Osób online: 1; poniedziałek, 18 listopad 2019 Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-10-31
Marcin Gałat: 8 miesięcy ciężkiej pracy i mam owoce

Źródło: Stal Gorzow

Gorzowianie po ostatnim meczu mogli być zadowoleni nie tylko z wyniku, ale też z powrotu na boisko prawoskrzydłowego, Marcina Gałata, który do dyspozycji wraca po zerwaniu ścięgna Achillesa. Co mówił o tym meczu i jak ocenił ten mecz trener Stalowców?

Marcin Gałat: 8 miesięcy ciężkiej pracy, w tym meczu to zaowocowało. Udało nam się wygrać ten mecz, a ja zdobyłem bramkę, do tego szczęśliwo, cały i zdrowy, wracam do gry i cieszę się ze zwycięstwa. Dokładnie, powrót do pełnej dyspozycji jeszcze trochę potrwa, ale to ważne, że już mogę grać i zdobywać bramki. Muszę ogrywać się z meczu na mecz, mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. W meczu z Olimpem graliśmy swoją piłkę, graliśmy według własnej koncepcji i staraliśmy się narzucać im jak najwięcej bramek. To się udało.

Dariusz Molski: To nie do końca jest tak, że mecz był przyjemny i łatwy. Opowiada się, że – gdy wynik jest 32:17, w miarę okazały, - lekko, łatwo i przyjemnie. A tak nie jest. Pierwszych 15 minut to tragedia z jednej i drugiej strony. Do przerwy 12:6 to, co to za wynik? Żaden! Co prawda „z tyłu” dobrze, ale „z przodu”? Męczyliśmy się. Ja się ich bardzo bałem, ale udało nam się odciąć ich od tego, co mieli strasznego. Tak na dobrą sprawę pozbawiliśmy ich w drugiej połowie ochoty do grania. I o to chodziło. Jeśli mamy wykonawców tego, co sobie zakładamy, to jest ekstra. W tym momencie należy się cieszyć. Wykonawcy zrobili to na 5 – a może nie na 5! Piątka byłaby, jakby goście nie wyszli z 10 bramek (śmiech). Żartuję, ale w pewnym momencie tak mogłoby być. Po przerwie worek z bramkami się jednak rozsypał. Straciliśmy kilka niepotrzebnych bramek. Nie ustrzegliśmy się błędów z własnego niechlujstwa. Zespół taktycznie OK, skutecznie trochę gorzej, w prezencji też trochę gorzej, bo dostosowaliśmy się do ich grania i widowisko nie było do końca takie, jak powinno.

Kolega Irek z Gazety Wyborczej śmiał się, że mistrzostwa świata do 180 cm wzrostu – ale my musimy nimi grać, tym bardziej, że Wiktor znowu dostał w zęby i one mu się cofnęły i znowu czeka go zabieg. Musiałem oszczędzać tych „dużych”.

Początek jak piłka nożna. Gdybym obstawił wynik 0:0 w tej dyscyplinie sportu – a śmialiśmy się do siebie tak do 7 minuty – to byłbym do końca życia ustawiony. I jeszcze kilka pokoleń (śmiech). Dobrze, że oni nic nie rzucali, bo nasz początek to katastrofa. Może ich za bardzo przestraszyłem, bo grali asekuracyjnie.

Z wizytą u gorzowskiego stulatka2019-10-31

Tadeusza Stodolniaka, mieszkańca Gorzowa, który w środę (30 października br.) obchodzi setną rocznicę urodzin, odwiedzili prezydent Jacek Wójcicki i przewodniczący Rady Miasta Jan Kaczanowski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mirosława Winnicka.
Rozmowy z Prezesem Stali Gorzów 2019-10-30

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z Prezesem Zarządu KS Stal Gorzów Markiem Grzybem.
Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness2019-10-30

Za nami Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Gorzów Wlkp. 2019. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Sportowe Gorzów.
Rozpoznajesz tego mężczyznę?2019-10-30

W Komisariacie Policji I w Gorzowie Wlkp. prowadzone jest postępowanie w sprawie kradzieży.
UROCZYSTE PRZEKAZANIE RADIOWOZU DO PRZEWOZU PSÓW SŁUŻBOWYCH2019-10-29

Wczoraj /28 października br./ na placu Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. przy ul. Wyszyńskiego 122 odbyło się uroczyste przekazanie radiowozu wraz z przyczepą do przewozu psów służbowych.
BEZPIECZEŃSTWO ODWIEDZAJĄCYCH GROBY BLISKICH POD OKIEM LUBUSKICH POLICJANTÓW2019-10-29

Lubuscy policjanci w ramach akcji „ZNICZ 2019” zapewniają bezpieczeństwo wszystkim tym, którzy decydują się odwiedzić groby bliskich.
PRÓBOWALI WŁAMAĆ SIĘ DO AUTOMATÓW. TRZY OSOBY Z ZARZUTAMI2019-10-29

Szybkie działanie policjantów doprowadziło do zatrzymania trzech osób, które próbowały wcześniej włamać się do automatów z bilonem.
ZNICZ 2019: ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU W OKOLICACH CMENTARZA2019-10-29

Jeszcze przed 1 listopada przy cmentarzu w Gorzowie Wlkp. doszło do istotnych zmian w organizacji ruchu drogowego.
ŹLE SIĘ POCZUŁ I ZAPOMNIAŁ GDZIE ZAPARKOWAŁ AUTO. POMOGLI DZIELNICOWI2019-10-29

Dzielnicowi sierż. Grzegorz Partatus i st.sierż. Rafał Wójcik odnaleźli osobowego peugeota, należącego do mieszkańca powiatu głogowskiego.
Skatepark w parku Kopernika tętni życiem2019-10-29

Pomimo jesiennej aury skatepark w parku Kopernik nadal jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez amatorów jazdy ekstremalnej, dzieci, młodzież i całe rodziny.
Papugi przeniesione2019-10-29

Papugi z woliery na gorzowskim bulwarze, na okres jesienno-zimowy, zostały przeniesione do budynku Gorzowskiego Rynku Hurtowego.
29 października - Międzynarodowy Dzień Udaru Mózgu2019-10-29

Zapobiec i wyleczyć udary mózgu
Jesteśmy Lubuskim Liderem Biznesu2019-10-29

To wielki sukces Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Lecznica zajęła 3. miejsce w prestiżowym konkursie Lubuski Lider Biznesu.