HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1880; piątek, 14 sierpień 2020 Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2020-07-07
Niesprawne autobusy w podróż nie ruszą.
Niesprawne autobusy w podróż nie ruszą.

Źródło: podkom. Grzegorz Jaroszewicz Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp. 


Policjanci dbają o bezpieczne wyjazdy
 

 
Policjanci kontrolują autobusy wyjeżdżające na drogi. To ważny element bezpiecznej, wakacyjnej podróży. Rodzice wyjeżdżających na odpoczynek dzieci muszą być pewni, że ich pociechy jadą sprawnym autobusem. Policjanci sprawdzają stan techniczny pojazdu a także dokumenty. Kontrolowana jest również trzeźwość kierowcy. Praca policjantów ruchu drogowego daje pewność, że podróżni mogą czuć się bezpiecznie.

Kontrole autobusów są zgłaszane policjantom z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu, kiedy nadejdzie czas wyjazdu, podróżni wsiądą do pojazdu sprawdzonego przez funkcjonariuszy ruchu drogowego. Policjanci kontrolują stan techniczny pojazdu i obowiązkowe wyposażenie. Sprawdzają także dokumenty i stan trzeźwości kierowcy. Dopiero wtedy do autobusu mogą wsiąść podróżni. Najczęściej są to dzieci i młodzież, które wyjeżdżają na wycieczki. Rodzice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest kontrola przed wyruszeniem w podróż. W przeszłości zdarzały się już bowiem historie, w których policjanci byli zmuszeni zatrzymać dowód rejestracyjny za zły stan techniczny pojazdu. Uszkodzony układ kierowniczy, niesprawne hamulce czy wycieki płynów to usterki, które dyskwalifikują taki autobus z dalszej jazdy.

Policjanci przypominają i zachęcają, by zgłaszać kontrole autobusów na kilka dni przed wyjazdem. Dzięki temu patrol ruchu drogowego może przyjechać wcześniej, a podróżni nie będą musieli czekać. Po wizycie policjantów będą także pewni, że autokar jest sprawny i ruszą w drogę. Funkcjonariusze autobusy kontrolują także na głównych szlakach wakacyjnych. W Gorzowie Wlkp. to trasa S3, którą poruszają się setki takich pojazdów w stronę morza czy gór. Policjanci zapowiadają, że takich kontroli w czasie wakacji będzie więcej.

Niesprawne autobusy w podróż nie ruszą.Niesprawne autobusy w podróż nie ruszą.Niesprawne autobusy w podróż nie ruszą.Niesprawne autobusy w podróż nie ruszą.Niesprawne autobusy w podróż nie ruszą.

Bezpieczne wyprzedaże w NoVa Park2020-07-07

Lato, słońce, wakacje i … letnie wyprzedaże! Z początkiem lipca wystartowała letnia kampania wizerunkowa NoVa Park promująca bezpieczne zakupy zarówno dla zdrowia, jak i portfela.
Pamiętamy, sierżant sztabowy Przemysław Psut zginął na służbie 7 lat temu.2020-07-07

Nasz kolega sierżant sztabowy Przemysław Psut zginął na służbie 7 lat temu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!  
Miał zyskać dolary, a stracił 75 tys. złotych.2020-07-07

POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED OSZUSTAMI  
Znana przyczyna pożaru na „Jancarzu”2020-07-07

Podczas meczu Moje Bermudy Stali Gorzów z Eltrox Włókniarzem Częstochową doszło do pożaru rozdzielni elektrycznej znajdującej się w jednym z klubowych garaży na terenie stadionu im. Edwarda Jancarza. Sędzia przerwał zawody, a o dalszym losie spotkania zadecyduje Komisja Orzekająca Ligi.
Gorzów on Tour2020-07-06

Na wakacje Gorzów wyrusza w trasę. Będzie się prezentował mieszkańcom regionu ze swoich najlepszych stron.
Wieczór w Gorzowie był dobry…2020-07-06

Dobry Wieczór Gorzów wystartował przy ogromnym zainteresowaniu publiczności.
Ukradli pieniądze na ciężko chorych z hospicjum. Na koncie włamania do kościołów2020-07-06

Gorzowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli pieniądze zbierane na chorych z hospicjum.
Łąki kwietne przy szpitalu2020-07-06

- Wspieramy ekosystem i dlatego rezygnujemy z koszenia trawników należących do lecznicy - mówi Jerzy Ostrouch, prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. - Ograniczenie zabiegów pielęgnacyjnych jest najprostszym i najtańszym sposobem przystosowania terenów miejskich do zmieniającego się na naszych oczach klimatu i związanych z tym zjawisk pogodowych.
Aplikacja mobilna Galerii Askana już dostępna!2020-07-06

Galeria Askana wprowadziła aplikację na urządzenia mobilne i robi krok w stronę digitalizacji centrum handlowego – ogromnej szansy na odbudowę lojalności klientów po okresie pandemii. 
Rządowy Program „KLUB” na mapie!2020-07-03

Ministerstwo Sportu uruchomiło interaktywną mapę, na której zostały umieszczone wszystkie kluby sportowe, które w tym roku otrzymały wsparcie w ramach Rządowego Programu „KLUB”.
Chora Zuzia potrzebuje pomocy. 2020-07-03

Policjantka przekazała 1,5 tony nakrętek  
Urodzinowa sesja Rady Miasta2020-07-03

Raz w roku, dokładnie 2 lipca, odbywa się uroczysta sesja Rady Miasta.
Pojedynek z liderem (zapowiedź)2020-07-03

W meczu czwartej kolejki PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na własnym owalu z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. 
Szpitalny POZ powoli wraca do normalnej pracy2020-07-02

Znów można korzystać z usług medycznych świadczonych przez lekarzy i pielęgniarki w gabinetach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.   

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^