HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1311; wtorek, 31 marzec 2020 Imieniny Balbiny, Kamila, Kornelii
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-02-06
WDARLI SIĘ DO MIESZKANIA I POBILI LOKATORÓW. NAPASTNIKÓW ZATRZYMAŁA POLICJA
WDARLI SIĘ DO MIESZKANIA I POBILI LOKATORÓW. NAPASTNIKÓW ZATRZYMAŁA POLICJA

Źródło: Lubuska Policja 


Zielonogórscy policjanci śledczy prowadzą sprawę pobicia dwóch zielonogórzan przez czterech napastników, którzy wdarli się do mieszkania na jednym z zielonogórskich osiedli.


We wtorek (5 lutego) dwóch sprawców zostało aresztowanych przez sąd. Bójka była spowodowana konfliktem sąsiedzkim, który w rezultacie doprowadził do poważnego w skutkach przestępstwa.

Zielonogórscy policjanci w minioną sobotę (2 lutego) zostali wezwani na interwencję na jedno z zielonogórskich osiedli. Patrol po przybyciu na miejsce ustalił, że czterech napastników wdarło się do mieszkania i przy użyciu kija bejsbolowego oraz kija golfowego pobiło dwóch mężczyzn. Napastnicy uciekli, ranni pokrzywdzeni zostali zabrani do szpitala. Rysopisy sprawców zostały przekazane policjantom w służbie i kilkadziesiąt minut po zdarzeniu dwóch napastników zostało zatrzymanych i osadzonych w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze pracują nad zatrzymaniem pozostałych dwóch podejrzanych.

Zielonogórscy śledczy mieli od tej chwili dużo żmudnej pracy żeby ustalić fakty i podjąć decyzje dotyczące kierunku prowadzonego postępowania. Jak się okazało źródłem konfliktu były sąsiedzkie nieporozumienia. W sobotę wieczorem groźby były na tyle realne, że mężczyzna obawiając się powrotu do domu poprosił swoich znajomych o towarzyszenie mu. Po pewnym czasie od powrotu do mieszkania usłyszeli kopanie i walenie w drzwi. Do wnętrza wpadła rzucona butelka po piwie, która uderzyła jednego z mężczyzn w głowę. Do środka również wdarli się nieznani pokrzywdzonemu napastnicy, którzy mieli ze sobą kij bejsbolowy i metalowy kij golfowy. Wywiązała się agresywna bójka, w wyniku której dwaj mężczyźni zostali poważnie ranni, a sprawcy uciekli. Pokrzywdzeni mężczyźni doznali uszkodzeń i stłuczeń twarzoczaszki. Jeden z zatrzymanych sprawców także został ranny w głowę.

Napastnicy, 27-latek i 31-latek usłyszeli zarzuty udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz zarzut naruszenia miru domowego. Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił wczoraj na podjęcie przez sędziego decyzji o aresztowaniu na trzy miesiące dwóch zatrzymanych. Z powodu sąsiedzkiego nieporozumienia czterej mężczyźni popełnili poważne przestępstwa – przestrzegamy wszystkich przed samodzielnym wymierzaniem sprawiedliwości. Przestępstwo naruszenia miru domowego zagrożone jest karą do roku pozbawienia wolności – za bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi do 8 lat więzienia.

WDARLI SIĘ DO MIESZKANIA I POBILI LOKATORÓW. NAPASTNIKÓW ZATRZYMAŁA POLICJAWDARLI SIĘ DO MIESZKANIA I POBILI LOKATORÓW. NAPASTNIKÓW ZATRZYMAŁA POLICJAWDARLI SIĘ DO MIESZKANIA I POBILI LOKATORÓW. NAPASTNIKÓW ZATRZYMAŁA POLICJA

DZIELNICOWI SŁUŻĄ SPOŁECZEŃSTWU I… ZATRZYMUJĄ POSZUKIWANYCH LISTEM GOŃCZYM2019-02-06

Doskonała znajomość podległego rejonu i jego rozpoznanie, to cechy którymi powinien charakteryzować się każdy dzielnicowy.  
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 05.02.2019r. 2019-02-06

