HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 847; sobota, 30 maj 2020 Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-09-17
BY LUBUSKIE DROGI BYŁY BEZPIECZNE – WZMOŻONE DZIAŁANIA POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGO
BY LUBUSKIE DROGI BYŁY BEZPIECZNE – WZMOŻONE DZIAŁANIA POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGO

Źródło: Policja Lubuska  


„Bezpieczne drogi” to wspólna akcja lubuskich policjantów ruchu drogowego, która tym razem miała miejsce na drogach powiatu nowosolskiego. 

Ma przede wszystkim uświadomić i zmniejszyć ilość wypadków, do których dochodzi na lubuskich drogach. Przyczyny zdarzeń od lat są takie same – niedostosowanie prędkości do warunków na drodze czy nieprawidłowe wyprzedzanie. Dlatego warto ściągnąć nogę z gazu i do celu podróży dojechać chwilę później, ale za to bezpiecznie.
W piątek (13 września) policjanci lubuskiej drogówki prowadzili wzmożone działania w ramach akcji „Bezpieczne drogi”, które są ukierunkowane są one przede wszystkim na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Trendy na polskich drogach są w dalszym ciągu daleko odbiegające od standardów i wskaźników europejskich. Główne przyczyny wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących pojazdami są niezmienne – niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, nieudzielenie pierwszeństwa pojazdu, nieprawidłowe wyprzedzanie. Wzmożone działania funkcjonariuszy mają ukierunkować i zmierzać do poprawy bezpieczeństwa na głównych ciągach komunikacyjnych. W ramach akcji policjanci skontrolowali blisko 50 kierowców, z czego 35 kierowców poruszało się z nadmierną prędkością. Jeden z kierowców stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, gdyż przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.
 
Każdego dnia policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu nowosolskiego. Przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości czy powodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, są podstawą do zatrzymania prawa jazdy. Fundamentem bezpieczeństwa na drogach jest przestrzeganie przepisów prawa. I o tym właśnie powinniśmy pamiętać - nasza postawa za kierownicą, szacunek dla innych użytkowników drogi ma największy wpływ na to, że bezpiecznie, cali i zdrowi dojedziemy do celu podróży.

BY LUBUSKIE DROGI BYŁY BEZPIECZNE – WZMOŻONE DZIAŁANIA POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGOBY LUBUSKIE DROGI BYŁY BEZPIECZNE – WZMOŻONE DZIAŁANIA POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGOBY LUBUSKIE DROGI BYŁY BEZPIECZNE – WZMOŻONE DZIAŁANIA POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGOBY LUBUSKIE DROGI BYŁY BEZPIECZNE – WZMOŻONE DZIAŁANIA POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGOBY LUBUSKIE DROGI BYŁY BEZPIECZNE – WZMOŻONE DZIAŁANIA POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGOBY LUBUSKIE DROGI BYŁY BEZPIECZNE – WZMOŻONE DZIAŁANIA POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGO

Pierwszy start kickbokserów KS Bulldog Gorzów w nowym sezonie 2019/20202019-09-17

W dniu 14 września br. w podtoruńskiej Wielkiej Nieszawce odbyła się Nieszawska Noc Wojowników - Gala Kickobxingu. 
Nowy-stary w Stali - Bartek Starzyński: Gorzów na stałe, mam dosyć przeprowadzek!2019-09-16

Do gorzowskiej ekipy w trakcie okresu przygotowawczego dołączył Bartosz Starzyński - chciało by się rzec: po raz kolejny. O przyczynach powrotu,  planach na ten sezon i o wielu innych kwestiach rozmawialiśmy z rozgrywającym Stali.
BILI I KOPALI PO GŁOWIE LEŻĄCEGO. NAPASTNIKÓW ZATRZYMALI POLICJANCI PO SŁUŻBIE2019-09-16

Gorzowscy policjanci ruchu drogowego, aspirant sztabowy Dariusz Sztylka i sierżant sztabowy Mateusz Partyka, wracali ze służby, gdy zauważyli trzy osoby, które biły pięściami i kopały leżącego mężczyznę.
28-LATEK PODPALIŁ DWA SAMOCHODY – SZYBKO USTALONY I ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW2019-09-16

Zaledwie kilka godzin potrzebowali policjanci na wytypowanie i zatrzymanie osoby odpowiedzialnej za podpalenia samochodów na jednym z osiedli w Międzyrzeczu.
POSZUKIWANY, NIETRZEŹWY I BEZ UPRAWNIEŃ UCIEKAŁ PRZED POLICYJNĄ KONTROLĄ – POLICJANCI ZATRZYMALI NIEODPOWIEDZIALNEGO 17-LATKA2019-09-16

Policjanci z krośnieńskiej patrolówki zatrzymali po pościgu 17-latka, który kierował daewoo lanos nie mając do tego uprawnień. 
We built this city! Budujemy miasto2019-09-16

Trochę z przymrużeniem oka, na wesoło, aby nieco ograniczyć narastające zniecierpliwienie przedłużającymi się remontami w Gorzowie - po to powstał nowy spot promujący miasto.  
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych2019-09-16

Likwidacja barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych to główny cel kolejnych prac remontowych, które drogowcy wykonają na terenie Nowego Miasta. 
To ważne by atmosfera była dobra2019-09-13

Gorzowianie roznieśli KPR Blejkan Gryfino rezultatem 41:17, a główne role w tym spotkaniu odgrywali najmłodsi członkowie Stali. 
ZWOLNIJ – SZKODA ŻYCIA! BLISKO 100 ZATRZYMANYCH PRAW JAZDY PRZEZ MIĘDZYRZECKICH POLICJANTÓW OD POCZĄTKU ROKU2019-09-13

Kierowcy poruszający się drogami na terenie powiatu międzyrzeckiego pobili niechlubny rekord. 
Śniadanie z Radiem ZET w Gorzowie!2019-09-13

W najbliższy poniedziałek, 16 września śniadanie w Gorzowie będzie serwowało Radio ZET. 
Złodziej studzienki zatrzymany2019-09-13

Dzisiaj w godzinach porannych w centrum miasta patrolujący strażnicy zainteresowali się mężczyzną, który za pomocą młotka próbował oddzielić żeliwną pokrywę od studzienki kanalizacyjnej.  
Zapraszamy na Forum Gospodarcze2019-09-13

Już 26 września br. odbędzie się drugie Forum Gospodarcze Gorzowski Archipelag Rozwoju II. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału.  
Stopa bezrobocia jeszcze niższa2019-09-13

Liczba bezrobotnych w Gorzowie i w powiecie gorzowskim ciągle maleje; w sierpniu w Gorzowie stopa bezrobocia wynosiła 2,2 % (w lipcu 2,3 %), a w powiecie 3,6 % (miesiąc wcześniej 3,8 %).  
SPOTKANIA Z SENIORAMI2019-09-13

Policjanci z gorzowskiej jednostki cyklicznie spotykają się z seniorami. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

© 2018 Gorzow.com

^