HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 175; wtorek, 26 marzec 2019 Imieniny Dory, Olgi, Teodora
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-10-29
ZNICZ: UWAGA! ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE GORZOWSKIEGO CMENTARZA
74118.jpg

Źródło: Lubuska Policja 

Od soboty (27 października) do następnego poniedziałku (5 listopada) na ulicach dojazdowych do cmentarza komunalnego W Gorzowie Wlkp. będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu drogowego, zorganizowana podobnie jak w latach ubiegłych.

1 listopada przejazd autobusami obsługującymi cmentarz komunalny będzie bezpłatny, a wjazd w ulicę Żwirową (od godziny 7.00 do 20.00) będzie zamknięty.


ZMIANY PRZY BRAMIE B​
 
Od 27. października (sobota) do 5. listopada (poniedziałek rano), w związku ze zwiększoną częstotliwością kursowania autobusów, zmianie ulegnie organizacja ruchu przy pętli autobusowej przy bramie „B". Pierwsza część parkingu, z którego korzystają autobusy, udostępniona zostanie tylko dla pojazdów MZK. Ponadto wprowadzone zostanie oznakowanie nadające pierwszeństwo przejazdu dla autobusów wyjeżdżających z pętli.
 
ULICA ŻWIROWA
 
Wjazd w ulicę Żwirową od skrzyżowania z ulicą Kosynierów Gdyńskich i Roosevelta zostanie zamknięty dla ruchu kołowego 1 listopada (w godz. 7.00-20.00). Dodatkowo w zależności od natężenia ruchu i zapełnienia parkingów przy ul. Żwirowej, zamknięcia wjazdu można się spodziewać 31 października (środa) i 4 listopada (niedziela) – o zamknięciu będzie decydować Policja.

Ograniczenie wjazdu nie będzie dotyczyło pojazdów uprzywilejowanych, autobusów MZK oraz taksówek (tylko pojazdy osobowe) dowożących osoby niepełnosprawne ruchowo. O ruchu pozostałych pojazdów będą decydować funkcjonariusze Policji w zależności od natężenia ruchu na ul. Żwirowej i sytuacji w rejonie parkingów.
 
Zamknięte w dniach 31 października i 1 listopada zostaną również: wyjazd z ul. Błotnej w ul. Żwirową oraz wyjazd z ul. Owocowej, Świerkowej i Zagłoby w ul. Żwirową (nie dotyczy mieszkańców przyległych ulic).
 
W celu zapewnienia płynności ruchu w ciągu ulicy Żwirowej obowiązywać będą zakazy zatrzymywania. Pozostawione pojazdy będą usuwane na koszt ich właściciela.
 
Dojazd do bramy B cmentarza komunalnego możliwy będzie wyłącznie drogą od strony Chwalęcic.
 
Dodatkowo z uwagi na bezpieczeństwo pieszych i kierowców od środy (31. października) do niedzieli (4 listopada) zawieszony zostanie przystanek autobusowy „Błotna" dla autobusów jadących z cmentarza w kierunku ul. Kosynierów Gdyńskich. W jego miejsce wyznaczony zostanie dodatkowy przystanek autobusowy na ul. Kosynierów Gdyńskich za skrzyżowaniem z ul. Słowiańską.

SKRZYŻOWANIE KOSYNIERÓW GDYŃSKICH – ROOSEVELTA – ŻWIROWEJ
 
W momencie zamknięcia wjazdu w ul. Żwirową na skrzyżowaniu ulic Kosynierów Gdyńskich – Roosevelta – Słowiańska – Żwirowej nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego.
 
Na skrzyżowaniu ustawione zostaną odpowiednie znaki nakazu wskazujące możliwe kierunki ruchu. W okresie największego natężenia ruchu na skrzyżowaniu wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna, a ruchem pojazdów kierować będą funkcjonariusze Policji.
 
ULICA KOSYNIERÓW GDYŃSKICH
 
Od środy (31.10) do niedzieli (4.11.) będzie funkcjonować przystanek autobusowy na prawym pasie ul. Kosynierów Gdyńskich bezpośrednio za skrzyżowaniem z ul. Słowiańską. Pojazdy jadące w kierunku centrum będą miały możliwość wyminięcia autobusów stojących na przystanku lewym pasem ruchu.
 
Dla kierowców jadących ul. Kosynierów Gdyńskich zaleca się objazd w kierunku osiedla Piaski i Górczyn ulicami Mickiewicza i Mieszka I. Jeśli to możliwe prosimy o omijanie skrzyżowania ulic Kosynierów Gdyńskich – Roosevelta - Żwirowej.
 
Funkcjonariusze policji decydować będą również o ograniczeniach w ruchu kołowym na ul. Kosynierów Gdyńskich na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z Mickiewicza i Roosevelta, priorytet mają autobusy oraz osoby niepełnosprawne.
 
Dodatkowo w przypadku problemów komunikacyjnych na ul. Kosynierów Gdyńskich Policja wyłączy sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Kosynierów Gdyńskich – Matejki oraz Kosynierów Gdyńskich – Mickiewicza – Mościckiego.
 
 PARKOWANIE
 
Na czas ograniczenia dojazdu do cmentarza komunalnego udostępnione zostaną dodatkowe miejsca do parkowania:
 
- na prawym pasie ruchu ul. Słowiańskiej (jezdnia północna) na odcinku od drugiego wyjazdu ze Słowianki do ronda Słowiańskiego w dniach 31.10 (środa) od godz. 16.00 do 4.11. (niedziela),
- na parkingu w Parku Słowiańskim tzw. „placu cyrkowym" (parking niestrzeżony, wjazd regulowany przez Policję) w dniach 27.10 (sobota) - 04.11 (niedziela),
- na parkingu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji przy ul. Kosynierów Gdyńskich 31.10. (popołudnie) – 1.11.,
- na parking przy sklepie „Products" przy ul. Żwirowej – parking ogólnodostępny,
- na jezdni przy lewej krawędzi jednokierunkowego odcinka ul. Słowiańskiej.
 
