HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 155; środa, 5 sierpień 2020 Imieniny Emila, Karoliny, Kary
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2020-02-11
ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJI
ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJI

Źródło: Policja Lubuska  


„Zero tolerancji” to działania jakie policjanci krośnieńskiej drogówki przeprowadzili na drogach powiatu. 



W akcji wsparli ich mundurowi z grupy SPEED z Zielonej Góry oraz koledzy z Gorzowa Wielkopolskiego. Policjanci działali na drogach krajowych oraz w miejscach, w których najczęściej dochodzi do łamania przepisów. W efekcie funkcjonariusze ujawnili 50 przypadków łamania prawa na drogach.

Policjanci drogówki chcąc zapewnić jak największe bezpieczeństwo na terenie powiatu krośnieńskiego, organizują wzmożone kontrole, których celem jest wyeliminowanie kierowców stwarzających niebezpieczne sytuacje na drogach. Podczas działań zorganizowanych w poniedziałek (10 lutego) pn. „Zero tolerancji” policjanci w szczególności zwracali uwagę na kierowców jadących z nadmierną prędkością, niezatrzymujących się przed znakiem STOP czy też lekceważących światło czerwone na sygnalizacji świetlnej. Mundurowi z Krosna Odrzańskiego wspierani przez policjantów grupy SPEED z Zielonej Góry oraz kolegów z Gorzowa Wielkopolskiego patrolowali drogi krajowe przebiegające przez powiat, a także miejsca, w których najczęściej dochodzi do łamania przepisów. Do działań wykorzystano nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami. Efektem pracy policjantów jest ujawnione 50 przypadków łamania prawa drogowego, w tym 21 przypadków dotyczyło przekroczenia prędkości, 9 niedostosowania się do sygnalizacji świetlnej, a  4 niezatrzymania pojazdu w związku ze znakiem „STOP”. Ponadto w trakcie działań policjanci zatrzymali cztery dowody rejestracyjne oraz ujawnili dwóch kierowców, którzy kierowali bez uprawnień.
 
Łamiąc przepisy musisz liczyć się z konsekwencjami nie tylko prawnymi. Pamiętaj, że za każdym zdarzeniem, kryje się ludzka tragedia. Nie pozwól żebyś był jej sprawcą.

ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJIZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJIZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJIZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJIZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJIZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJIZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJI

Z miłości do miasta pobijmy rekord Polski!2020-02-11

Z miłości do miasta, do siebie, innych lub z miłości po prostu… Każdy powód jest dobry, by w Gorzowie podjąć próbę pobicia rekordu Polski. 
Poziom bezrobocia bez zmian2020-02-11

W pierwszym miesiącu 2020 roku, podobnie jak pod koniec roku ubiegłego, stopa bezrobocia w Gorzowie wynosiła 2,2 %.  
11 lutego - Światowy Dzień Chorego 2020-02-11

Już po raz dwudziesty ósmy obchodzimy Światowy Dzień Chorego, który został ustanowiony przez Papieża Jana Pawła II, aby skupić uwagę na osobach chorych, cierpiących i ich potrzebach. 
Stawiam sobie te same cele, co rok temu.2020-02-11

Sezon coraz bliżej, a z pewnością cieszyć może pogoda, która robi się coraz bardziej wiosenna. – Moje przygotowania idą zgodnie z planem. 
Wesprzyj gorzowską młodzież! Przekaż swój 1%!2020-02-11

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy kibic może zdecydować o przekazaniu 1% swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego...  
BEZPIECZNA DROGA K22. DROGOWI PIRACI NIE MOGĄ LICZYĆ NA TARYFĘ ULGOWĄ2020-02-10

Nadmierna prędkość, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych i nieprawidłowe wyprzedzanie to główne przyczyny wypadków drogowych, do których doszło na lubuskich drogach w 2019 roku. Lubuscy policjanci z tymi przyczynami walczą i dlatego na drogach więcej jest policyjnych kontroli.
Niebezpieczna pogoda2020-02-10

Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ostrzega mieszkańców województwa lubuskiego przed silnym wiatrem w poniedziałek.  
Integracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczy2020-02-08

5 lutego rozpoczęło się zgrupowanie zespołu Stali Gorzów przed zbliżającym się sezonem 2020. 
Memoriał Edwarda Jancarza - dlaczego warto się na niego wybrać?2020-02-08

Wielkimi krokami zbliża się żużlowy sezon 2020. Już za dwa miesiące ruszy rywalizacja w PGE Ekstralidze, gdzie Stalowcy będą walczyć o najwyższe cele. Inaugurację ligową na „Jancarzu” poprzedzi memoriał patrona gorzowskiego obiektu.
TATA W TARAPATACH - SKRADZIONE KOSMETYKI CHOWAŁ DO NOSIDEŁKA Z KILKUMIESIĘCZNYM DZIECKIEM2020-02-08

Kryminalni ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali 28-latka w związku z kradzieżami kosmetyków jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie miasta. 
Dobrze, że jest w nas potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi2020-02-08

Prezydent Jacek Wójcicki w piątek spotkał się z Bartoszem Habasem, który wyciągnął z pożaru mieszkankę Gorzowa i uratował jej życie.  
Kontynuacja rozmów ws. działki na Piaskach2020-02-08

W najbliższy wtorek odbędzie się kolejna dyskusja na temat działki przy ulicy Kazimierza Wielkiego. 
Miłość niejedno ma imię2020-02-08

„Dzień zakochanych”, „święto miłości”, „dzień świętego Walentego” – Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. 
Ruszyła tegoroczna kwalifikacja wojskowa2020-02-06

Kwalifikacja wojskowa potrwa od 3 lutego do 30 kwietnia br. Procedurę przeprowadza wojewoda przy współudziale szefów wojewódzkich sztabów wojskowych, wojskowych komendantów uzupełnień oraz starostów, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^