HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 338; środa, 27 maj 2020 Imieniny Amandy, Jana, Juliana
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2020-04-09
NIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJ
NIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJ

Źródło: Policja Lubuska  


Kiedy jedni zastanawiają się czy, kiedy i w jakich okolicznościach mogą wyjść w miejsca publiczne prowadząc przy tym akademicką dyskusję, inni w tym czasie dwoją się i troją ryzykując swoje zdrowie i życie, aby wyhamować pandemię COVID-19. 

Wiele służb toczy walkę z wirusem poświęcając się dla społeczeństwa i nie oglądając się za siebie czyni wiele dobrego. Policja i inne służby potrzebują w tym czasie Waszego wsparcia, a nie uprawiania filozofii, która w tym przypadku do niczego przełomowego nie prowadzi. Zatem nie narzekaj. Inni mają gorzej. Pomyśl o tym przez choć chwilę proszę.
Trwa nieustanna walka ze światową pandemią wirusa COVID-19. O to jak będzie krystalizował się obraz po jej zakończeniu w dużej mierze zależy od nas. Jak będziemy stosować się do obostrzeń, które z komfortem może nie mają wiele wspólnego ale w kontekście braku szczepionki są jedynym skutecznym rozwiązaniem. Dlatego jeśli nie musisz - #ZOSTAŃWDOMU
 
Na pierwszej linii walczą przedstawiciele wielu służb- mundurowych, sanitarnych, medycznych. To oni w ciężkich, długich służbach walczą o to, aby tę pandemię pokonać. Bezustannie i niestrudzenie są do dyspozycji wszystkich potrzebujących, kosztem życia prywatnego, które na czas ich poświęcenia jakby wygasło. Teraz mają dodatkową misję, oprócz tej właściwej, której przysięgali. Wierni słowom z początku ich służby codziennie potwierdzają, że wybór tego właśnie zawodu był jak najbardziej trafny i pod nich szyty. Nie oglądając się za siebie i nie zważając na ryzyko, jakie niesie niebezpieczny wirus. Jak zaprogramowani. Ale pamiętać przy tym należy, że to nie są maszyny, które po chwili konserwacji mogą wrócić bez żadnych skutków ubocznych do swojej pracy po ponownym przesunięciu wajchy. To ludzie, którzy jak każdy czują i są momentami bardzo wyczerpani. To, że nie chcą tego demonstrować to nie efekt chirurgicznego usunięcia ośrodkowego układu nerwowego ale nastawienia, które ukierunkowane jest na poświęcenie innym. Na przeświadczenie i życiowy cel jakim jest życie dla innych, a nie siebie. W takich momentach przyziemne pytania o bieganie, wędkowanie czy grilla z sąsiadem stają się bezzasadne, a nawet groteskowe. Zatem zanim po raz kolejny rozpoczniesz jałową dyskusję w podobnym tonie, pomyśl proszę przez chwilę o ich poświęceniu. O ich codziennej walce. O ich bliskich, którzy także cierpią z tęsknoty i obawy czy przez te służby ich mamy, taty, brata, siostry, krewnego czy znajomego wirus nie zapuka także do drzwi ich domu. To czas trudny dla wszystkich. Dotychczasowy komfort życia, jego propozycje i możliwości jakie oferowało na co dzień zostało totalnie zachwiane. Los wywrócił stolik z kartami w momencie, kiedy wielu miało już miało ułożonego fulla czy nawet pokera. Nie dziwi wręcz frustracja. Ale kiedy codzienność przynajmniej na chwilę została już przewartościowana to pamiętajmy o tym, kto jest w niej ważny i dla kogo toczy się ta gra. Dla społeczeństwa. A wyjątkowym i niezastąpionym reżyserem i scenarzystą w tej partii są właśnie Ci, którzy poświęcają się dla innych. Pamiętaj o nich proszę.

NIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJNIE NARZEKAJ. INNI MAJĄ GORZEJ

Z myślą o pracownikach szpitala2020-04-09

Już od jutra (9 kwietnia) zmienia się trasa jazdy autobusu nr 25 w Gorzowie.
Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS 2020-04-08

Pakiet rozwiązań ujętych w Tarczy Antykryzysowej wprowadza m.in. ochronę zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach. 
UWAGA NA TELEFONICZNYCH OSZUSTÓW!2020-04-08

Kolejny raz ostrzegamy Państwa przed oszustami, którzy wykorzystują obecną sytuację i pod pozorem pomocy i zwalczania koronawirusa okradają głównie starsze osoby z ich oszczędności. 
Życzenia dla gorzowskich Romów2020-04-08

Prezydent Jacek Wójcicki z okazji Międzynarodowego Dnia Romów złożył życzenia mieszkającym w Gorzowie przedstawicielom tej mniejszości etnicznej; Edwardowi Dębickiemu, prezesowi Stowarzyszenia Twórców i Przyjaciół Kultury Cygańskiej im. Papuszy oraz Robertowi Dolińskiemu, prezesowi Związku Romów Polskich.
Moje Bermudy Stal Gorzów - nowy sponsor tytularny2020-04-08

Firma Firma Emerix Investments Sp. z o.o. właściciel osiedla mieszkaniowego Moje Bermudy została nowym sponsorem tytularnym gorzowskiej Stali.
ZMĘCZYŁ SIĘ KRADZIEŻĄ I… ZASNĄŁ W SAMOCHODZIE2020-04-08

Kradzież paliwa, rozbity samochód i jazda bez uprawnień to efekty poczynań 23-latka, którego śpiącego w samochodzie zatrzymali nowosolscy policjanci. 
Halo Gorzów, co tam w domu?2020-04-08

Domowy trening na kanapie, gitarowy koncert na balkonie, czy autorskie gry planszowe w rodzinnym gronie. 
POŚCIG ZA KIEROWCĄ. ZARZUTY I 10 TYS. KARY-BO POWINIEN PRZEBYWAĆ W KWARANTANNIE2020-04-08

Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej ignorując zupełnie sygnały świetlne i dźwiękowe i uciekał ulicami miasta. 
Utrudnienia na Błotnej2020-04-08

W czwartek (9 kwietnia) planowane jest odtworzenie nawierzchni ulicy Żwirowej na wysokości skrzyżowania z Błotną. 
Bramka zmierzy temperaturę ciała2020-04-07

Od dzisiaj (7 kwietnia) specjalne bramki detekcyjne mierzą temperaturę ciała każdej osoby wchodzącej do szpitala. 
Pierwsza "sprawa" z paczkomatu2020-04-07

Wczoraj uruchomiliśmy system, a już dziś znalazł się pierwszy chętny do sprawdzenia usługi. 
Dzień Pracownika Służby Zdrowia 2020-04-07

Światowy Dzień Zdrowia, ang. World Health Day – święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. 
Pomoc PFRON dla osób niepełnosprawnych w dobie koronawirusa.2020-04-07

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił realizację programu Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi. 
#RazemwKryzysie – start!2020-04-07

Rozpoczynamy w Gorzowie realizację projektu #RazemwKryzysie.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-02
Naprawa z AC – kiedy zamienniki a kiedy części oryginalne?

gorzow.com kraj artykuly 2020-03-12
Wymarzona czterdziestka - nietuzinkowe inspiracje upominkowe

© 2018 Gorzow.com

^