HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 414; piątek, 22 marzec 2019 Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2018-08-06
Mistrzostwa Polski HCP w golfie
73337.jpg

Źródło: MarekOnek - GorzowskiGolf 

W miniony weekend 3-5 sierpnia 2018 na polach golfowych  w okolicy trójmiasta: Tokary Golf Club, Postołowo Golf Club i Sierra Golf Club odbyły się Mistrzostwa Polski HCP 2018.
 

Mieszkańców  Gorzowa reprezentowało 11 zawodników gorzowskiego klubu: panie Danuta Freiherr, Anette Jaklund, Małgorzata Januszonek, Sławomira Konieczna oraz panowie  Jakub Korniejczuk, Robert Szafrański, Jacek Uchański, Krzysztof Woźniak, Krzysztof Zienkiewicz, Marek Januszonek  i Krzysztof Zygalski, broniący tytułu Mistrza HCP z poprzedniego roku.

W mistrzostwach wystartowała liczna grupa zawodników, ponad 260 z całej Polski, podzielona na 7 grup rywalizując o miano najlepszego zawodnika Polski.

Turniej odbywał się w systemie STROKEPLAY NETTO, czyli jak najmniej uderzeń minus swój hcp . Po dwóch dniach odbył się tzw. CUT (połowa najsłabszych odpadała), pozostali zawodnicy grali w niedzielnej rundzie finałowej na jednym z najpiękniejszych pól w Polsce Sierra Golf Club, walcząc o najwyższe cele sportowe. CUT przeszło 4 gorzowskich zawodników, którzy skutecznie rywalizowali z pozostałymi zawodnikami z Polski i tak Jakub Korniejczuk został Mistrzem Polski HCP (grupa 8-11) a Małgorzata Januszonek został vice mistrzem Polski (grupa 20-23) i zarazem Mistrzynią Polski Kobiet w tej grupie.

Serdecznie zapraszamy na ZAWARCIE, gdzie można spróbować tej pięknej dyscypliny sportowej, bez względu na wiek i umiejętności i można świetnie się bawić na świeżym powietrzu. W najbliższym okresie odbędą się Mistrzostwa Seniorów (55 plus :), czyli gra w każdym wieku. 

Mistrzostwa Polski HCP w golfieMistrzostwa Polski HCP w golfie

Nowosolskie autobusy wyprzedzają Europę2018-08-06

27 autobusów i inteligentny węzeł przesiadkowy za 55 mln zł w sześciu gminach powiatu nowosolskiego – tak w największym skrócie przedstawia się projekt Przyjaznej Komunikacji Publicznej i Centrów Obsługi Pasażerów, zrealizowany w Nowosolskim sub-Obszarze Funkcjonalnym, przy wsparciu funduszy RPO.
Przyszli lekarze ze stypendiami (wideo)2018-08-06

60 młodych studentów medycyny z całego kraju otrzyma stypendia marszałka województwa lubuskiego. Wszyscy dostaną 2 tys. zł „na rękę” miesięcznie.
Pracodawca też może kontrolować zwolnienia 2018-08-06

W I półroczu odziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Lubuskiem skontrolowały w zakresie  prawidłowości z wykorzystania zwolnienia lekarskiego ponad 1 600 osób.
Na czele klasyfikacji "Wiśniowego Pucharu Lata" bez zmian2018-08-06

Pięć drużyn wzięło udział w szóstym turnieju wakacyjnego cyklu Grand Prix I LO w siatkówce plażowej.
Medale Mistrzostw Polski naszych młodzików i młodzieżowców2018-08-06

Prosto ze zgrupowania w Wałczu nasi młodzicy oraz młodzieżowcy 3 sierpnia 2018 r. udali się do Bydgoszczy na Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.
Wernisaż wystawy pt. Kolekcja łowiecka2018-08-06

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Zygmunta Jakubiszyna i Karola Utraty pt. "Kolekcja łowiecka".
Lubuska Strefa w mediach społecznościowych (wideo)2018-08-06

O Lubuskiem znów usłyszeli w całej Polsce! Dzięki kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych informacje o strefie województwa, która działała podczas Pol’and’Rock Festival dotarły do ponad 300 tys. osób bezpośrednio zainteresowanych wydarzeniem.
Piknik Niepodległościowy 2018-08-06

Była gra terenowa z historycznymi wątkami, nagrody i pieśni patriotyczne. 3 sierpnia br. Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp. zorganizowało dla mieszkańców „Piknik Niepodległościowy”.
Ukradł blisko 10 tys. złotych. Kryminalni zatrzymali go jeszcze przed oficjalnym zgłoszeniem2018-08-06

W ostatnim czasie sulęcińscy kryminalni zatrzymali 26-latka podejrzanego o włamanie do kościoła i kradzież kasetki z datkami.
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który kierował samochodem bez uprawnień, posiadał narkotyki i... był poszukiwany2018-08-06

Policjanci z Komisariatu Policji w Szprotawie zatrzymali po pościgu 39-latka, który kierował samochodem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna nie był w stanie potwierdzić do kogo należy pojazd, którym podróżował. Okazało się także, że nie posiadał on uprawnień do kierowania i miał przy sobie narkotyki.
DOWÓDCA OPERACJI POLICYJNEJ „KOSTRZYN 20182018-08-06

Insp. Krzysztof Sidorowicz - I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., który przez ostatni tydzień był dowódcą Operacji Policyjnej „Kostrzyn 2018", dziękuje wszystkim policjantom biorącym udział w zabezpieczeniu festiwalu Pol'And'Rock.
Uczestnicy Pol'And'Rock ruszają do domów. W bezpiecznych powrotach pomagają niestrudzeni policjanci2018-08-05

Część koncertowa festiwalu Pol'And'Rock dobiegła końca. Uczestnicy tej imprezy zmierzają na dworce, parkingi i drogi wyjazdowe dlatego policjanci wciąż pełnią służbę na swych posterunkach, pomagając bezpiecznie opuścić Kostrzyn nad Odrą.
KILKADZIESIĄT TYSIĘCY POJAZDÓW. BADANIA TRZEŹWOŚCI NIEZBĘDNE W KOSTRZYNIE2018-08-05

Policyjne szacunki wskazują, że do Kostrzyna nad Odrą na festiwal Pol’And’Rock przybyło 200 tys. uczestników. Wielu z nich skorzystało z samochodów czy motocykli. Dla bezpieczeństwa zmotoryzowanych, często z ich inicjatywy policjanci sprawdzali stan trzeźwości.
Dopalacze zabijają. Walczymy z tymi niebezpiecznymi substancjami2018-08-05

Zjawisko dopalaczy zbiera śmiertelne żniwo. W wielu sytuacjach nie dostaje się po prostu drugiej szansy dlatego walka z tymi wyjątkowo niebezpiecznymi środkami powinna być zdecydowana i konsekwentna.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-18
Zarządzaj efektywnie swoją firmą dzięki systemowi ERP!

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Walki Fame MMA 3 w ofercie bukmachera

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Czym sugerować się przy wyborze dietetycznego cateringu?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-11
Ciekawe funkcje w bieżniach: trening na wyższym poziomie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-08
Przygotowywanie ogrodu na wiosnę – o czym nie możemy zapomnieć?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-01
Jak korzystnie pożyczać w Gorzowie?

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-13
Usługi transportowe do 3,5 tony z serwisem Furgonetka Giełda

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-05
Kredyt bez zaświadczenia z pracy? Jest możliwy!

© 2018 Gorzow.com

^