HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 218; poniedziałek, 1 czerwiec 2020 Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2020-05-09
Stalowa Armia w komplecie!
Stalowa Armia w komplecie!

Źródło: Stal Gorzów  


Z wielką przyjemnością informujemy, że Moje Bermudy Stal Gorzów przystąpi do sezonu 2020 w najsilniejszym składzie.

Wszyscy zawodnicy przystali na nowe warunki kontraktowe i parafowali aneksy.
 
Jak przystało na kapitana, pierwszym zawodnikiem, który porozumiał się z klubem był Bartosz Zmarzlik. W ślad za mistrzem świata poszli Krzysztof Kasprzak oraz Szymon Woźniak. Do końca ważyły się losy stalowych Duńczyków, ale nie ze względu na brak ich podpisu pod aneksem tylko z powodu braku zgody macierzystej federacji na ich starty w Polsce. Ostatecznie wszystko zakończyło się happy endem, duńska federacja zezwoliła swoim rodakom na starty w najlepszej lidze świata. Do dyspozycji trenera Stanisława Chomskiego będzie także cała formacja juniorska.
 
– Drużyna jest bardzo zmotywowana i chętna do jazdy w „żółto – niebieskich” barwach. Wszyscy zawodnicy chcieli reprezentować klub w tym sezonie i pomimo obniżek kontraktowych są z nami, chcą jeździć dla kibiców w Gorzowie Wielkopolskim. Rozmowy od strony finansowej były łatwe. Wszyscy zawodnicy zaakceptowali nowe stawki. Jesteśmy w komplecie, gotowi do walki o najwyższe cele – powiedział Tomasz Michalski, dyrektor zarządzający klubu.
 
Okazuje się, że największym problemem dla włodarzy nadwarciańskiego klubu nie były same negocjacje z zawodnikami i kwestia ich obowiązkowej kwarantanny, a transport … psów – Największym wyzwaniem dla nas było w jaki sposób przetransportować do Gorzowa dwa psy Nielsa K. Iversena. „PUK” ma hodowlę psów, w ostatnim czasie jego pupile przeszły szczepienia i ich podróż standardowymi środkami komunikacji nie była możliwa. Ostatecznie udało nam się rozwiązać tę kwestię i zawodnik zawita do nas razem ze swoimi psami – zdradził dyrektor.
 
Przedstawiciele kraju Hamleta w najbliższych dniach przyjadą do Gorzowa Wielkopolskiego, aby odbyć czternastodniową, obowiązkową kwarantannę. Mieszkania zawodnikom na czas pobytu w mieście nad Wartą udostępnił jeden z partnerów klubu. Treningi żużlowcy rozpoczną 29 maja.
 
Stalowa Armia jest jedną wielką rodziną. Gorzowska Stal w tym trudnym czasie już niejednokrotnie doświadczyła wsparcia ze strony swoich fanów, za co Wam bardzo dziękujemy. Słowa podziękowania kierujemy do jednego z kibiców, który aktualnie przebywa za granicą i zaoferował klubowi nieodpłatne udostępnienie swojego domu dla żużlowców na czas pobytu w Gorzowie Wielkopolskim. To wielki gest, który świadczy o wielkiej więzi emocjonalnej kibiców z klubem.
 
Moje Bermudy Stal Gorzów zainauguruje rozgrywki PGE Ekstraligi 14 czerwca. „Żółto – niebiescy” zmierzą się wówczas na własnym owalu z aktualnym mistrzem Polski, FOGO Unią Leszno.

