HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 84; poniedziałek, 16 wrzesień 2019 Imieniny Jagienki, Kamili, Korneliusza
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-05-27
- Dziś kto ma mocną głowę i szybki motocykl ten wygrywa biegi, a ten który ma problemy ze sprzętem ten nie ma nic - truly.work Stal Gorzów vs MRGarden GKM Grudziądz (wypowiedzi gospodarzy)
- Dziś kto ma mocną głowę i szybki motocykl ten wygrywa biegi, a ten który ma problemy ze sprzętem ten nie ma nic - truly.work Stal Gorzów vs MRGarden GKM Grudziądz (wypowiedzi gospodarzy)

Źródło: Stal Gorzow  


Piątkowy triumf Stali Gorzów nad GKM Grudziądz dość niespodziewanie przyjął spore rozmiary. Gospodarze wygrali aż 51:39.
 

 
Po zawodach udało nam się porozmawiać z Krzysztofem Kasprzakiem, dla którego był to jeden z najlepszych występów w tym sezonie. KK507 zdobył 10 punktów z dwoma bonusami biorąc udział w pięciu biegach. Po meczu sam czuł wielka ulgę, że w końcu zapunktował na zadowalającym go poziomie - Ostatnie dwa tygodnie bardzo ciężko pracowałem wraz z teamem. Coś dzisiaj drgnęło, zacząłem wygrywać wyścigi i jestem z tego zadowolony. Jeździłem dziś na dwóch silnikach, jeden, to ten który zatarł się w ubiegłym tygodniu a drugi nowy. Przed wtorkowym meczem ligi szwedzkiej mam odebrać dwa kolejne silniki, będziemy kupować nowe jednostki napędowe dopóki moja forma się nie ustabilizuje.
 
 
Jednak wygrana to nie tylko zasługa dobrego występu jednego zawodnika lecz wynik pracy całej drużyny - Był to bardzo ciężki mecz, prawie cała seniorska piątka to byli lub obecni członkowie cyklu Grand Prix, każdy z nich potrafi dobrze jechać. Dziś kto ma mocną głowę i szybki motocykl ten wygrywa biegi, a ten który ma problemy ze sprzętem ten nie ma nic. Ja jechałem dzisiaj lepiej, Peter również. Anders Thomsen miał dzisiaj problemy z motocyklem przez dwa biegi, gdy dokonał korekt był już szybki. Jeśli wszyscy jeszcze coś poprawimy powinno być już ok. Dziękuje trenerowi za zaufanie. Praktycznie od początku sezonu jedziemy w tych samych parach, tak jak to robi aktualny Mistrz Polski - Unia Leszno. To nam bardzo pomaga poznać zawodnika, który jedzie z nami w parze i się do niego przyzwyczaić. Pełen profesjonalizm, dziękuję trenerowi, zarządowi oraz kibicom - zakończył zawodnik.
 
Dla odmiany nie najlepiej w ostatnim meczu zaprezentował się gorzowski junior - Rafał Karczmarz, który w trzech swoich startach dowiózł do mety tylko 3”oczka” w biegu juniorskim. Co było przyczyną takiego stanu rzeczy? - Brakuje mi trochę prędkości, moje silniki wróciły z serwisu i już zachowują się trochę inaczej. Na pewno trzeba będzie wyciągać je z ramy i dopieszczać aby wróciły do stanu sprzed renowacji. 
A jeśli chodzi o warunki torowe one wam dziś pomogły czy jednak utrudniały dopasowanie motocykli?- Na pewno mamy problem z tym torem aby go do siebie dopasować. Przed tym meczem trener z tormistrzem stanęli na wysokości zadania i przygotowali tor znakomicie pod nas. Wszystkiem przełożenia dzisiaj pasowały, nie było takich problemów z ustawieniami, jak wcześniej - skomentował młodzieżowiec.

