HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 632; piątek, 24 maj 2019 Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-12-06
Uroczyste wprowadzenie Komendanta w Żarach
74437.jpg

Źródło: Lubuska Policja 

W środę (5 grudnia) odbyła się uroczystość wprowadzenia Komendanta Powiatowego Policji w Żarach. Został nim dotychczas pełniący obowiązki podinspektor Armand Pisarczyk-Łyczywek.

W środę (5 grudnia) o godz. 11.00 w sali odpraw żarskiej komendy odbyła się uroczystość wprowadzenia na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Żarach podinsp. Armanda Pisarczyk-Łyczywek. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. nadinsp. Helena Michalak wręczyła rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Żarach. W uroczystości wzięli udział kierownicy jednostek Policji garnizonu lubuskiego, przedstawiciele władz samorządowych m.in. pan Józef Radzion -Starosta Powiatu Żarskiego oraz pani Danuta Madej Burmistrz Żar, przedstawiciele służb mundurowych, kapelan żarskiej Policji oraz przedstawiciele organizacji i instytucji, z którymi na co dzień współpracuje Komendant Powiatowy Policji w Żarach. Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. nadinsp. Helena Michalak pogratulowała podinsp. Armandowi Pisarczyk-Łyczywek i życzyła spełnienia wszelkich planów zawodowych oraz sukcesów w kierowaniu żarską jednostką. Gratulacje na ręce Komendanta, złożyli także przedstawiciele samorządu, służb mundurowych, funkcjonariuszy i pracowników Policji.


Podinspektor Armand Pisarczyk -Łyczywek do służby w Policji został przyjęty w dniu 16.09.1991r. na stanowisko aplikanta Kompanii Patrolowej Wydziału Prewencji Komendy Rejonowej Policji w Zielonej Górze. W Wydziale Prewencji służbę pełnił przez okres 1 roku, a przez następne 15 lat nabywał doświadczenie zawodowe w komórkach do spraw przestępczości gospodarczej w Komendzie w Zielonej Górze. Od 1 lutego 2007 r. objął pierwsze kierownicze stanowisko w Sekcji Operacyjno-Rozpoznawczej Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Egzamin oficerski w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie złożył w 2006 r. W 2010 r. powrócił do Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze początkowo jako ekspert, a następnie naczelnik Wydziału Kryminalnego. Doświadczenie zdobyte na tym stanowisku zaowocowało delegowaniem w grudniu 2014 r. do KWP w Gorzowie Wlkp. i powierzeniem obowiązków zastępcy naczelnika Wydziału Techniki Operacyjnej. Od kwietnia 2015r. do marca 2016 r. kontynuował służbę w KWP w Gorzowie Wlkp. jako naczelnik Wydziału Kryminalnego.

Obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Żarach pełnił od dnia 1 kwietnia 2016 r. do dnia 22 czerwca br. Z dniem 23 czerwca 2018 r. jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żarach miał powierzone obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Żarach. Podinspektor Armand Pisarczyk -Łyczywek ma żonę i dwóch synów. Od ponad 30 lat czynnie uprawia koszykówkę, wolny czas lubi spędzać podróżując motocyklem po Europie.


Uroczyste wprowadzenie Komendanta w ŻarachUroczyste wprowadzenie Komendanta w ŻarachUroczyste wprowadzenie Komendanta w ŻarachUroczyste wprowadzenie Komendanta w ŻarachUroczyste wprowadzenie Komendanta w ŻarachUroczyste wprowadzenie Komendanta w ŻarachUroczyste wprowadzenie Komendanta w Żarach

Zaproszenie na odsłonięcie tablicy2018-12-06

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz kapituła nagrody im. Janusza Słowika zapraszają na uroczyste odsłonięcie tablicy pamiatkowej, poświęconej śp. Annie Makowskiej-Cieleń, wybitnej gorzowskiej regionalistce i pedagogowi.
Zaszczep się wiedzą 2018-12-06

„Polio, tężec, krztusiec, HiB, w naszym stawie dużo ryb, odra, ospa, dur, gruźlica, kogo wskaże czarownica”. Dziś te słowa brzmią jak wyliczanka z horroru, ale jeśli przestaniemy się szczepić, niektóre już zapomniane medyczne terminy ponownie nabiorą tragicznego sensu.
Choinka ubrana w życzenia w NoVa Park2018-12-06

Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy czas w roku. Co chciałbyś znaleźć pod choinką w tę Gwiazdkę? Wypowiedz życzenie … a w te Święta dostaniesz to, o czym marzysz!
Mikołajowa niespodzianka dla mieszkańców2018-12-06

Zapraszamy po odbiór mikołajkowych prezentów. 100 pierwszych osób, które dotrą do Urzędu Miasta, do Wydziału Promocji i Informacji przy ul Sikorskiego 5 (budynek dawnego Lamusa) i u progu powiedzą hasło GORZOW #Stąd Jestem, otrzymają mikołajowy upominek: gorzowski kalendarz na 2019 rok.
Frezowanie na Kasprzaka już w piątek2018-12-06

Zaplanowany na poniedziałek remont nawierzchni ulicy Kasprzaka rozpocznie się już w piątek (6. grudnia). Prace związane z frezowaniem jezdni tej ulicy potrwają dwa dni.
PET Gorzów - ruszyła rejestracja!2018-12-05

6 grudnia ruszają pierwsze badania wykonywane w ramach kontraktu z NFZ na sprzęcie PET/CT w gorzowskim szpitalu.
ABC działalności gospodarczej...2018-12-05

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na szkolenie dotyczące zakładania działalności gospodarczej.
Mikołajki u najmłodszych pacjentów2018-12-05

Z okazji „Mikołajek” do najmłodszych pacjentów szpitali w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp. i Zaborze trafią świąteczne prezenty od marszałek Elżbiety Anny Polak.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 04.12.2018r. 2018-12-05

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (04.12.2018)
Przedszkolaki malowały choinki2018-12-05

Ponad stu przedszkolaków z 20 gorzowskich przedszkoli skorzystało z zaproszenia prezydent miasta Jacka Wójcickiego i wzięło udział w środę w sali sesyjnej Urzędu Miasta w malowaniu choinek.
Świątecznie w Filharmonii Gorzowskiej2018-12-05

Koncert symfoniczny i familijny, mikołajkowe pokazy najnowszego musicalu, wspólne kolędowanie, a na koniec wielka gala z trzema tenorami w roli głównej – grudzień zapowiada się w Filharmonii Gorzowskiej wyjątkowo gorąco.
Ogólnopolski sukces gorzowskiego ŚDS2018-12-05

Film stworzony przez podopiecznych i opiekunów Środowiskowego Domu Samopomocy, przy ul. Walczaka 1 zdobył pierwsze miejsce w kategorii fotografia i film w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Sztuka Osób Niepełnosprawnych „Niepodległa bez barier od morza do Tatr”, organizowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego2018-12-05

Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego - przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym w 2019 roku.
Pomocnicy św. Mikołaja już pracują2018-12-05

Miłą niespodziankę sprawili dziś uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wlkp. pacjentom Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej gorzowskiego szpitala.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-22
Bilety online - czy warto wykupić miejscówkę na koncert z wyprzedzeniem?

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-21
Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-21
Bukmacher BETFAN - dowiedz się więcej na jego temat!

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-20
Taktyk i motywator. Powrót imperium.

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
35. PAKA – skecz wspólny

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
Kabaret Chyba

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-16
Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Przystanek Opole:

© 2018 Gorzow.com

^