HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 138; środa, 5 sierpień 2020 Imieniny Emila, Karoliny, Kary
Gorzów Wlkp. • informacje • 2020-02-11
Z miłości do miasta pobijmy rekord Polski!
Z miłości do miasta pobijmy rekord Polski!

Źródło: Gorzow Przystan  


Z miłości do miasta, do siebie, innych lub z miłości po prostu… Każdy powód jest dobry, by w Gorzowie podjąć próbę pobicia rekordu Polski. 

A okazja nieprzypadkowa, bo próbę tę podejmiemy w Walentynki, tj. 14. lutego, o godzinie 17.00, na Starym Rynku.
 
Razem stworzymy największe „Serce dla Gorzowa”. Będzie to happening fotograficzny, którego celem jest pobicie rekordu Polski w próbie stworzenia największego „świecącego obrazu z ludzi”.
 
Chodzi o to, by tuż po zmroku, w jednym miejscu, tj. na Starym Rynku, niedaleko fontanny Pauckscha, zrobić za pomocą drona zdjęcie wielkiego serca, serca dla Gorzowa.
 
Zapraszamy mieszkańców, by kilka minut przed godziną 17.00 przyszli na Stary Rynek z latarkami lub telefonami komórkowymi, w których jest funkcja latarki. Tylko takie źródła światła będą zakwalifikowane do działań związanych z rekordem. Na miejscu pojawi się sędzia z Polskiego Biura Rekordów, który oceni, czy nasze – gorzowskie próby przyniosły oczekiwany rezultat. Jeśli tak się stanie, Gorzów zostanie oficjalnie wpisany do księgi rekordów Polski!  
 
Żeby pobić rekord, świecące serce musi stworzyć co najmniej 100 osób. Liczymy na Was! Zaczynamy o godzinie 17.00. Dla pierwszych osób i par, które zgłoszą się do punktu promocji Miasta na Starym Rynku, przygotowaliśmy upominki. Walentynkowy happening fotograficzny przygotowujemy bowiem przy wsparciu partnerów: piekarni Bagietka oraz kwiaciarni Bukieteria Violetta Legan​. Pierwsza przygotuje dla uczestników słodkie przekąski, druga 20 bukietów dla par, które wezmą udział w quizie i na miejscu wydarzenia poprawnie odpowiedzą na pytania o swój związek.
 
Oficjalnym partnerem Miasta Gorzowa podczas realizacji przedsięwzięcia jest Biuro Rekordów - jedyna w Polsce firma zajmująca się certyfikowaniem Rekordów Polski i pomocą w ustanawianiu rekordów Guinnessa.
 
To kolejna walentynkowa propozycja dla mieszkańców, przygotowana przez Miasto. W ubiegłym roku zaprosiliśmy gorzowian do udziału w grze miejskiej „śladami wierszy miłosnych gorzowskich poetów”, rok wcześniej mieszkańcy mieli okazję podzielić się swoimi uczuciami do miasta w happeningu z wielkim gorzowskim sercem w roli głównej. W każdym działaniu motywem przewodnim są Walentynki, ale z przesłaniem dla miasta: emocjonalnym i edukacyjnym. W tym roku sprawdzimy, czy z miłości do Gorzowa zmobilizujemy się, by razem zrobić coś wyjątkowego - pobić rekord Polski.  

Z miłości do miasta pobijmy rekord Polski!Z miłości do miasta pobijmy rekord Polski!Z miłości do miasta pobijmy rekord Polski!

Poziom bezrobocia bez zmian2020-02-11

W pierwszym miesiącu 2020 roku, podobnie jak pod koniec roku ubiegłego, stopa bezrobocia w Gorzowie wynosiła 2,2 %.  
11 lutego - Światowy Dzień Chorego 2020-02-11

Już po raz dwudziesty ósmy obchodzimy Światowy Dzień Chorego, który został ustanowiony przez Papieża Jana Pawła II, aby skupić uwagę na osobach chorych, cierpiących i ich potrzebach. 
Stawiam sobie te same cele, co rok temu.2020-02-11

Sezon coraz bliżej, a z pewnością cieszyć może pogoda, która robi się coraz bardziej wiosenna. – Moje przygotowania idą zgodnie z planem. 
Wesprzyj gorzowską młodzież! Przekaż swój 1%!2020-02-11

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy kibic może zdecydować o przekazaniu 1% swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego...  
BEZPIECZNA DROGA K22. DROGOWI PIRACI NIE MOGĄ LICZYĆ NA TARYFĘ ULGOWĄ2020-02-10

Nadmierna prędkość, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych i nieprawidłowe wyprzedzanie to główne przyczyny wypadków drogowych, do których doszło na lubuskich drogach w 2019 roku. Lubuscy policjanci z tymi przyczynami walczą i dlatego na drogach więcej jest policyjnych kontroli.
Niebezpieczna pogoda2020-02-10

Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ostrzega mieszkańców województwa lubuskiego przed silnym wiatrem w poniedziałek.  
Integracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczy2020-02-08

5 lutego rozpoczęło się zgrupowanie zespołu Stali Gorzów przed zbliżającym się sezonem 2020. 
Memoriał Edwarda Jancarza - dlaczego warto się na niego wybrać?2020-02-08

Wielkimi krokami zbliża się żużlowy sezon 2020. Już za dwa miesiące ruszy rywalizacja w PGE Ekstralidze, gdzie Stalowcy będą walczyć o najwyższe cele. Inaugurację ligową na „Jancarzu” poprzedzi memoriał patrona gorzowskiego obiektu.
TATA W TARAPATACH - SKRADZIONE KOSMETYKI CHOWAŁ DO NOSIDEŁKA Z KILKUMIESIĘCZNYM DZIECKIEM2020-02-08

Kryminalni ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali 28-latka w związku z kradzieżami kosmetyków jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie miasta. 
Dobrze, że jest w nas potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi2020-02-08

Prezydent Jacek Wójcicki w piątek spotkał się z Bartoszem Habasem, który wyciągnął z pożaru mieszkankę Gorzowa i uratował jej życie.  
Kontynuacja rozmów ws. działki na Piaskach2020-02-08

W najbliższy wtorek odbędzie się kolejna dyskusja na temat działki przy ulicy Kazimierza Wielkiego. 
Miłość niejedno ma imię2020-02-08

„Dzień zakochanych”, „święto miłości”, „dzień świętego Walentego” – Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. 
Ruszyła tegoroczna kwalifikacja wojskowa2020-02-06

Kwalifikacja wojskowa potrwa od 3 lutego do 30 kwietnia br. Procedurę przeprowadza wojewoda przy współudziale szefów wojewódzkich sztabów wojskowych, wojskowych komendantów uzupełnień oraz starostów, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów.
Młody bohater z wizytą u prezydenta2020-02-06

Patryk Margiewicz, 19-letni gorzowianin, uczeń I LO w Gorzowie, który uratował kierowcę i zapobiegł katastrofie, był w środę z wizytą u prezydenta Jacka Wójcickiego.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^