HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 925; sobota, 8 sierpień 2020 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-10-25
Krzysztof Kasprzak z kontraktem na dwa lata w Truly.work Stali Gorzów!
Krzysztof Kasprzak z kontraktem na dwa lata w Truly.work Stali Gorzów!

Źródło: Stal Gorzow  


Gorzowska Stal na specjalnie zwołanej konferencji prasowej poinformowała o nowym kontrakcie z Krzysztofem Kasprzakiem...
 

 
Zawodnik żółto-niebieskich w latach 2012-2019 zdecydował się podpisać z Truly.work Stalą Gorzów dwuletni kontrakt.
 
- Nie ukrywam, że rozmowy z teamem Krzysztofa były prowadzone od jakiegoś czasu. My cały czas byliśmy w bardzo dobrych relacjach. Rozumiemy, że Krzysztof jest łakomym kąskiem na rynku transferowym, jednak chcieliśmy podkreślić, że dla Krzysztofa najważniejsze było w jakim Klubie chce budować swoją przyszłość. Ze swojej strony jako Zarząd jak i sztab szkoleniowy przyczyniliśmy się do tej sytuacji, że Krzysztof Kasprzak zostaje w Stali Gorzów - powiedział Prezes Marek Grzyb.
 
- Jako Prezes Klubu chciałbym mu bardzo podziękować, bo to jest dowód na to, że pomimo różnych intratnych propozycji zdecydował się zostać w Stali Gorzów. Dla niego relacje zarówno z trenerem Chomskim, sztabem szkoleniowym, kibicami czy sponsorami są bardzo ważne i to przeważyło o tym, że Krzysztof Kasprzak zostaje w gorzowskiej Stali i chce z dumą reprezentować nasze barwy w kolejnym sezonie - dodał Prezes "żółto-niebieskich".
 
- Tak jak Prezes wspominał byliśmy cały czas w kontakcie. W pewnym momencie nawet wspomniał, że jak zdecyduje się na zmianę nie będzie miał tego za złe, bo wiadomo jak krótka jest nasza kariera. Warunki finansowe wiadomo są bardzo ważne, ale najważniejsze w życiu nie są tylko pieniądze. Cieszę się, że kolejny rok będę startował w Stali Gorzów. Mam bardzo dobry kontakt z chłopakami Bartkiem, Szymonem czy resztą ekipy. Mam bardzo dużo kibiców, sponsorów, którzy można powiedzieć są moimi przyjaciółmi, bo już osiem lat są ze mną. Dziękujemy im także za to, że zawsze są ze mną, na dobre i na złe. Walczymy dalej! Nowa marka, nowe rozdanie! - powiedział Krzysztof Kasprzak.
 
Po zatrzymaniu Kasprzaka truly.work Stal ma już czterech seniorów na sezon 2020. Ważne umowy z Klubem mają także Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak i Anders Thomsen.

Park Siemiradzkiego powraca do świetności2019-10-25

Gotowa jest już konstrukcja kładki w parku Siemiradzkiego. Budowlańcy wykonali też część ścieżek od strony ul. Zacisze (dojście do Kozaczej Góry) i do ogródków działkowych. 
Krwiodawcy z ZSTiO najlepsi2019-10-25

Krwiodawcy z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim zajęli pierwsze miejsce w kategorii „Największa ilość oddanej krwi" w XVl Edycji Ogólnopolskiego Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” Polskiego Czerwonego Krzyża w roku szkolnym 2018/2019.
#szpitaluczy pierwszej pomocy przedmedycznej 2019-10-25

Jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, jak sprawdzić czy osoba leżąca oddycha? Jak skutecznie wezwać pomoc i jak długo prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową? 
Gra o Lubuskie – Gorzowianie stworzyli planszówkę promującą województwo2019-10-24

Stowarzyszenie NOVUM postanowiło wykorzystać panującą modę na gry planszowe i wspólnie z 16 młodymi gorzowianami stworzyli grę planszową „Gra o Lubuskie”, nawiązującą do naszego województwa. 
SKUTECZNA MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA. POLICJA ODZYSKAŁA KOPARKĘ I CIĘŻARÓWKĘ2019-10-24

Co najmniej 80 tysięcy złotych warta jest koparka i ciężarówka, które skradziono na terenie Niemiec.
W sobotę motocyklowa parada2019-10-24

W sobotę (26 października) od godz. 12.00 do 13.00, w ramach imprezy „Zakończenie Sezonu Motocyklowego”, ulicami miasta przejedzie parada motocykli.  
DZIELNICOWI RATUJĄ ŻYCIE2019-10-24

Dzięki błyskawicznej i sprawnej interwencji dzielnicowych z Komisariatu Policji w Rzepinie żyje 50-latek, który usiłował odebrać sobie życie. 
Czworonogi będą miały swoje miejsce2019-10-24

Na ukończeniu są prace w parku Górczyńskim, gdzie powstaje „psia polana” - miejsce aktywności i zabaw dla zwierzaków.  
Powołania do SKO wręczone2019-10-23

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wręczył akty powołania nowym pozaetatowym członkom Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Gorzowie Wielkopolskim.  
W Lubuskiem przybywa cudzoziemców2019-10-23

Co łączy obywatela Laosu i Wybrzeża Kości Słoniowej? Oboje mieszkają w Polsce, a dokładnie w Gorzowie Wielkopolskim.
POLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIA2019-10-23

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich i kontrterroryści z Gorzowa Wielkopolskiego przyłączyli się do niedzielnej zbiórki, która miała miejsce w Starym Kurowie. 
Luksusowe BMW warte 300 tys. zł odzyskane przez gorzowską Policję2019-10-23

Skuteczne działanie dzielnicowego z Witnicy i kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. doprowadziły do odzyskania luksusowego BMW X6. 
Najmłodsi „świecą” przykładem. TY też załóż odblask i bądź bezpieczny!2019-10-23

Lubuska Policja dba o bezpieczeństwo pieszych. Aby w jesiennej aurze być bardziej widocznym, policjanci Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. przekazali uczniom kamizelki i opaski odblaskowe. 
Medale w strzelectwie sportowym2019-10-23

Srebro i brąz drużynowo Kacpra Pierzyńskiego na Mistrzostwach Świata w strzelectwie sportowym.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^