HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 154; sobota, 4 lipiec 2020 Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-10-08
Mecz był dla naszej drużyny trochę jak rebus - truly.work Stal Gorzów vs Agred Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Mecz był dla naszej drużyny trochę jak rebus - truly.work Stal Gorzów vs Agred Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Źródło: Stal Gorzow  


Pierwszy mecz barażowy zdominowała ekipa gospodarzy, która zdobył aż 60 punktów przy zaledwie 30 punktach gości.

Po zawodach kilka słów odnośnie tego spotkania powiedzieli trener Stali Gorzów - Stanisław Chomski oraz kapitan Ostrovii - Tomasz Gapiński.
 
Oto jak samą jazdę w spotkaniu barażowym ocenia Stanisław Chomski: - Ten mecz był dla naszej drużyny trochę jak rebus, z biegiem czasu udało nam się go rozwiązać. Uważam go za bardzo pożyteczny i skuteczny sprawdzian. Dzisiaj zawodnicy, na których najbardziej stawiałem, nie zawiedli moich oczekiwań i pokazali się z dobrej strony. To jest duży plus tego meczu - komentował trener. 
 
Jego podopieczni spisali się w niedzielę świetnie i pojadą na rewanż z aż 30-punktową zaliczką. - Przed meczem wyjazdowym w Ostrowie mamy potężną zaliczkę punktową, bo aż 30 punktów. Należy jednak pamiętać, że nie ma takiej przewagi, która byłaby bezpieczna. Patrząc realnie, to nadal musimy być skoncentrowani i pojechać do Ostrowa, aby postawić przysłowiową kropkę nad „i” - zakończył Chomski. 
 
Tomasz Gapińśki bez ogródek przyznał, że niedzielne zawody zupełnie jego drużynie nie wyszły: - Chcielibyśmy awansować, przecież po to się ścigamy. Smutno nam, że wypadliśmy tak słabo na tle Stali. Jest nam przykro, że tylko na początku spotkania byliśmy w kontakcie. Popełniliśmy dużo błędów, źle zmienialiśmy ustawienia w motocyklach. Staraliśmy się gonić na trasie, ale nam nie szło. Wypróbowałem oba moje motocykle, w każdym z nich wprowadzałem korekty. Kompletnie mi się nic dzisiaj nie układało. Znam swoje miejsce, wiem ile czeka mnie jeszcze pracy. Dzisiaj miałem porównanie i wiem ile jeszcze trzeba zrobić, aby wejść na wyższy poziom.Stal Gorzów pokazała gdzie jest nasze miejsce. Musimy jeszcze wykonać dużo pracy, aby dorównać do poziomu Ekstraligi. 
 
Sytuacja Agred Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski przed meczem rewanżowym jest, delikatnie mówiąc, trudna. Jak według kapitana pierwszoligowców może potoczyć się drugi mecz? - W Ostrowie na pewno się nie poddamy, doskonale znamy swój tor. Myślę, że w drugim meczu będzie więcej ciekawych wyścigów - krótko oznajmił żużlowiec.
 

Grand Prix: Jestem Bartosz Zmarzlik - Mistrz Świata, nie mogę w to uwierzyć2019-10-08

W ubiegłą sobotę na torze w Toruniu odbyła się ostatnia rudna Indywidualnych Mistrzostw Świata. Co powiedzieli medaliści po tych zawodach?  
GRUPA PRZESTĘPCZA OSZUKIWAŁA FIRMY TRANSPORTOWE. LUBUSKA POLICJA ZATRZYMAŁA PIĘĆ OSÓB2019-10-08

Zorganizowana grupa przestępcza, która z oszustw uczyniła sobie stałe źródło dochodu, została rozbita przez Lubuską Policję.
KOLEJNY CIOS W PRZESTĘPCZOŚĆ SAMOCHODOWĄ. POLICJANCI ODZYSKALI KRADZIONE RENAULT WARTE 70 TYS. ZŁ I ZATRZYMALI PODEJRZANEGO2019-10-08

Walka z przestępczością samochodową nie zawsze przybiera postać pościgu rodem z filmów akcji. 
KOLEJNY SUKCES POLICJI W WALCE Z OSZUSTAMI DZIAŁAJĄCYMI METODĄ "NA POLICJANTA"- ZATRZYMANE 5 OSÓB, JEDNA ARESZTOWANA2019-10-08

Zielonogórscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o wyłudzenie pieniędzy od starszej kobiety metodą „na policjanta”. 
39 PODEJRZANYCH W SPRAWIE GRUPY ZAJMUJĄCEJ SIĘ M.IN. KRADZIEŻAMI LUKSUSOWYCH SAMOCHODÓW W POLSCE CZY W NIEMCZECH2019-10-08

CBŚP rozbiło grupę zajmującą się m.in. kradzieżami luksusowych samochodów na terenie Polski, Niemiec, a nawet Austrii. 
Powitanie mistrza - w piątek w SP 202019-10-08

W najbliższy piątek (11 października) o godzinie 19.00 w sali sportowej Zespołu Szkół nr 20 przy ul. Szarych Szeregów gorzowianie będą mieli okazję spotkać się z mistrzem świata na żużlu Bartoszem Zmarzlikiem.  
Najmłodsi mają głos2019-10-08

W Filharmonii rozpoczęły się warsztaty improwizacji dla dzieci. „Raz, dwa, trzy. Głos masz ty” to zajęcia wokalne i aktorskie prowadzone przez warszawskich artystów.
Większe środki na Warsztaty Terapii Zajęciowej i Zakłady Aktywności Zawodowej2019-10-08

W dniu 7 października 2019 roku została podpisana przez Premiera Mateusza Morawieckiego zmiana rozporządzenia w sprawie algorytmu przekazywania środków Państwowego  Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych samorządom wojewódzkim  i powiatowym.
SCHOROWANY 75-LATEK ZAGINĄŁ W LESIE. Z POMOCĄ PRZYSZLI POLICJANCI2019-10-07

Nowosolscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w lesie zaginął schorowany mężczyzna w podeszłym wieku.
Jak prawidłowo pomagać ptakom w mieście2019-10-07

Wraz z nadejściem pierwszych chłodniejszych dni mieszkańcy coraz częściej chcą dokarmiać ptaki.
Złoto, srebro i brąz strzelców GZSN „START”2019-10-07

W weekend (4 -6 października) w Zielonej Górze odbył się IX Ogólnopolski Lubuski Puchar Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  
POLICYJNY PILOTAŻ RODZĄCEJ KOBIETY2019-10-07

W Gorzowie kierowca osobowego forda zatrzymał policyjny patrol. Zdenerwowany mężczyzna poprosił o pomoc, bo jego żona zaczęła rodzić, a on tkwi w korku. 
Poszukiwacze Pozytywnej Energii2019-10-07

Miasto Gorzów wraz z Wojewódzkim Zakładem Doskonalenia Zawodowego chcą zarazić gorzowian pozytywną energią.
Zwyciężyć przed własną publicznością - Stal Gorzów vs WKS Śląsk Forza Wrocław2019-10-04

Gorzowianie w najbliższą sobotę rozegrają kolejny mecz ligowy. Po małym falstarcie na inaugurację, żółto-niebiescy są podwójnie zmotywowani, by pokazać, że potrafią wygrywać także na własnym podwórku.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^