HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 110; wtorek, 4 sierpień 2020 Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-10-16
ISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGO
ISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGO

Źródło: Policja Lubuska  


W siedzibie Lubuskiej Policji dyżurni komend miejskich i powiatowych rywalizowali o miano najlepszego w 2019 roku. W dwudniowym finale „Turnieju Dyżurnych jednostek Policji województwa lubuskiego” najwięcej punktów uzyskał podkom.

Paweł Radziewicz z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Będzie on reprezentował lubuski garnizon w finale ogólnopolskim, który odbędzie się jesienią. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.
Dyżurny w Policji pełni bez wątpienia jedną z najważniejszych funkcji w całym policyjnym organizmie. Odbiera zdarzenia przekazywane mu przez wojewódzkie centra powiadamiania ratunkowego, wysyła na interwencje policyjne patrole i sprawuje nad nimi stały nadzór. Od ich zachowania często zależy powodzenie całości działań policyjnych. Sami policjanci pełniący służbę patrolową czy ruchu drogowego, podkreślają jak istotna jest z punktu widzenia ich pracy współpraca z dyżurnymi. Służba na stanowisku kierowania wymaga od funkcjonariusza szczególnego zaangażowania, odpowiedzialności i doświadczenia, a także ogromnej wiedzy przepisów prawa. To wszystko jest niezbędne w profesjonalnym wykonywaniu zadań postawionych przed dyżurnymi Policji.
 
Najlepsi dyżurni z komend miejskich i powiatowych rywalizowało o miano najlepszego w finale „Turnieju Dyżurnych jednostek Policji województwa lubuskiego”. Ze 117 policjantów pełniących służbę dyżurnego w garnizonie lubuskim wyłoniono „dwunastkę” najlepszych, która 14 i 15 października zjawiła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Finaliści przystąpili do czterech konkurencji, mających na celu sprawdzenie wiedzy oraz praktycznych umiejętności niezbędnych przy wykonywaniu zadań dyżurnego jednostki Policji. Były nimi: test wiedzy, symulacja pracy na stanowisku kierowania, obsługa środków łączności oraz systemów informatycznych. Najciekawszą konkurencją była właśnie symulacja, podczas której dyżurni musieli odebrać zgłoszenia dotyczące tych zdarzeń, a następnie koordynować ich obsługę przez patrole znajdujące się w służbie. W tej konkurencji sprawdzane były przede wszystkim umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz postępowania zgodnie z obowiązującymi procedurami. Dyżurnym przyglądali się funkcjonariusze Sztabu Policji KWP w Gorzowie Wlkp. oraz policyjny psycholog, który analizował zachowanie policjantów i oceniał ich umiejętność radzenia sobie ze stresem.
 
Najlepszym lubuskim dyżurnym okazał się podkom. Paweł Radziewicz z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Poza nim na podium uplasowali się również nadkom. Dawid Wittmann (II miejsce - KPP w Międzyrzeczu) i asp. szt. Arkadiusz Błaszczyk (III miejsce - KPP we Wschowie). Zdobywca I miejsca będzie reprezentował lubuskich garnizon w „Ogólnopolskim Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji”, który odbędzie się w listopadzie w Szkole Policji w Katowicach. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczył im I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. mł. insp. Bogdan Piotrowski oraz Dyrektor Biura Wojewody Lubuskiego Waldemar Gredka. Honorowy patronat nad zawodami objął Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak. Gratulujemy najlepszym i życzymy kolejnych sukcesów!

ISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGOISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGOISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGOISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGOISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGOISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGO

Nieodpłatna pomoc prawna2019-10-16

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego w 2020 roku.
Porozmawiajmy o budżecie obywatelskim2019-10-16

Tegoroczna edycja budżetu obywatelskiego powoli dobiega końca. Zapraszamy mieszkańców do dyskusji na temat całego procesu, regulaminu, oceny oraz ewentualnych uwag.
Podziękowanie dla nauczycieli2019-10-16

Do 69 nauczycieli gorzowskich placówek oświatowych trafiły we wtorek nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  
Adam Bałdych w studiu radiowej „Trójki”2019-10-15

Ambasador kampanii Gorzów #Stąd Jestem Adam Bałdych wystąpi w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.
Konferencja o substancjach psychoaktywnych 2019-10-15

W Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim rozpoczęła się dwudniowa konferencja na temat środków zastępczych i oraz substancji psychoaktywnych. 
FAŁSZYWY „WNUCZEK” - REALNE ZAGROŻENIE. SENIORZE NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!2019-10-15

Cichy, niewyraźny głos i dramatyczna historia, w której pilnie pomóc może tylko babcia lub dziadek, a ściślej... ich pieniądze. 
BEZ ZEZWOLENIA POSZUKIWAŁ ZABYTKÓW. W JEGO DOMU ZABEZPIECZONO 130 PRZEDMIOTÓW2019-10-15

Kryminalni z Krosna Odrzańskiego i Gubina zatrzymali mężczyznę, który za pomocą detektora metali szukał bez zezwolenia ukrytych zabytków w ziemi. 
UDERZYŁ W DWA AUTA I POSZEDŁ PO PIWO - NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ ZATRZYMALI POLICYJNI WYWIADOWCY2019-10-15

Policyjni wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. zatrzymali 32-latka. 
ZAWSZE GOTOWY DO DZIAŁANIA – POLICJANT W CZASIE WOLNYM OD SŁUŻBY UDAREMNIŁ KRADZIEŻ ALKOHOLU2019-10-15

Policjanci swoją postawą często udowadniają, że zawsze są gotowi do działania i pomocy - a nie tylko wtedy gdy nałożą mundur. 
PIJANY MOTOROWERZYSTA PRZEWOZIŁ 9-LETNIĄ DZIEWCZYNKĘ. NIEBEZPIECZNĄ JAZDĘ PRZERWALI POLICJANCI2019-10-15

56-letni mężczyzna wykazał się zupełnym brakiem wyobraźni i odpowiedzialności. 
Brązowy medal w konkursie o Puchar Rowerowej Stolicy Polski2019-10-15

Gorzowianie, którzy najaktywniej pokonywali kilometry w walce o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, zostali we wtorek nagrodzeni.  
Centrum Gorzowa od-nowa2019-10-15

W Gorzowie powstanie atrakcyjne miejsce wypoczynku dla mieszkańców i turystów. 
II Wieczór z Grami PlanszowymiZnasz Warcaby, Chińczyka, Monopoly czy Scrabble?2019-10-15

Masz ochotę zagrać w Terrę, Marco Polo, Sabotażystę, Carcassonne, Kolejkę, Ubongo, Nemesis, Escape Room, Agentów Molocha czy Neuroshimę Hex?
#szpitaluczy Myj ręce!2019-10-15

Wystarczy kilkadziesiąt sekund, by ręce oczyścić z 90 proc. bakterii. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

© 2018 Gorzow.com

^