HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 196; wtorek, 4 sierpień 2020 Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2020-07-06
Aplikacja mobilna Galerii Askana już dostępna!
Aplikacja mobilna Galerii Askana już dostępna!

Źródło: Anna Sip - Galerii Askana  


Galeria Askana wprowadziła aplikację na urządzenia mobilne i robi krok w stronę digitalizacji centrum handlowego – ogromnej szansy na odbudowę lojalności klientów po okresie pandemii. 

Aplikacja Galerii Askana działa na kilku poziomach: dostarcza korzyści klientom, najemcom 
i wspomaga marketing centrum handlowego.
 
Aplikacja oferuje wiele ciekawych rozwiązań w dobie odradzania się konsumpcji w centrach handlowych po okresie pandemii. Klienci nie tylko mają wgląd w ofertę sklepów przez telefon, ale również mogą skorzystać z usługi click & collect, czyli zamówić produkt i odebrać go w sklepie. Ponadto na użytkowników aplikacji mobilnej Galerii Askana czekają: promocje, rabaty i program lojalnościowy – punkty zbierane za aktywność można wymieniać na nagrody. Z kolei najemcy zyskują wygodną formę publikacji swoich ofert, mogą tworzyć kampanie i śledzić ich efekty w czasie rzeczywistym: liczbę klientów, którzy wchodzą w interakcje, np. odwiedzając sklep po obejrzanej kampanii – całość mierzona jest technologią sensorową. Aplikacja umożliwia również najemcom tworzenie kampanii promocyjnych i zarządzanie nimi oraz oferuje personalizowane miesięczne raporty z wykonanych działań.
 
 – Aplikacja mobilna Galerii Askana stymuluje odwiedzalność oraz obroty w sposób bardzo prosty 
i intuicyjny. Klienci Galerii Askana zyskują narzędzie, dzięki któremu mają ciągły dostęp do oferty obiektu, mogą śledzić nowości, rezerwować produkty i dzięki temu planować wizytę w Galerii Askana. Najemcy z kolei otrzymują dodatkową możliwość wspomagania sprzedaży w sklepach – zauważa Anna Sip, PR & Marketing Senior Manager. To narzędzie wspierające całość działań po okresie pandemii – dodaje. 
Aplikacja Galerii Askana jest drugą aplikacją firmy Emplate w Polsce, ale pierwszą w takim zaawansowanym kształcie. Aplikację można pobrać ze sklepów AppStore i GooglePlay. Narzędzie jest w pełni zintegrowane ze stroną internetową Galerii Askana. 


Aplikacja mobilna Galerii Askana już dostępna!Aplikacja mobilna Galerii Askana już dostępna!Aplikacja mobilna Galerii Askana już dostępna!

Rządowy Program „KLUB” na mapie!2020-07-03

Ministerstwo Sportu uruchomiło interaktywną mapę, na której zostały umieszczone wszystkie kluby sportowe, które w tym roku otrzymały wsparcie w ramach Rządowego Programu „KLUB”.
Chora Zuzia potrzebuje pomocy. 2020-07-03

Policjantka przekazała 1,5 tony nakrętek  
Urodzinowa sesja Rady Miasta2020-07-03

Raz w roku, dokładnie 2 lipca, odbywa się uroczysta sesja Rady Miasta.
Pojedynek z liderem (zapowiedź)2020-07-03

W meczu czwartej kolejki PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na własnym owalu z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. 
Szpitalny POZ powoli wraca do normalnej pracy2020-07-02

Znów można korzystać z usług medycznych świadczonych przez lekarzy i pielęgniarki w gabinetach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.   
Tramwaje w urodzinowym prezencie2020-07-02

W czwartek 2 lipca br., dokładnie w 763 urodziny miasta, na gorzowskie tory wróciły tramwaje. 
Zabrzmiał Dzwon Pokoju2020-07-02

W czwartek na placu Grunwaldzkim zabrzmiał Dzwon Pokoju, oznajmiając rozpoczęcie obchodów 763 rocznicy założenia naszego miasta.  
Rozszerza się integracja gmin wokół Gorzowa2020-07-02

Gmina Strzelce Krajeńskie przystąpiła do Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego. List intencyjny w tej sprawie podpisali w czwartek w sali Herbowej Urzędu Miasta włodarze siedmiu północnych gmin; Bogdańca, Deszczna, Kłodawy, Lubiszyna, Santoka, Gorzowa i Strzelec.
Cyfryzacja szacowania strat spowodowanych przez suszę 2020-07-02

9 czerwca 2020 roku weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 3 czerwca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i sposobów realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, które wprowadza publiczną aplikację,w której producent rolny po zalogowaniu się do tej aplikacji podpisem zaufanym składa wniosek o oszacowanie strat w uprawach rolnych, w których Klimatyczny Bilans Wodny w danym okresie, wskazuje na możliwość spadku plonów w związkuz suszą.
Gorzów świętuje 763 urodziny2020-07-02

2 lipca Gorzów świętuje 763 rocznicę swojej lokacji. Tego dnia, oprócz tradycyjnego uderzenia w Dzwon Pokoju i uroczystej sesji Rady Miasta, na tory wracają tramwaje.  
Już dziś tramwaje wracają na tory!2020-07-02

Już dziś gorzowskie tramwaje wrócą na tory.
Jack Holder jako gość w gorzowskiej Stali!2020-07-02

Początek sezonu nie był najlepszy w wykonaniu żółto-niebieskich.
Mieli 12-15 lat i w nocy biegali po moście. 2020-07-01

Z komendy odebrali ich rodzice  
SKUTECZNE DZIAŁANIE I SZYBKIE ODNALEZIENIE 7- I 8-LATKI2020-07-01

Szybkie i skoordynowane działanie oraz podejmowane decyzje pozwoliły na odnalezienie 7- i 8-latki, których szukali bliscy.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^