HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 155; środa, 5 sierpień 2020 Imieniny Emila, Karoliny, Kary
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-12-06
ARESZT ZA LICZNE KRADZIEŻE PALIWA I JAZDĘ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW
ARESZT ZA LICZNE KRADZIEŻE PALIWA I JAZDĘ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW

Źródło: Policja Lubuska  


Sulechowscy policjanci zatrzymali sprawcę wielokrotnych kradzieży paliwa oraz innych przestępstw, a wykonana przez nich praca śledcza i zgromadzony materiał dowodowy był dobrą podstawą do wniosku o tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.
 

 
Dyżurny Komisariatu Policji w Sulechowie został powiadomiony o kierującym samochodem Mazda, który po zatankowaniu paliwa nie zapłacił i uciekł ze stacji paliw. Opis pojazdu otrzymały wszystkie patrole, które pełniły służbę w Sulechowie i okolicy. Po kilkunastu minutach samochód został zauważony na jednej z ulic miasta. Policjanci wydali polecenie do zatrzymania się do kontroli drogowej przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Kierujący nie zatrzymał się i usiłował uciekać. Mundurowi skutecznie zablokowali mu drogę, a agresywny kierowca podczas zatrzymania uderzył drzwiami samochodu w dłoń policjanta. Okazało się, ze kierowca jest pod wpływem amfetaminy i marihuany.Sulechowscy policjanci ustalili ponadto, że zatrzymany 32-latek, mieszkaniec podsulechowskiej miejscowości nie zatrzymał się do kontroli drogowej po raz kolejny – już był wcześniej skazany za takie przestępstwo. Ma również zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych za jazdę w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo okazało się, prawdopodobnie odpowiada za kradzieże paliwa na stacjach w Sulechowie, Świebodzinie i Zielonej Górze. Wszystkie te zdarzenia są przedmiotem osobnego postępowania, w którym mężczyzna także będzie miał przedstawione kolejne zarzuty. 32-latek dotychczas usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej – działał w tzw. recydywie, bo w ciągu ostatnich 5 lat popełnił już takie przestępstwo za które został skazany prawomocnym wyrokiem. Kolejnym zarzutem jest prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków – także w warunkach recydywy, bo w 2017 roku został skazany za takie samo przestępstwo. Na tym jednak nie koniec. 32-latek odpowie także za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i uszkodzenie ciała.
 
Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi rejonowemu w Świebodzinie na skierowanie do sądu wniosku o aresztowanie 32-latka. Sąd przychylił się do wniosku i aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

Sprzedaż otwarta karnetów ruszyła! Wejściówki dostępne przez internet!2019-12-06

Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na sezon 2020...  
Ulica Piłsudskiego – awaria wodociągu!2019-12-06

W związku z awarią wodociągu w rejonie przystanku autobusowego naprzeciwko GLS, zaistniała konieczność wyłączenia z ruchu części jezdni. 
Premiera i promocja kalendarza na 2020 rok2019-12-06

Dwanaście spośród tysięcy wyjątkowych fotografii Gorzowa sprzed lat autorstwa Waldemara Kućki trafiło do miejskiego kalendarza na 2020 rok. 
Świąteczne skrzaty od uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 162019-12-06

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wlkp. kolejny raz sprawili niespodziankę pacjentom Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Urologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. 
Osłabiona Stal nie dała rady Siódemce Miedź - Siódemka Miedź Legnica vs Stal Gorzów 2019-12-05

Gorzowianie do Legnicy pojechali bez 3 podstawowych gracz. Rywal okazał się za silny.  
CIĘŻARÓWKA WARTA 400 TYS ZŁ ODZYSKANA PRZEZ KRYMINALNYCH Z LUBUSKIEGO. SPRAWA MOŻE MIEĆ WYMIAR MIĘDZYNARODOWY2019-12-05

Śledczy z lubuskiego odzyskali skradzioną na terenie Niemiec ciężarówkę wartą 400 tys. zł. 
PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ WYPADEK, W KTÓRYM ZGINĄŁ PASAŻER. 25-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTU2019-12-05

Nietrzeźwy, 25-letni mężczyzna najprawdopodobniej przepchnął na siedzenie pasażera trzeźwego kolegę i wsiadł za kierownicę.
W MAGAZYNIE ZNAJDOWAŁY SIĘ NARKOTYKI WARTE PONAD MILION EURO2019-12-05

Dzięki współpracy CBŚP i niemieckiej Policji rozbito międzynarodową grupę przestępczą i zlikwidowano w Poczdamie magazyn narkotyków.
KOMUNIKAT POLICJI2019-12-05

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. wydała postanowienie o zasięgnięciu opinii biegłych lekarzy w związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia abo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Nowy inwestor, nowe centrum handlowe2019-12-05

Firma Napollo, nowy inwestor w naszym mieście, który na poprzemysłowym terenie u zbiegu ulic: Pomorskiej i Chemicznej zamierza wybudować centrum handlowe o nazwie N-Park, otrzymał w środę pozwolenie na budowę.  
Dzieci dzieciom2019-12-05

Nie ma Bożego Narodzenia bez świątecznych ozdób i dekoracji.  Tradycyjnie jak co roku, w czwartek, 5 grudnia dzieci z miejskich przedszkoli wezmą udział we wspólnym zdobieniu bożonarodzeniowych drzewek, które później trafią do gorzowskich placówek opiekuńczych, aby przynieść radość ich wychowankom i opiekunom. Nie zabraknie także wizyty św. Mikołaja, który uatrakcyjni wydarzenie.
Oskar Serpina: Lider - to zobowiązuje!2019-12-03

Już jutro kolejny mecz Stalowców - tym razem Pucharu Polski. 
Setne urodziny Barbary Pilch2019-12-03

Barbara Pilch (z domu Dec) na świat przyszła 3 grudnia 1919 roku w Bukaczowcach na Kresach. 
Godziny pracy UM w okresie świątecznym2019-12-03

24 grudnia (wtorek), w wigilię świąt Bożego Narodzenia, gorzowski Urząd Miasta będzie czynny od godziny 7.30 do 13.00.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^