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (05.02.2019)
Policjanci odzyskali skradzionego mercedesa wartego ponad 170 tysięcy złotych2019-02-06

Policjanci żarskiej drogówki, na parkingu leśnym pod Żarami, zatrzymali trzech mężczyzn i odzyskali samochód marki Mercedes Sprinter warty ponad 170 tys. złotych. Jak się okazało pojazd skradziony został na terenie Niemiec.
Będą promować Geopark2019-02-05

Geopark Łuk Mużakowa to lubuska perła wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Warto więc, aby jego walory poznali mieszkańcy regionu oraz goście.
W Lubuskiem powalczą o medale2019-02-05

Młodzi sportowcy z całej Polski powalczą w Lubuskiem o medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich.
Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Konsultacyjnej 2019-02-05

Posiedzenie Wojewódzkiej rady konsultacyjnej do spraw działaczy opozycji antykomunistycznej oraz osób represjonowanych z powodów politycznych odbyło się w siedzibie Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.
Warsztaty filmoznawcze w Pracowni Filmoteki Szkolnej2019-02-05

14 lutego w ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej nr 17 w Gorzowie, Pracownię Filmoteki Szkolnej odwiedzi filmoznawca dr Maciej Dowgiel, który przeprowadzi warsztaty z młodzieżą, a potem z nauczycielami z gorzowskich szkół pod hasłem: ZAGROŻENIA WIRTUALNEGO ŚWIATA W FILMIE I W ŻYCIU.
„Akompaniator” i „Żona potrzebna od zaraz“2019-02-05

Teatr im. J. Osterwy zaprasza na dwa spektakle pt.: „Akompaniator” i „Żona potrzebna od zaraz“.
GWS na luty. Co w numerze?2019-02-05

Zwyczaj okazywania sobie uczuć 14 lutego stał się tak popularny, że trudno wyobrazić sobie drugi miesiąc roku bez Walentynek.
DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2019 Z LUBUSKĄ POLICJĄ2019-02-05

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. wzięli udział w konferencji dla uczniów zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 10 w Gorzowie Wlkp. z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.
Cezary Marciniak: Na ten temat można by książkę napisać! - Gwardia Koszalin vs Stal Gorzów (komentarze)2019-02-05

Gorzowianie wygrali jedną bramką po prawdziwym horrorze mecz w Koszalinie.
10 zdobytych medali Pucharu Polski w JU-JITSU2019-02-05

2 lutego 2019r. w Jeleniej Górze odbył się Puchar Polski w Ju-jitsu organizowany przez Polski Związek Ju-jitsu.
Muzyczna podróż z Latającą Filharmonią Art Asante2019-02-05

Na kolejny koncert z cyklu Sztuka Alternatywna Piotr Borkowski zapraszamy w sobotę, 16 lutego 2019 r. na godz. 19.00 do Gorzowskiej Powozowni, przy ul. Teatralnej 25 c.
Zapraszamy na Białą Sobotę2019-02-05

  Każdego roku – 4 lutego - obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem. To też jest dzień symbolicznej solidarności z osobami chorymi onkologicznie. Dlatego, w najbliższą sobotę - 9 lutego 2019 r. od godz. 9.00 – 12.00 (w holu głównym szpitala) organizujemy Białą Sobotę, podczas której będzie można odbyć konsultację z onkologiem, zasięgnąć bezpłatnej konsultacji w zakresie żywienia w chorobie nowotworowej, skorzystać z porad dietetycznych.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-03-12
Wymarzona czterdziestka - nietuzinkowe inspiracje upominkowe

gorzow.com kraj kabaret 2020-02-25
Opieka Nad Dziećmi - Kabaret Smile

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-25
Chwilówki na 60 dni - czy to się opłaca?

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-18
Jaki prezent na urodziny - kompletny poradnik po oryginalnych prezentach urodzinowych

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-14
Masz problem z niedoskonałościami cery? Sprawdź jak oczyścić i pielęgnować skórę twarzy bez wizyty u kosmetyczki

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-23
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-13
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu

© 2018 Gorzow.com

^