HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 42; czwartek, 16 sierpień 2018 Imieniny Joachima, Nory, Stefana
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • polityka • 2017-10-10
Dzień Zdrowia Psychicznego w kontekście konfliktu MON-PAD. O co chodzi?
Źródło: youtube, Polskie Radio 

– Jak najbardziej uważam, że sitwy sądownicze należy rozbić, ale tak naprawdę w interesie obywatela jest taka zmiana w wymiarze sprawiedliwości, by usprawnić funkcjonowanie sądu,

by te pieniądze, które są przeznaczane na wymiar sprawiedliwości, szły na usprawnienie sądownictwa – powiedział Paweł Kukiz. Gość radiowej Trójki dodał także, że relacja na linii MON-PAD nadal nie została unormowana.


Gronkiewicz-Waltz przestanie pełnić funkcję wiceszefa PO?2017-10-06

Coraz więcej czarnych chmur zbiera się nad głową Hanna Gronkiewicz-Waltz z powodu afery reprywatyzacyjnej. Jej polityczną przyszłość w audycji "Komentatorzy" omawiali publicyści Agaton Koziński i Mikołaj Wójcik.
Miller: z zażenowaniem patrzę na pomysły Andrzeja Dudy2017-10-02

– Zadaniem prezydenta jest ochrona konstytucji. Przysięgał na konstytucję, a dopuszcza jej łamanie – mówił na antenie radiowej Trójki były premier Leszek Miller.
Sellin o relacji PiS i Dudy: różnimy się tylko w pewnych szczegółach2017-10-02

– Myślę, że totalna opozycja zawiedzie się, jeśli liczy, że dojdzie do trwałego podziału obozu "dobrej zmiany" – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Jarosław Sellin.
PiS gotowy do rozmów ws. projektów prezydenta2017-09-27

Wolałbym, żeby projekty, które uchwalił parlament stały się ustawami i już obowiązywały.
W Polsce trzeba więcej płacić pracownikom2017-09-27

Minister pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska odpowiedziała na pytanie, dlaczego, pomimo wzrostu zatrudnienia, płace wzrastają powoli.
Beata Szydło o przyjętym przez rząd projekcie budżetu na 2018 rok2017-09-27

"To dobry ambitny budżet, który realizuje nasze sztandarowe programy, m.in. Program Rodzina 500 Plus, Mieszkanie Plus oraz darmowe leki dla seniorów"
Andrzej Duda nadal byłby naszym kandydatem na prezydenta2017-09-26

– Andrzej Duda nie zmienił zdania, bo nadal twierdzi, że trzeba dokonać zmian w systemie sądownictwa – powiedział w "Salonie polityczny Trójki" marszałek Senatu z PiS Stanisław Karczewski.
Oświadczenie Prezydenta RP w sprawie projektów ustaw o SN i KRS2017-09-26

- Wierzę, że ta reforma, prawdziwa reforma Sądu Najwyższego, prawdziwa reforma KRS o dużym wymiarze prospołecznym zostanie dokonana, że polski parlament te propozycje przyjmie
Rekordowy budżet na 2018 rok Ministerstwa Sportu i Turystyki2017-09-21

- W przyszłym roku budżet Ministerstwa Sportu i Turystyki będzie historyczny, na dofinansowanie infrastruktury sportowej przeznaczymy ponad pół miliarda złotych - mówił w "Sygnałach dnia" minister sportu Witold Bańka.
Szyszko o działaniach KE ws. Puszczy Białowieskiej: to jest skandal2017-09-18

Komisja Europejska wystąpiła do Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu o nałożenie kar okresowych na Polskę za niewypełnienie postanowienia w sprawie wstrzymania wycinki w Puszczy Białowieskiej.
Nowa ustawa o ochronie danych osobowych. 2017-09-18

- Ustawa będzie skuteczną bronią przez agresorem zarówno sms'owym jak i telefonicznym
Gowin: poprę weto prezydenckie bez względu na to, jak zachowa się reszta klubu2017-09-14

- Bez względu na to, jak zachowa się reszta klubu. W 2015 roku ustaliliśmy, że nasze uzgodnienia z kongresu zjednoczeniowego będziemy popierać wspólnie, natomiast we wszystkich innych sprawach każdy będzie głosował tak, jak uważa za dobre dla Polski

© 2018 Gorzow.com

^