HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 244; czwartek, 4 czerwiec 2020 Imieniny Christy, Helgi, Karola
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2020-04-30
„Żółto-niebieska” pomoc!
„Żółto-niebieska” pomoc!

Źródło: Stal Gorzów  


Klub Sportowy Stal Gorzów niejednokrotnie pokazywał, że los słabszych i potrzebujących nie jest mu obcy. 

W dobie pandemii koronawirusa i towarzyszącemu mu kryzysowi włodarze nadwarciańskiego klubu postanowili wspomóc tych najbardziej bezbronnych.
 
Prezes Stali Gorzów, Marek Grzyb wspólnie z pracownikami klubu i Stalusiem odwiedzili w czwartek Hospicjum św. Kamila oraz Dom Dziecka. – Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudna jest obecnie sytuacja. Stal Gorzów, która nie jest obojętna na los drugiego człowieka postanowiła pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej. Przekazaliśmy gorzowskiemu hospicjum środki czystości oraz inne artykuły niezbędne do jego codziennego funkcjonowania. Jesteśmy jedną wielką rodziną, łączy nas dobro miasta i klubu dlatego też musimy wspierać się nawzajem – powiedział Tomasz Michalski, dyrektor klubu.
 
O tym, jak cenna jest to pomoc dla hospicjum, jego pracowników i pacjentów opowiedział jej dyrektor – Każda pomoc jest ważna, a tym bardziej w sytuacji, gdy mnożą się problemy. Jeszcze dwa miesiące temu nie przewidywaliśmy w ogóle, że będą nam potrzebne większe ilości środków nie tylko ochrony osobistej, ale także środków chemicznych. Po ogłoszeniu pandemii i obostrzeń nie można było niczego dostać. Po horrendalnych cenach kupowało się niektóre rzeczy, ale musieliśmy zaopatrzyć się w te zabezpieczenia. Każda pomoc była i w dalszym ciągu jest cenna. To, co otrzymaliśmy ze Stali Gorzów, czyli m.in. środki chemiczne starczą nam przynajmniej na pół roku. To jest dar bezcenny, bo nie będziemy musieli tego kupować. Wówczas, gdy pojawiają się środki chemiczne czy to do rąk, czy do powierzchni, opada pewne napięcie, które zawsze towarzyszy strachowi, który jest w momencie, kiedy człowiek czuje zagrożenie. Taka pomoc powoduje zmniejszenie tego zagrożenia, poczucie bezpieczeństwa – mówił Marek Lewandowski.
 
Pomoc dla Hospicjum św. Kamila płynie z gorzowskiego klubu od lat – Serdecznie dziękuję władzom Stali Gorzów, która od wielu, wielu lat była i jest z nami. Stal Gorzów wspiera nas w różnego rodzaju działaniach. Były bale charytatywne i innego rodzaju formy wsparcia. Jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni. Nasi chorzy nie zdają sobie sprawy, że jest tak wiele osób w Gorzowie, które wspierają działania hospicyjne i dzięki temu chorzy mogą czuć się bezpiecznie – zakończył dyrektor hospicjum. Podopieczni Domu Dziecka, zgodnie z życzeniem, otrzymali pizzę, słodycze oraz stalowe puzzle, przy składaniu, których miło będzie upływał im czas. Nie lada atrakcją dla dzieciaków był również, specjalnie dla nich wykonany, występ artystyczny Stalusia, który z zaciekawieniem oglądały z okien – Podarowaliśmy dzieciom prezenty, które sprawiły im wielką radość i choć na chwilę pozwoliły zapomnieć o trudnej codzienności. Dla takich chwil warto żyć – dodał dyrektor zarządzający Stali Gorzów.
 
Stalowa ekipa odwiedziła również partnera gorzowskiego klubu, firmę EP Logistyka Sp. z o.o. i przekazała jej pracownikom maseczki. W dobie dynamicznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa kurierzy, którzy na co dzień dostarczają nam przesyłki są najbardziej narażeni na potencjalnie zakażenie COVID – 19, dlatego bardzo ważne jest, aby byli oni należycie zabezpieczeni.
 
Ponadto Stal Gorzów postanowiła zaopatrzyć także mieszkańców w niezbędny do codziennego funkcjonowania środek ochrony osobistej w postaci stalowych maseczek, które przedstawiciele klubu rozdawali w centrum miasta.

MAJÓWKA INNA NIŻ WSZYSTKIE, POLICJANCI GOTOWI JAK ZAWSZE2020-04-30

Lubuscy policjanci są gotowi do działań związanych z długim weekendem. 
MIAŁ BYĆ WARSZTAT, BYŁA „DZIUPLA” - POLICJANCI SKUTECZNI W ZWALCZANIU PRZESTĘPCZOŚCI SAMOCHODOWEJ2020-04-30

Gorzowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieżach trzech samochodów osobowych, łącznie wartych blisko 350 tys. złotych.
PROFILAKTYKA PRZYNOSI EFEKTY - CZUJNI GORZOWIANIE NIE DALI SIĘ OSZUKAĆ2020-04-30

Dyżurny gorzowskiej komendy został poinformowany o rozmowach telefonicznych, jakie mieli przeprowadzać oszuści podający się z funkcjonariuszy CBŚP. 
Sesja Rady Miasta2020-04-30

Nowe ulice, likwidacja szkoły i nagrody dla pracowników socjalnych – środowa sesja Rady Miasta, druga już w tym miesiącu, ponownie odbyła się w trybie on-line.  
2 mln zł na wsparcie gorzowskich przedsiębiorców uruchomione2020-04-30

Gorzowska Dycha to również działania wspierające przedsiębiorców w utrzymaniu lokalnych miejsc pracy w okresie oddziaływania skutków epidemii koronawirusa COVID -19, a tym samym ograniczenie likwidacji miejsc pracy.
Otwarcie żłobków i przedszkoli2020-04-30

6 maja swoją działalność mogą wznowić żłobki i przedszkola.
#NakręconyGorzów szuka chętnych do pomocy2020-04-30

Ponad 20 rowerów zebranych w ramach gorzowskiej akcji #NakręconyGorzów jest już naprawionych i pomalowanych. 
Supermarket SPAR w NoVa Park2020-04-30

W środę 29 kwietnia w Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim nastąpiło otwarcie supermarketu SPAR, który po rebrandingu i remodelingu zastąpił markę Piotr i Paweł.
JESTEŚMY TAM, GDZIE LICZY SIĘ KAŻDA MINUTA2020-04-28

Dzięki sprawnie i profesjonalnie przeprowadzonej akcji, życiu młodej kobiety, która chciała odebrać sobie życie nie zagraża już niebezpieczeństwo. 
ZAWSZE SŁUŻYMY WAM POMOCĄ!2020-04-28

„Za okazaną życzliwość, bezinteresowną pomoc, wsparcie, cenne uwagi oraz przychylność...”.
Wywieś flagę na majówkę2020-04-28

Na pewno masz ją gdzieś w domu. Jeśli nie - uszyj z materiału lub zrób z papieru.  
SŁUŻBY ODNALAZŁY ZAGINIONĄ 55-LATKĘ2020-04-28

Lubuscy policjanci prowadzili szeroko zakrojone poszukiwania za zaginioną 55-latką . 
Laptopy dla najbardziej potrzebujących uczniów2020-04-27

Do pięciu gorzowskich szkół trafiło 35 nowych laptopów z oprogramowaniem. 
KORZYSTASZ Z BLIKA? UWAŻAJ NA OSZUSTÓW2020-04-27

Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności podczas dokonywania płatności „BLIKiem”.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

© 2018 Gorzow.com

^