ULICA SŁOWIAŃSKA
 
Utrudnienia w dniach 31.10 (środa) - 04.11 (niedziela) będą związane ze zwężeniem jezdni przeznaczonej dla ruchu kołowego. W wymienionym okresie na prawym pasie ruchu ul. Słowiańskiej zorganizowany zostanie parking
 
KOMUNIKACJA MIEJSKA

 
Od środy (31 października) do piątku (2 listopada) w kierunku cmentarza komunalnego uruchomiona zostanie linia autobusowa „C" oraz zmianie ulegną rozkłady jazdy linii autobusowych "105", "111", "132".


ZNICZ: UWAGA! ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE GORZOWSKIEGO CMENTARZAZNICZ: UWAGA! ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE GORZOWSKIEGO CMENTARZA

Wyszedł z więzienia, złapał "stopa" i ... ukradł samochód – zatrzymali go policjanci2018-10-29

Policjanci z żarskiej komendy odzyskali samochód skradziony 30 minut wcześniej przez 25-letniego mieszkańca Zgorzelca, który wsiadł ,,na stopa", a następnie groził właścicielowi pojazdu. Jak się okazało mężczyzna cztery dni wcześniej wyszedł z więzienia.
Plantacja i znaczne ilości narkotyków w piwnicy2018-10-29

Policjanci z Gubina zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich oraz zabezpieczyli ponad 800 gramów narkotyków. Wśród zabezpieczonych środków jest amfetamina i marihuana.
Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa 2018-10-29

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, to ogólnopolska kampania edukacyjno- informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
O realizacji zadań oświatowych2018-10-29

29 października br. radni województwa wysłuchali informacji o stanie realizacji zadań oświatowych szkół i placówek prowadzonych przez Województwo Lubuskie w roku szkolnym 2017/2018.
Fraktale dla gorzowskich uczniów2018-10-29

„Fraktale” to nowy konkurs matematyczno-przyrodniczy dla gorzowskich przedszkolaków oraz uczniów podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnajzalych.
20 lat chóru Cantare2018-10-29

Wasza obecność na gorzowskiej scenie artystycznej jest niezwykle ważna i inspirująca - tak powitał członków chóru Cantare prezydent Jacek Wójcicki, który wziął udział w uroczystości z okazji 20-lecia istnienia zespołu.
Utrudnienia drogowe2018-10-27

Autostrada A2 (km 90,850) m. Trzciel, zablokowana droga w kierunku Poznania. Objazd wezlem Trzciel i Jordanowo.
Pogoń Za Lisem 20182018-10-27

Już po raz kolejny Automobilklub Gorzowski organizuje samochodową imprezę turystyczną - Turystyczny Rajd na Orientację „POGOŃ ZA LISEM 2018” który odbędzie się 28 października 2018 r.
Lubuska gospodarka na plusie2018-10-27

We wrześniu br. w podstawowych obszarach gospodarki odnotowano wzrost dynamiki w stosunku do analogicznego okresu poprzedniego roku. Miesięczne wynagrodzenie - 4226,07 zł, zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw - 129,3 tys. osób oraz stopa bezrobocia na poziomie 5,7 % - to dane z informacji opublikowanych przez Urząd Statystyczny w Zielonej Górze.
Rozmowy o systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego2018-10-27

Od 1 kwietnia 2019 r. zmienia się organizacja systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Maciej Miłkowski omówił koncepcję zmian na terenie województwa lubuskiego.
Wszechnica zdrowia w gorzowskim szpitalu2018-10-27

Od dłuższego czasu towarzyszy ci uczucie smutku i przygnębienia? Rzeczy, które do tej pory sprawiały Ci radość, teraz nie wzbudzają Twojego zainteresowania? Ogarniająca Cię pustka i rozpacz nie mija, i nie pozwala Ci cieszyć się życiem? Masz kłopoty z koncentracją? To mogą być tylko objawy jesiennego przesilenia. Nie wykluczone jednak, że cierpisz na depresję. To choroba, która dotyka aż 27% Europejczyków.
Miejskie działki inwestycyjne w cenie2018-10-27

Za rekordowo wysoką kwotę sprzedano w przetargu miejską nieruchomość z przeznaczeniem pod inwestycje. Działkę przy ul. Złotego Smoka, której cena wywoławcza wynosiła milion 50 tysięcy złotych, sprzedano za trzy miliony 20 tysięcy złotych.
MZK w okresie Wszystkich Świętych 2018-10-26

Od środy (31 października), ze względu na zwiększający się ruch pasażerów w kierunku cmentarza komunalnego, zostanie uruchomiona linia autobusowa C, natomiast już od soboty (27 października) zmianie ulegną rozkłady jazdy linii autobusowych 105, 132 i 111.
Październikowa sesja sejmiku2018-10-26

29 października 2018 r. o godz. 11.00 odbędzie się L zwyczajna sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-26
Jak dbać o drewno?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-18
Zarządzaj efektywnie swoją firmą dzięki systemowi ERP!

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Walki Fame MMA 3 w ofercie bukmachera

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Czym sugerować się przy wyborze dietetycznego cateringu?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-11
Ciekawe funkcje w bieżniach: trening na wyższym poziomie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-08
Przygotowywanie ogrodu na wiosnę – o czym nie możemy zapomnieć?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-01
Jak korzystnie pożyczać w Gorzowie?

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-13
Usługi transportowe do 3,5 tony z serwisem Furgonetka Giełda

© 2018 Gorzow.com

^