HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 223; poniedziałek, 6 lipiec 2020 Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2020-05-09
Pożegnanie ze służbą
Pożegnanie ze służbą

Źródło: Lubuski Urząd Wojewódzki i Policja Lubuska  


Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak uczestniczył w uroczystości pożegnania  ze służbą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp., nadinsp. Heleny Michalak.
 

 
Wojewoda Władysław Dajczak w imieniu Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, podziękował nadinsp. Helenie Michalak za pracę na rzecz mieszkańców naszego kraju w roli Zastępcy Komendanta Głównego Policji oraz pracy na rzecz bezpieczeństwa Lubuszan, podczas pełnienia funkcji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim.
 
Wojewoda jako przedstawiciel rządu w województwie wyraził słowa szacunku oraz wielkich podziękowań, za współpracę w zakresie realizacji zadań związanych z bezpieczeństwem Lubuszan.
 
– Głęboko wierzę, że towarzyszy Pani satysfakcja z zawodowych dokonań i poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Dziękuję za pomoc w sytuacjach, które wymagały sprawnych i profesjonalnych działań policji oraz za wsparcie okazywane podczas organizacji wielu uroczystości w naszym regionie – podkreślił wojewoda Władysław Dajczak. –  Życzę Pani pogody ducha, twórczych sił i aktywności potrzebnej do realizacji swoich planów i zamierzeń, a nade wszystko zdrowia, sił i energii na każdy dzień – dodał wojewoda.
 
Nadinspektor Helena Michalak od początku swojej kariery zawodowej związana była z Komendą Wojewódzką Policji w Gorzowie Wielkopolskim. W 2011 roku została Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Służbę na tym stanowisku pełniła do 14 stycznia 2016 r. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak, na wniosek Komendanta Głównego Policji powołał ją na stanowisko Zastępcy Komendanta Głównego Policji. Nadinsp. Helena Michalak w lipcu 2016 r. odebrała nominację generalską. Od 24 lipca 2018 była Komendantem Wojewódzkim Policji w Gorzowie Wlkp.

Pożegnanie ze służbąPożegnanie ze służbąPożegnanie ze służbąPożegnanie ze służbąPożegnanie ze służbąPożegnanie ze służbąPożegnanie ze służbą

Stalowa Armia w komplecie!2020-05-09

Z wielką przyjemnością informujemy, że Moje Bermudy Stal Gorzów przystąpi do sezonu 2020 w najsilniejszym składzie.
ROZBITA GRUPA, KTÓREJ CZŁONKOWIE PRZEMYCALI I PRODUKOWALI WYROBY TYTONIOWE2020-05-09

Rozbicie zorganizowanej grupy przestępczej, zatrzymanie 5 podejrzanych, zlikwidowanie 2 krajalni liści tytoniu, przejęcie ponad 10 ton tytoniu oraz odzyskanie skradzionego samochodu wartego 150 tys. zł, to efekt działań prowadzonych przez policjantów CBŚP przy współpracy z funkcjonariuszami lubuskiej KAS. 
Wszystko o wirusach i bakteriach2020-05-09

„Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. ma na swoim koncie sporo sukcesów w dziedzinie walki z zakażeniami” -  twierdzi dr n. med.  Tomasz Ozorowski, przewodniczący zespołu ds. antybiotykoterapii w lecznicy i konsultant wojewódzki w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej dla województwa wielkopolskiego. 
Stopniowe wznawianie przyjęć2020-05-07

Każdy pacjent poddawany badaniom w kierunku koronawirusa  
Wielka uczta w bibliotece2020-05-07

\Od 8 do 15 maja w całej Polsce odbywa się Tydzień Bibliotek. Zgodnie z tegorocznym hasłem "Zasmakuj w bibliotece" wszystkie placówki przygotowują bogate menu dla Czytelników.  
Fabryczna pozostanie jednokierunkowa2020-05-07

W kwietniu Urząd Miasta przedstawił trzy warianty układu komunikacyjnego na osiedlu Zawarcie, które mogą zostać wprowadzone w związku z zakończeniem inwestycji realizowanej na ulicy Śląskiej.  
Piąty numer gorzowskiego magazynu fantastycznego „LandsbergON” do wygrania!2020-05-06

Gorzowskie Stowarzyszenie NOVUM pokazuje, że nie trzeba rezygnować z kultury w czasie pandemii i mimo ograniczeń przygotowało piąty numer gorzowskiego magazynu fantastycznego „LandsbergON”. 
Rotarianie dla szpitala jednoimiennego2020-05-06

Urządzenie do wspomagania oddychania i nawilżenia dróg oddechowych otrzymał dziś (6 bm.) Jednoimienny Szpital Zakaźny w Gorzowie Wlkp. od Gorzowskiego Klubu Rotariańskiego. 
NoVa Park z pomocą dla gorzowskiego szpitala2020-05-06

NoVa Park odpowiedzialne społecznie! Regularnie realizujemy działania pokazujące nasze zaangażowanie w życie mieszkańców Gorzowa.
"DOM RÓWNOŚCI" w Gorzowie Wlkp. to nasze marzenie.2020-05-06

"DOM RÓWNOŚCI" w Gorzowie Wlkp. to nasze marzenie.  
Sukces kwietniowej Małej Akademii Jazzu2020-05-06

Mała Akademia Jazzu, która towarzyszy gorzowskim uczniom już od 35 lat, w kwietniu po raz pierwszy w historii zagrała on line. Nauczycielem pierwszej edycji MAJ w nowej formule był Adam Bałdych – wybitny skrzypek jazzowy, który zaprosił uczniów do siebie za pośrednictwem kanału na YouTube, w formie transmisji „na żywo”.
Dla chorych na raka2020-05-06

Rozpoczęła się budowa dziennego oddziału chemioterapii Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Wykonawca - LK INWEST Sp. z o.o. z Wrocławia – pod koniec kwietnia odebrał teren pod inwestycję.
Rozpoczęcie przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I2020-05-06

W środę (6 maja) konsorcjum firm ZUE i FDO rozpocznie przebudowę półtorakilometrowego odcinka drogi wraz z torowiskiem na ulicach Chrobrego i Mieszka I.  
Modernizacja ulicy Spichrzowej2020-05-06

W poniedziałek (11 maja) rozpocznie się modernizacja ulicy Spichrzowej. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^