ROZBITA GRUPA, KTÓREJ CZŁONKOWIE PRZEMYCALI I PRODUKOWALI WYROBY TYTONIOWE2020-05-09

Rozbicie zorganizowanej grupy przestępczej, zatrzymanie 5 podejrzanych, zlikwidowanie 2 krajalni liści tytoniu, przejęcie ponad 10 ton tytoniu oraz odzyskanie skradzionego samochodu wartego 150 tys. zł, to efekt działań prowadzonych przez policjantów CBŚP przy współpracy z funkcjonariuszami lubuskiej KAS. 
Wszystko o wirusach i bakteriach2020-05-09

„Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. ma na swoim koncie sporo sukcesów w dziedzinie walki z zakażeniami” -  twierdzi dr n. med.  Tomasz Ozorowski, przewodniczący zespołu ds. antybiotykoterapii w lecznicy i konsultant wojewódzki w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej dla województwa wielkopolskiego. 
Stopniowe wznawianie przyjęć2020-05-07

Każdy pacjent poddawany badaniom w kierunku koronawirusa  
Wielka uczta w bibliotece2020-05-07

\Od 8 do 15 maja w całej Polsce odbywa się Tydzień Bibliotek. Zgodnie z tegorocznym hasłem "Zasmakuj w bibliotece" wszystkie placówki przygotowują bogate menu dla Czytelników.  
Fabryczna pozostanie jednokierunkowa2020-05-07

W kwietniu Urząd Miasta przedstawił trzy warianty układu komunikacyjnego na osiedlu Zawarcie, które mogą zostać wprowadzone w związku z zakończeniem inwestycji realizowanej na ulicy Śląskiej.  
Piąty numer gorzowskiego magazynu fantastycznego „LandsbergON” do wygrania!2020-05-06

Gorzowskie Stowarzyszenie NOVUM pokazuje, że nie trzeba rezygnować z kultury w czasie pandemii i mimo ograniczeń przygotowało piąty numer gorzowskiego magazynu fantastycznego „LandsbergON”. 
Rotarianie dla szpitala jednoimiennego2020-05-06

Urządzenie do wspomagania oddychania i nawilżenia dróg oddechowych otrzymał dziś (6 bm.) Jednoimienny Szpital Zakaźny w Gorzowie Wlkp. od Gorzowskiego Klubu Rotariańskiego. 
NoVa Park z pomocą dla gorzowskiego szpitala2020-05-06

NoVa Park odpowiedzialne społecznie! Regularnie realizujemy działania pokazujące nasze zaangażowanie w życie mieszkańców Gorzowa.
"DOM RÓWNOŚCI" w Gorzowie Wlkp. to nasze marzenie.2020-05-06

"DOM RÓWNOŚCI" w Gorzowie Wlkp. to nasze marzenie.  
Sukces kwietniowej Małej Akademii Jazzu2020-05-06

Mała Akademia Jazzu, która towarzyszy gorzowskim uczniom już od 35 lat, w kwietniu po raz pierwszy w historii zagrała on line. Nauczycielem pierwszej edycji MAJ w nowej formule był Adam Bałdych – wybitny skrzypek jazzowy, który zaprosił uczniów do siebie za pośrednictwem kanału na YouTube, w formie transmisji „na żywo”.
Dla chorych na raka2020-05-06

Rozpoczęła się budowa dziennego oddziału chemioterapii Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Wykonawca - LK INWEST Sp. z o.o. z Wrocławia – pod koniec kwietnia odebrał teren pod inwestycję.
Rozpoczęcie przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I2020-05-06

W środę (6 maja) konsorcjum firm ZUE i FDO rozpocznie przebudowę półtorakilometrowego odcinka drogi wraz z torowiskiem na ulicach Chrobrego i Mieszka I.  
Modernizacja ulicy Spichrzowej2020-05-06

W poniedziałek (11 maja) rozpocznie się modernizacja ulicy Spichrzowej. 
Grypa ptaków (HPAI) - dobre wiadomości!2020-05-05

4 maja br. Wojewoda Lubuski wydał rozporządzenie uchylające nakazy i zakazy dla hodowców powiatu sulęcińskiego i słubickiego, związane ze zwalczaniem grypy ptaków.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

© 2018 Gorzow.com

^