HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1166; wtorek, 4 sierpień 2020 Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2020-02-11
Tomasz Gintowt: Oby kibice licznie wspierali i kibicowali nam w drugiej rundzie
Tomasz Gintowt: Oby kibice licznie wspierali i kibicowali nam w drugiej rundzie

Źródło: Stal Gorzow  


Stalowcy powoli zapominają już o spotkaniu w Ostrowie i przygotowują się pod kolejnego trudnego rywala.
 

 
Gorzowianie po karnych musieli zadowolić się jednym puntem, który z jednej strony cieszył, ale z drugiej pozostawił lekki niedosyt. Stalowcy bowiem wrócili w tym meczu z dalekiej podróży, odrabiając sześciopunktową stratę do gospodarzy i doprowadzając do remisu. – Myślę, że mieliśmy szansę wygrać to spotkanie w podstawowym czasie, chociaż z przebiegu meczu to może tak nie wyglądało. Tak naprawdę przez cały mecz goniliśmy rywali przez – nie ma co ukrywać – niezbyt dobry początek. Natomiast mimo wszystko, w końcówce mieliśmy swoje okazje, swoje szanse. Troszkę więcej głowy i może ten wynik byłby na naszą korzyść – powiedział środkowy gorzowskiej ekipy, Tomasz Gintowt. – A wiadomo. Karne to już loteria, troszeczkę łut szczęścia. Dziś gospodarze byli delikatnie skuteczniejsi i mogą cieszyć się z tych 2 punktów, ale my z tym 1 punktem też możemy być zadowoleni – dodał.
 
Jak wspomniał Tomek, gorzowianie mieli spore problemy na początku tego meczu. Sędziowie często odbierali gościom piłkę po błędach kroków i faulach w ataku, które raczej nieczęsto do tej pory zdarzały się najbardziej doświadczonym zawodnikom Stali. Skąd problemy? – Może za bardzo chcieliśmy. A też kilka gwizdków na samym początku – wiadomo, że nie ma co zwalać na sędziów – ale nie pomogło. Gospodarze poczuli krew, poczuli fajny doping kibiców i delikatnie nam odskoczyli. Później całą drugą połowę goniliśmy, goniliśmy, goniliśmy, co finalnie można powiedzieć, że się udało, bo doprowadziliśmy do remisu. Ale wiadomo. Gra się po to, by zdobyć 3 punkty, nie 1. Ale zawsze lepiej 1 niż 0 – podkreślił rozgrywający Stali.
 
Gorzowianie muszą powoli skupiać się na kolejnym rywalu i zapomnieć o nieudanej pierwszej połowie z Ostrowa, oczywiście wyciągając wnioski, bowiem w sobotę czeka ich kolejne spotkanie.
 
W meczu w Łodzi, Anilana długo stawiała opór Stalowcom i dopiero w ostatnich sekundach gorzowianie ustalili wynik na swoją korzyść. Teraz jednak dochodzą nas słuchy, że łodzianie przyjadą w okrojonym składzie. Czy to wpływa na postawę Stali? – Nie robi nam to większej różnicy, nie patrzymy na to, czy przyjadą w 7, 9, czy w 16. To będzie kolejne trudne spotkanie, bo przypomnę, że tam się mega, mega męczyliśmy i Łódź stawiała nam przez dłuższy czas naprawdę bardzo trudne warunki, dlatego teraz w tygodniu nastawiamy się na nich i mam nadzieję, że nie tylko my, ale też kibice. Oby licznie wspierali i kibicowali nam w drugiej rundzie – zakończył Tomasz Gintowt.

Patryk Jaśko: Obrona mocno pomagała2020-02-11

Gorzowianie wywieźli bardzo cenny 1 punkt z Ostrowa. 
ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH – POLICYJNA GRUPA SPEED W AKCJI2020-02-11

„Zero tolerancji” to działania jakie policjanci krośnieńskiej drogówki przeprowadzili na drogach powiatu. 
Z miłości do miasta pobijmy rekord Polski!2020-02-11

Z miłości do miasta, do siebie, innych lub z miłości po prostu… Każdy powód jest dobry, by w Gorzowie podjąć próbę pobicia rekordu Polski. 
Poziom bezrobocia bez zmian2020-02-11

W pierwszym miesiącu 2020 roku, podobnie jak pod koniec roku ubiegłego, stopa bezrobocia w Gorzowie wynosiła 2,2 %.  
11 lutego - Światowy Dzień Chorego 2020-02-11

Już po raz dwudziesty ósmy obchodzimy Światowy Dzień Chorego, który został ustanowiony przez Papieża Jana Pawła II, aby skupić uwagę na osobach chorych, cierpiących i ich potrzebach. 
Stawiam sobie te same cele, co rok temu.2020-02-11

Sezon coraz bliżej, a z pewnością cieszyć może pogoda, która robi się coraz bardziej wiosenna. – Moje przygotowania idą zgodnie z planem. 
Wesprzyj gorzowską młodzież! Przekaż swój 1%!2020-02-11

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy kibic może zdecydować o przekazaniu 1% swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego...  
BEZPIECZNA DROGA K22. DROGOWI PIRACI NIE MOGĄ LICZYĆ NA TARYFĘ ULGOWĄ2020-02-10

Nadmierna prędkość, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych i nieprawidłowe wyprzedzanie to główne przyczyny wypadków drogowych, do których doszło na lubuskich drogach w 2019 roku. Lubuscy policjanci z tymi przyczynami walczą i dlatego na drogach więcej jest policyjnych kontroli.
Niebezpieczna pogoda2020-02-10

Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ostrzega mieszkańców województwa lubuskiego przed silnym wiatrem w poniedziałek.  
Integracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczy2020-02-08

5 lutego rozpoczęło się zgrupowanie zespołu Stali Gorzów przed zbliżającym się sezonem 2020. 
Memoriał Edwarda Jancarza - dlaczego warto się na niego wybrać?2020-02-08

Wielkimi krokami zbliża się żużlowy sezon 2020. Już za dwa miesiące ruszy rywalizacja w PGE Ekstralidze, gdzie Stalowcy będą walczyć o najwyższe cele. Inaugurację ligową na „Jancarzu” poprzedzi memoriał patrona gorzowskiego obiektu.
TATA W TARAPATACH - SKRADZIONE KOSMETYKI CHOWAŁ DO NOSIDEŁKA Z KILKUMIESIĘCZNYM DZIECKIEM2020-02-08

Kryminalni ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali 28-latka w związku z kradzieżami kosmetyków jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie miasta. 
Dobrze, że jest w nas potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi2020-02-08

Prezydent Jacek Wójcicki w piątek spotkał się z Bartoszem Habasem, który wyciągnął z pożaru mieszkankę Gorzowa i uratował jej życie.  
Kontynuacja rozmów ws. działki na Piaskach2020-02-08

W najbliższy wtorek odbędzie się kolejna dyskusja na temat działki przy ulicy Kazimierza Wielkiego. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

© 2018 Gorzow.com

^