoła Muzyczna I i II st.
    Jessica Więcek Szkoła Muzyczna I i II st.
    Nikodem Zalewski Szkoła Muzyczna I i II st.

 
Od roku 1997 nagrodzono 1160 uczniów. Grono tych, którzy przynoszą chlubę miastu powiększyło się o kolejnych 96, nieprzeciętnie uzdolnionych, których rozwojowi sprzyja wsparcie wspaniałych nauczycieli. Gorzów Wielkopolski corocznie może poszczycić się laureatami i finalistami wielu dyscyplin na wszystkich szczeblach.

Służby dla bezpieczeństwa środowiska. Wspólne kontrole składowisk odpadów2018-06-14

Policjanci wraz z innymi służbami kontrolują miejsca składowania odpadów. W ostatnim czasie na terenie całego kraju doszło do pożarów w takich miejscach.
Dzień Pamięci 2018-06-14

W rocznicę pierwszego masowego transportu polskich więźniów do KL Auschwitz obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady.
Poszukiwany miejski koroner2018-06-14

Prezydent Miasta ogłosił nabór ofert od podmiotów wykonujących działalność leczniczą, dysponujących osobami uprawnionymi do wykonania czynności związanych ze stwierdzaniem zgonów i ich przyczyn oraz wystawianiem kart zgonu osobom zmarłym na terenie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 
260 zarzutów, 200 tys. zł strat i 77 pokrzywdzonych. Oszust internetowy w rękach Policji2018-06-14

Policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu wspólnie z Prokuraturą Rejonową zakończyli postępowanie dotyczące szeregu oszustw, których dopuścił się 28-letni mężczyzna.
W niedzielę wystartuje V Nadwarciańska Dycha2018-06-13

W niedzielę 17 czerwca wystartuje V Gorzowska Nadwarciańska Dycha”. To największy bieg uliczny na dystansie 10 kilometrów w Gorzowie.  
Wykształciliśmy młodych liderów2018-06-13

12 spotkań, 12 powiatów, mnóstwo ciekawych projektów i konkretne efekty. W Gorzowie odbyło się ostatnie - 12 spotkanie w ramach Lubuskiej Akademii Młodego Lidera.
Czas na osiedle Słoneczne i kategorię oświatową2018-06-13

Mieszkańcom Górczyna nie udało się dojść do porozumienia i projekty z tego rejonu zostaną poddane pod powszechne głosowanie we wrześniu.
Konkurs „Łączy nas Lubuskie”2018-06-13

Przed nami Święto Województwa Lubuskiego 2018, a wraz z nim festiwale, pikniki i koncerty gwiazd.
13 mln zł na nowe miejsca w żłobkach2018-06-13

13 milionów złotych mogą otrzymać ze środków unijnych firmy i instytucje na stworzenie nowych miejsc w żłobkach i klubach dziecięcych, by pomóc rodzicom wrócić do życia zawodowego lub utrzymać zatrudnienie. Dziś zarząd województwa przyjął regulamin konkursu, który zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych dni. 
Komisja gospodarki o strategii energetyki2018-06-13

13 czerwca br. podczas obrad Komisji Gospodarki i Rozwoju Województwa omówiony został dokument pn. „Analiza stanu realizacji Strategii Energetyki Województwa Lubuskiego wraz z prognozą rozwoju sektora energetycznego na terenie województwa lubuskiego do 2030 roku”.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 12.06.2018r. 2018-06-13

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (12.06.2018)
Posiedzenie służb 2018-06-13

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się posiedzenie służb wojewody, które wchodzą w obszar bezpieczeństwa związany z odpadami.
Teatralna bawi się w sobotę2018-06-13

Już w sobotę 16-go czerwca zapraszamy na kolejną odsłonę Święta Ulicy Teatralnej. Będziemy się bawić od godziny 15.00 do 19.00. Świętujcie razem z nami!
Planowane wyłączenie wody2018-06-13

PWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z awarią zasuwy wodociągowej 14 czerwca 2018 r. od godz. 08:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków w miejscowościach Bolemin, Kiełpin oraz Krasowiec.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj informacje 2018-06-15
Samochody elektryczne dostępne w Polsce

gorzow.com kraj informacje 2018-06-13
Dzieci pożegnały reprezentację przed mundialem

gorzow.com kraj artykuly 2018-06-13
Na czym polega darmowa chwilówka i kiedy z niej skorzystać?

gorzow.com kraj informacje 2018-06-12
Dzieci zaskoczyły pytaniami reprezentację

gorzow.com kraj informacje 2018-06-08
Poradnik podróżnika – jak podróżować tanio i komfortowo?

gorzow.com kraj informacje 2018-06-07
Dzieci pożegnają reprezentantów przed mundialem

gorzow.com kraj artykuly 2018-06-06
Grupowe ubezpieczenia na życie - wady i zalety

gorzow.com kraj polityka 2018-05-30
HGW lekceważy wszystkie organy powołane przez państwo, a także swoje obowiązki

© 2018 Gorzow.com

^