#NakręconyGorzów2019-05-27

Gorzów Wielkopolski nakręca się na upcykling rowerowy! 
Konsultacje dla rodzin z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego 2019-05-27

30 maja 2019 roku - w ramach obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego - Wojewoda Lubuski zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką wspierania rodziny i pieczy zastępczej do skorzystania z porad specjalistów. Zarówno rodziny zastępcze, osoby pełniące funkcje rodzinnego domu dziecka, jak i Ci który myślą o rozpoczęciu takiej działalności mogą uzyskać wsparcie specjalistów z tej dziedziny, zgłosić problem lub przekazać swoją sugestię.  
ZABIŁ PSA METALOWĄ RURKĄ. USŁYSZAŁ ZARZUTY2019-05-27

Policjanci zatrzymali 63-latka, który zabił swojego psa metalową rurką.
Nice1LŻ: Arged Malesa TŻ Ostrovia górą w meczu na szczycie, Nowacki bez punktów2019-05-27

Arged Malesa TŻ Ostrovia wciąż nie przestaje zaskakiwać całej żużlowej Polski.  
-Na próbie toru wydawało mi się, że mój motocykl jest bardzo szybki, ale już na początku meczu okazało się, że jest inaczej - truly.work Stal Gorzów vs MRGarden GKM Grudziądz (wypowiedzi gości)2019-05-27

Piątkowe spotkanie z ekipą z województwa kujawsko-pomorskiego zakończyło się wysokim zwycięstwem gorzowskiej Stali 51:39.  
Broń, bankomaty, plantacja, narkotyki. Skuteczna praca i zarzuty dla trzech osób2019-05-27

To nie była łatwa sprawa dla gorzowskich śledczych.
Pół wieku razem2019-05-27

28 gorzowskich małżeństw świętowało w sobotę w bibliotece Herberta jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Zmiany numerów telefonów2019-05-27

20 maja rozpoczęły się prace związane ze zmianą numerów telefonów w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.
INSP. KRZYSZTOF SIDOROWICZ POŻEGNAŁ SIĘ Z MUNDUREM. TO BYŁA GODNA SŁUŻBA NA RZECZ SPOŁECZEŃSTWA2019-05-25

Niemal 30 lat w policyjnym mundurze, które stworzyły piękną historię i przekonanie, że istnieją gliniarze z krwi i kości. 
„Trzynastka” już u emerytów i rencistów2019-05-25

Blisko 9 mld zł – tyle pieniędzy w sumie trafiło do kieszeni emerytów i rencistów w ramach trzynastej emerytury. 
Uszkodzony autobus miał zawieźć dzieci na wycieczkę. Policjanci nie dopuścili go do jazdy 2019-05-25

Dzięki doświadczeniu i dużej wiedzy nowosolskich policjantów ruchu drogowego niesprawny autobus nie zabrał uczniów na wycieczkę na „drugi" koniec Polski. 
Młodzi chłopcy wzorem dla innych. Znaleźli portfel, zgłosili to policjantom 2019-05-25

O tym, że uczciwość to piękna i szlachetna cecha nie trzeba przekonywać Mikołaja, Aleksandra i Bartka.
PGE Ekstraliga: Gorzowianie z kolejnymi punktami w tabeli - truly.work Stal Gorzów vs MrGarden GKM Grudziądz (relacja)2019-05-25

Piątkowe spotkanie pomiędzy gorzowską Stalą, a GKM-em Grudziądz zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Klub znad Warty wygrał mecz w stosunku 51:39.  
Rozbita zorganizowana grupa przestępcza, a jej członkowie aresztowani. Zabezpieczone prawie pół kilograma narkotyków i broń palna2019-05-23

W wyniku działań operacyjnych policjanci z wydziału d/w z przestępczością narkotykową zielonogórskiej komendy miejskiej przy udziale samodzielnego pododdziału kontrterrorystycznego w Gorzowie Wlkp. zatrzymali trzy osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-12
Osobisty kredyt i osobista odpowiedzialność

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-05
Reklama zewnętrzna i jej oblicza

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-02
Dlaczego opłaca się wybierać prywatny parking przy lotnisku?

gorzow.com kraj artykuly 2019-08-19
Kredyt konsolidacyjny przez internet – lato 2019

gorzow.com kraj artykuly 2019-08-16
3 sposoby na to, jak obstawiać najlepsze typy bukmacherskie

gorzow.com kraj artykuly 2019-06-28
Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Poznaniu – jak wypożyczyć samochód, aby nie przepłacić?

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-27
Zielona Góra - Stolica Polskiego Kabaretu

gorzow.com kraj ciekawostki 2019-06-25
Jedz jedno gotowane jajko dziennie

© 2018 Gorzow.com

^