HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 120; czwartek, 21 marzec 2019 Imieniny Benedykta, Lubomiry, Lubomira
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-10-24
Skuteczni w zwalczaniu przestępczości narkotykowej
74088.jpg

Źródło: Lubuska Policja 

Zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i uprawy krzewów konopi usłyszał 46-latek zatrzymany przez kryminalnych z Krosna Odrzańskiego. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie blisko kilogram marihuany.

Policjanci wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy w wyniku działań operacyjnych ustalili, iż znany im mężczyzna może posiadać narkotyki. Informacja od razu została przez nich sprawdzona i potwierdzona. W chwili zatrzymania 46-latek miał przy sobie torbę foliową zawierającą świeżo ścięte krzaki konopi. Ponadto w wyniku dalszych czynności policjanci w kompleksie leśnym na terenie gminy Krosno Odrzańskie, ujawnili w zaroślach 11 krzaków konopi, a w mieszkaniu susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Przeprowadzone wstępne badania testerem wykazały, iż jest to marihuana. 46-latek podczas przesłuchania usłyszał zarzut posiadania blisko kilograma marihuany, a także uprawy konopi. Prokuratur Rejonowy w Krośnie Odrzańskim po zapoznaniu się z materiałami sprawy postanowił o zastosowaniu wobec 46-latka dozoru Policji. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu grzywna i kara pozbawienia wolności do lat 5, natomiast za uprawę konopi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Skuteczni w zwalczaniu przestępczości narkotykowejSkuteczni w zwalczaniu przestępczości narkotykowejSkuteczni w zwalczaniu przestępczości narkotykowej

Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymanych jednej doby2018-10-24

Każdego dnia policjanci z powiatu żagańskiego czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego. Tylko poniedziałek (22 października) na drogach powiatu żagańskiego zatrzymanych zostało trzech kierujących w stanie nietrzeźwości oraz doszło do sześciu kolizji drogowych.
Brak tolerancji dla nieodpowiedzialnych kierowców2018-10-24

Pomimo licznych próśb i apeli w dalszym ciągu zdarzają się sytuacje, w których za kierownicę wsiadają osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu czy też nie posiadając do tego uprawnień.
Konkursy: Technologiczne Lubuskie2018-10-24

Zapraszamy uczniów z regionu do udziału konkursach: „Świat technologii wczoraj i dzisiaj”, „Zabierz Robota w świat nowoczesnych technologii”, „Zaprogramuj Robota”.
Szlak rękodzieła lubuskiego2018-10-24

„Promocja regionu lubuskiego zapoczątkowaniem szlaku rękodzieła lubuskiego” to inicjatywa Stowarzyszenie Miłośników Droszkowa.
MPI w Powiecie Gorzowskim2018-10-24

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.
Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego z dofinansowaniem 2018-10-24

Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego z Gorzowa Wlkp. decyzją zarządu województwa otrzymał dofinansowanie w wysokości 1.258,34 zł na zadanie pn. „2. Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków w Tenisie Stołowym”.
Złoto dla KS AZS-AWF Gorzów w Judo 2018-10-24

Mistrzostwa Polski w Judo, które w miniony weekend odbywały się w Rybniku dostarczyły nie lada emocji.
Radni nowego sejmiku lubuskiego2018-10-24

W niedzielę wybieraliśmy też radnych sejmiku lubuskiego.
Bezpłatne spotkania informacyjne2018-10-23

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego – Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych.
„Niepodległa do hymnu” 2018-10-23

11 listopada 2018 roku w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe będziemy śpiewać hymn państwowy. Dołącz do nas! Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.
Porozmawiajmy o regulaminie BO2018-10-23

Zapraszamy mieszkańców do dyskusji na temat regulaminu budżetu obywatelskiego. Celem spotkania jest ocena przebiegu tegorocznej edycji oraz omówienie koniecznych zmian spowodowanych nowymi przepisami. 
Uwaga kierowcy!2018-10-23

We wtorek na skrzyżowaniu ulic aleja 11 Listopada i Olimpijska nastąpiła zmiana w organizacji ruchu, związana z remontem przejazdu przez torowisko tramwajowe w rejonie przystanku „Os. Słoneczne”.
Razem dla bezpiecznej przyszłości dzieci. Policja i przedszkole we wspólnych działaniach2018-10-23

Przedszkole Miejskie nr 6 w Gorzowie Wlkp. wspólnie z wydziałem ruchu drogowego i prewencji gorzowskiej Policji przystąpiło do programu z zakresu bezpieczeństwa autorstwa mgr Kingi Fołta pn. „Bezpieczny Przedszkolak idzie do szkoły".
Policjanci odzyskali skradzionego w Niemczech mercedesa wartego 80 tys. zł. Kierowca był poszukiwany i kierował na podwójnym zakazie2018-10-23

Policjanci ze Słubic odzyskali busa marki Mercedes Sprinter, który został skradziony na terenie Niemiec. Kierowca był poszukiwany i kierował mimo posiadania podwójnego zakazu sądowego.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-18
Zarządzaj efektywnie swoją firmą dzięki systemowi ERP!

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Walki Fame MMA 3 w ofercie bukmachera

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Czym sugerować się przy wyborze dietetycznego cateringu?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-11
Ciekawe funkcje w bieżniach: trening na wyższym poziomie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-08
Przygotowywanie ogrodu na wiosnę – o czym nie możemy zapomnieć?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-01
Jak korzystnie pożyczać w Gorzowie?

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-13
Usługi transportowe do 3,5 tony z serwisem Furgonetka Giełda

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-05
Kredyt bez zaświadczenia z pracy? Jest możliwy!

© 2018 Gorzow.com

^