HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 238; wtorek, 19 luty 2019 Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-07-05
O bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzie
73059.jpg

Źródło: Lubuska Policja 

Kontrole kolonii, obozów, czy też półkolonii już na stałe wpisały się w harmonogram zadań realizowanych przez policjantów podczas wakacji.

Ruszyły kolonie, obozy i półkolonie, a wraz z nimi kontrole, których celem jest sprawdzenie czy organizator dopełnił wszelkich formalności i starań, żeby zapewnić uczestnikom bezpieczny wypoczynek. Cieszymy się, że osoby podejmujące się organizacji letniego wypoczynku, podchodzą do swoich obowiązków rzetelnie, o czym mogą świadczyć pozytywne opinie kontrolujących, a przede wszystkim uśmiech na twarzach dzieci. W ostatnim czasie na terenie powiatu krośnieńskiego policjanci przeprowadzili wspólnie z przedstawicielami Sanepidu dwie kontrole zorganizowane na Ośrodku Wypoczynkowym w Dąbiu i Kołatce. Poza kontrolą obowiązującej dokumentacji i warunków w jakich przebywają uczestnicy, policjanci w ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą", spotykają się także z dziećmi i młodzieżą. Funkcjonariusze przypominają im o zasadach bezpieczeństwa nad wodą, poza domem oraz na drodze, a także wręczają ulotki zawierające powyższą tematykę. W trakcie rozmów z młodzieżą podejmują także temat środków odurzających w tym dopalaczy, zagrożeń wynikających z ich zażywania oraz konsekwencji prawnych. Ponadto policjanci z myślą o dzieciach prezentują sprzęt wykorzystywany podczas zabezpieczeń imprez masowych, który uczestnicy chętnie przymierzają. Spotkanie z dziećmi nie musi być związane tylko z kontrolą. Przekonali się o tym mieszkańcy z Bobrowic, dla których policjanci w ramach działań „Bezpieczne wakacje" oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" przygotowali liczne atrakcje. Uczestnicy poprzez zabawę sprawdzali swoją wiedzę na temat bezpiecznych zachowań, a także pokonywali zadania przygotowane specjalnie dla nich. Wdzięczność dzieci za poświęcony czas i przekazane informacje była duża. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą umiały unikać zagrożeń, a w sytuacji niebezpiecznej będą wiedziały co należy zrobić.

O bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzieO bezpieczeństwie przypominamy zawsze i wszędzie

Dla policjantów to szczególna chwila... „ŚLUBUJĘ2018-07-05

Szeregi Lubuskiej Policji zasilili kolejni stróże prawa. W czwartek (5 lipca) dwudziestu funkcjonariuszy złożyło ślubowanie na sztandar Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.
Oceniamy Lubuskich Misterów Budowy2018-07-05

Kilkudziesięciu kandydatów – kilku zwycięzców. Lubuski Mister Budowy wchodzi w decydującą fazę.
Policjant po służbie zatrzymał złodzieja. Pomogli mu w tym mieszkańcy2018-07-05

Podinsp. Marcin Bednarczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim w jednej z gorzowskich galerii handlowych zauważył mężczyznę, który trzymając artykuły spożywcze uciekał przed pracownikiem marketu.
Chuligani szybko zatrzymani za pobicie i groźby2018-07-05

Na jednym z gorzowskich przystanków autobusowych dwóch mężczyzn zaczepiało kobietę. Gdy w jej obronie stanął inny mężczyzna, został on przez nich pobity.
Konkurs „Senior+” edycja 2018 – nabór uzupełniający - rozstrzygnięty! 2018-07-05

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – 4 lipca 2018 r. - ogłosiło listę podmiotów, które uzyskały dofinansowanie w Konkursie.
Wojewoda ma zwrócić województwu zaległe pieniądze2018-07-05

Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim zadecydował, że wojewoda powinien zwrócić województwu lubuskiemu blisko 72 tys. zł za obsługę rządowego programu 500 plus.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 04.07.2018r. 2018-07-05

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (04.07.2018).
Renowacja wiaduktu nad Chrobrego2018-07-05

Wykonawca modernizacji estakady kolejowej rozpocznie w piątek (6. lipca) pierwszy etap prac związanych z renowacją stalowego wiaduktu nad ul. Chrobrego.
Analiza Strategii Energetyki2018-07-04

Strategia Energetyki Województwa Lubuskiego wraz z prognozą rozwoju sektora energetycznego do 2030 roku – nad analizą tego dokumentu pochylono się dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim.
Uwaga – zagrożenie pożarowe w lasach2018-07-04

Utrzymujące się w regionie wysokie temperatury i brak opadów spowodowały znaczny spadek wilgotności ściółki w lasach. Na terenie całego województwa stwierdza się wysokie zagrożenie pożarowe na obszarach leśnych.
Korzystne zmiany dla fizjoterapeutów2018-07-04

Na stronach kancelarii prezesa rady ministrów pojawił się projekt oczekiwanej przez środowisko fizjoterapeutów zmiany w kontekście funkcjonowania fizjoterapeutów jako podmiotów leczniczych.
Muzyczne letnisko czyli warsztaty międzypokoleniowe2018-07-04

Z entuzjazmem godnym wakacyjnych doznań Filharmonia Gorzowska zaprasza babcie i dziadków z wnukami na pierwsze w Gorzowie wakacyjne warsztaty międzypokoleniowe.
Tratwa z flisakami dopłynie do Gorzowa2018-07-04

Takiej jednostki pływającej Gorzów jeszcze nie gościł. W sobotę (7 lipca) do naszego miasta dopłyną uczestnicy Wielkiego Flisu Niepodległości. To 15. osób, które płyną Wartą na tratwie.
Kandydaci do Motyli poszukiwani2018-07-04

Prezydent Gorzowa oczekuje do 31. sierpnia br. na zgłoszenia kandydatur do Nagrody Kulturalnej oraz nagrody honorowej „Mecenas Kultury – Gorzów Przystań”.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-13
Usługi transportowe do 3,5 tony z serwisem Furgonetka Giełda

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-05
Kredyt bez zaświadczenia z pracy? Jest możliwy!

gorzow.com kraj artykuly 2019-01-31
Rolety klasyczne czy rzymskie – które wybrać?

gorzow.com kraj informacje 2019-01-10
Jak się ubrać do biegania zimą?

gorzow.com kraj artykuly 2018-12-28
Niezbędne wyposażenie każdego wędkarza

gorzow.com kraj informacje 2018-12-06
10 pomysłów na prezenty dla aktywnych

gorzow.com kraj artykuly 2018-11-29
Dobry filtr do akwarium – jak go wybrać?

gorzow.com kraj informacje 2018-11-28
2 mln wygenerowanych biletów, 90% wzrost sprzedaży online, 400 000 pasażerów na dworcu - Podsumowanie sezonu 2018

© 2018 Gorzow.com

^