HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 242; czwartek, 4 czerwiec 2020 Imieniny Christy, Helgi, Karola
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2020-05-18
Bądź jak Zmarzlik, wspieraj lokalny biznes
Bądź jak Zmarzlik, wspieraj lokalny biznes

Źródło: Gorzow Przystan  


Już ponad miesiąc trwa akcja #RazemwKryzysie. W bazie firm coraz więcej przedsiębiorców i usługodawców, wciąż jednak czekamy na mieszkańców, którzy wesprą lokalny biznes.
 


Tak jak mistrz świata Bartosz Zmarzlik, który dołączył do akcji i kupił bon w jednej z gorzowskich kawiarni, a zrealizują go podopieczni gorzowskiego Pogotowia Opiekuńczego.
 
 
#Razem w kryzysie to akcja, której głównym celem jest zaangażowanie gorzowian w bezpośrednie wsparcie lokalnych firm, a przedsiębiorców ma zachęcić do uruchomienia dodatkowej formy sprzedaży swoich usług, w czasie, gdy realnie nie mogą ich realizować.
 
Akcję zainicjował Urząd Miasta jako działanie dodatkowe, wspierające lokalny biznes, zwłaszcza sektor usługodawców w czasie, gdy lokale były zamknięte. I choć formuła działania kawiarni i restauracji, zgodnie z decyzjami rządu RP zmienia się, to wciąż można kupować bony z odroczonym terminem realizacji jako dodatkowe wsparcie dla przedsiębiorców.
 
Bony przedsiębiorcy sprzedają bezpośrednio klientom. Mają one różne nominały w zależności od wartości usługi, którą kupujemy. Bon uprawnia nas do zrealizowania usługi w innym terminie jak jego zakup.
 
Z tej okazji skorzystał mistrz świata w żużlu, ambasador miasta w kampanii GORZÓW #StadJestem. Bartosz Zmarzlik kupił bon w jednej z gorzowskich kawiarni. Przekaże go podopiecznym Gorzowskiego Pogotowia Opiekuńczego. Tym samym oprócz wsparcia lokalnego biznesu, mistrz pomaga tym, którzy tego wsparcia na co dzień potrzebują.
 
W bazie firm akcji #RazemwKryzysie jest obecnie ponad 20 przedsiębiorców, kolejni pojawią się w następnych dniach. - Kluczem do sukcesu akcji jest wsparcie mieszkańców, dlatego jeszcze raz zachęcamy, by zapoznali się zasadami akcji i wspierali lokalny biznes, bo tylko dzięki wsparciu klientów nasze ulubione miejsca, lokale sklepy, przetrwają ten trudny czas - zachęca wiceprezydent Jacek Szymankiewicz, który również skorzystał z możliwości zakupu bonu lojalnościowego.
 
Wszelkie informacje dotyczące #RazemwKryzysie można znaleźć na stronie www.gorzow.pl w zakładce #RazemwKryzysie oraz na dedykowanej akcji stronie na Facebooku i Instagramie. Tam także znajduje się baza firm biorących udział w akcji, oferujących bony z odroczonym terminem realizacji. Miasto wspiera tę społeczną inicjatywę przez cały czas jej funkcjonowania.

Bądź jak Zmarzlik, wspieraj lokalny biznes

Lubuscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii, w której życie straciły trzy młode osoby2020-05-18

Trzy młode osoby straciły życie w wyniku wypadku, do którego doszło w powiecie słubickim. 
KIEROWCA QUADA UDERZYŁ W DRZEWO I Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI TRAFIŁ DO SZPITALA2020-05-18

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym po-ważnie ucierpiał 19-letni chłopak. 
Otwarty konkurs ofert z zakresu pomocy społecznej2020-05-18

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej, polegających na prowadzeniu środowiskowego domu samopomocy typu B i D dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
Międzynarodowy Dzień Muzeów2020-05-18

Od 1977 roku, w dniu 18 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzeów, nazywany również Dniem Muzealnika.
Zmiany w organizacji ruchu przy Rolniku2020-05-18

W środę (20 maja) wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego planuje wprowadzenie kolejnych zmian w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Sikorskiego, Orląt Lwowskich, Dworcowej i al. Konstytucji 3 Maja.  
Stal poszukuje pracownika!2020-05-18

Stal Gorzów Wielkopolski S.A. poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Handlowym.  
Zmiany na ulicy Łukasińskiego2020-05-18

W poniedziałek (18 maja) wykonawca modernizacji drogi krajowej nr 22 przystąpi do kolejnego etapu robót, który dotyczyć będzie ulicy Łukasińskiego oraz ronda Sybiraków.  
Filharmonia Gorzowska ma już 9 lat2020-05-15

IX Symfonia Ludviga van Beethovena – to kompozycja, która jako pierwsza zabrzmiała w Filharmonii Gorzowskiej w roku 2011. 18 maja mija dziewięć lat, odkąd w Gorzowie w tym pięknym, nowoczesnym budynku słuchać możemy muzyki klasycznej w najlepszym wykonaniu.
Od dziś działa samochodowy punkt pobierania wymazów2020-05-15

Dziś (15 bm.) na terenie Jednoimiennego Szpitala Zakaźnego w Gorzowie Wlkp. uruchomiony został jeden z trzech w województwie samochodowy punkt pobierania wymazów metodą Test&GO. Kierowcy są badani bez konieczności wychodzenia z samochodu.
Wznawia przyjęcia - poradnia kardiologiczna2020-05-15

Od poniedziałku 18 maja 2020 r. wznawia swoją działalność Wojewódzka Przychodnia Kardiologiczna.  
LUBUSCY POLICJANCI SPRAWDZALI CZY NA DROGACH NIE MA SZALEŃSTWA2020-05-15

Policjanci ruchu drogowego w całym regionie kontrolowali prędkość kierowców. 
Przeszczep ostatnią szansą leczenia dziecka!2020-05-15

Walczę o życie Piotrusia, mojego synka. 
PANDEMIA NIE ZMNIEJSZA ZAPOTRZEBOWANIA NA KREW 2020-05-15

Pomaganie ma się po prostu we krwi. Policjantka sulęcińskiej jednostki sierż. Klaudia Richter słysząc w radiu informację, że z powodu pandemii zauważalnie spadła ilość rejestracji dawców krwi, nie wahała się nawet chwili. 
Na ryneczku jest bezpiecznie2020-05-15

W tym, że na ryneczku przy Jerzego przestrzegane są wszystkie wymogi sanitarne chroniące przed wirusem, osobiście utwierdził się w piątek rano prezydent Gorzowa.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

© 2018 Gorzow.com

^