HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 96; piątek, 10 lipiec 2020 Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2018-09-05
Podsumowanie Koniec Lata Party i Moto Racing Show
Podsumowanie Koniec Lata Party i Moto Racing Show

Źródło: Gorzów - Przystań 

Za zaangażowanie, trud i czas poświęcony przy realizacji Koniec Lata Party i Moto Racing Show podziękował prezydent miasta, Jacek Wójcicki wszystkim osobom, które brały udział w przygotowaniach do tegorocznej edycji imprezy.

 Spotkanie było również okazją, by podsumować 10 lat MRS i wręczyć statuetki tym, którzy wspierali wydarzenie od samego początku.
 
Koniec Lata Party to już stały punkt w kalendarzu miejskich imprez. W organizację trzydniowego wydarzenia co roku włącza się kilkadziesiąt osób z różnych instytucji, zarówno miejskich, jak i prywatnych. Powodzenie przedsięwzięcia to zawsze wynik zaangażowania i ogromu czasu poświęconego na organizację eventu.

Przygotowania do Koniec Lata Party i Moto Racing Show rozpoczynają się na wiele tygodni przed samą imprezą. To setki przeprowadzonych rozmów, tysiące telefonów i spotkań, by dopiąć najmniejsze szczegóły. Bezpośrednio za przebieg wydarzenia odpowiadają partnerzy - osoby, instytucje i służby, które stale współpracują zarówno z Miejskim Centrum Kultury, jak i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.
 
W tym roku Koniec Lata Party przypadł w ostatni weekend sierpnia (24-26.08). Zainaugurowany w piątkowe popołudnie przez Moto Racing Show, w tym roku z udziałem gwiazd - Krzysztofa Hołowczyca i Tomasza Kuchara, ale również z udziałem naszych lokalnych kierowców i amatorów motoryzacji. W sobotę na nadwarciańskich błoniach odbyła się z kolei kolejna edycja „Sportowego Pożegnania Wakacji”, organizowanego przez Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Kunicka Gorzów, w niedzielę natomiast  podczas „Animaliów” spotkali się miłośnicy czworonogów, zaproszeni przez Fundację Ochrony Praw Zwierząt „Anaconda”.    
 
Niespełna 10 dni po zakończeniu tegorocznej edycji, prezydent miasta Jacek Wójciki zaprosił wszystkie osoby i przedstawicieli instytucji, zaangażowanych podczas przygotowań do imprezy, by jeszcze raz podziękować za zaangażowanie, trud i poświęcenie. To wydarzenie to suma indywidualnego zaangażowania każdego z osobna. - Dzięki Waszemu zaangażowaniu, tegoroczna edycja Koniec Lata Party została przygotowana na najwyższym poziomie. O powodzeniu i konieczności jego organizacji świadczy rosnąca z roku na rok frekwencja - zaznaczył prezydent Jacek Wójciki. - Raz jeszcze dziękuję, życząc jednocześnie wszelkiego powodzenia, konsekwencji i wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów – dodał prezydent.
 
Szczególne miejsce podczas spotkania zajęło podsumowanie 10. jubileuszowej edycji Moto Racing Show. Poza osobami zaangażowanymi w tegoroczną edycję wydarzenia, w spotkaniu z prezydentem wzięli udział wszyscy związani z imprezą od początku jej trwania. To w sumie prawie 40 osób i instytucji. Za pomoc i ludzkie serce okazane w czasie przygotowań, dziękował także dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji, Włodzimierz Rój.
 
- Moto Racing Show to już swoista marka Gorzowa. To tu pod koniec lata spotykają się najwięksi fani motoryzacji. To dzięki waszemu zaangażowaniu mają szanse zaprezentować swoje umiejętności i pokazać się szerokiej publiczności – podkreślił dyrektor Włodzmierz Rój.
 
Osoby zaproszone na spotkanie otrzymały list z podziękowaniami oraz pamiątkową statuetkę. Prezydent podkreślił, że wraz z podsumowaniem 10 lat wydarzenia, zaczął się czas rozmów o kolejnych edycjach Moto Racing Show. 

Powakacyjny GWS i SPAM2018-09-05

Zapraszamy do lektury wrześniowego numeru Gorzowskich Wiadomości Samorządowych zgłębiającego meandry edukacji, etapy miejskich inwestycji infrastrukturalnych oraz poświęconemu zbliżającemu się Forum Gorzowski Archipelag Rozwoju – wydarzeniu o potencjale MOF GW.
Kryminalni zatrzymali 16-letniego dilera, zabezpieczyli ponad kilogram suszu i 60 krzewów konopi indyjskich2018-09-05

Skutecznością i profesjonalizmem w walce z przestępczością narkotykową wykazali się nowosolscy policjanci. Zabezpieczyli oni ponad kilogram marihuany i 60 krzewów konopi indyjskich, które przygotowane były by trafić na czarny rynek.
Zawodnicy GZSN „START” na China Open2018-09-05

W dniach od 27 sierpnia do 3 września 2018r tenisiści stołowi Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START” Marek Chybiński i Damian Fira uczestniczyli w PTT China Open.
O inwestycjach drogowych 2018-09-05

Planowane inwestycje drogowe w Gminie Lubiszyn były tematem spotkania wojewody Władysława Dajczaka z wójtem Arturem Terleckim.
Niepodległościowe warsztaty modowe2018-09-05

Stowarzyszenie Manufaktura i gorzowska projektantka mody Natalia Ślizowska zapraszają kreatywną młodzież w wieku od 12 do 18 lat na bezpłatne modowe warsztaty, na których powstanie kolekcja ubiorów inspirowana tematyką niepodległościową.
Spotkanie z przedsiębiorczością2018-09-05

Ułatwienia dla firm wprowadzone przez Konstytucję Biznesu, zmiany w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także wsparcie  dla małych i średnich firm – to tematy bezpłatnego spotkania, które odbędzie się 7 września 2018 roku w Hotelu Qubus.
Popłynęli na medal2018-09-05

Prezydent miasta, Jacek Wójcicki spotkał się z medalistami Mistrzostw Świata w kajakarstwie, które odbywały się od 24 do 26 sierpnia 2018 r. w portugalskiej miejscowości Montemor, aby podziękować zawodnikom za trud i sportową walkę.
Targi EKO-LAS 20182018-09-04

W dniach 7-9 września 2018 r. w Mostkach koło Świebodzina odbędzie się kolejna edycja targów EKO-LAS.
Porozmawiajmy o przyszłości regionu2018-09-04

Jaka będzie Europa po 2020 roku? Ile pieniędzy trafi do regionu? Odpowiedź poznasz 6 września! – Porozmawiajmy o przyszłości – zaprasza marszałek Elżbieta Anna Polak.
Poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów - to nasz cel!2018-09-04

Poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów, to jeden z celów jaki postawili sobie policjanci drogówki. W trosce o nich, funkcjonariusze już od rana rozpoczęli działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego", podczas których obserwują w jakim zakresie piesi, rowerzyści i kierowcy przestrzegają przepisów.
Bezpieczna droga do szkoły z odblaskami2018-09-04

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży policjanci z żarskiej jednostki monitorują rejon szkół oraz przypominają uczniom o zasadach bezpiecznego zachowania w drodze do szkoły.
22 zarzuty za handel podrobionymi okularami2018-09-04

„Przedsiębiorcza" mieszkanka powiatu wschowskiego została zatrzymana przez policjantów. 33-latka oferowała na portalu internetowym podróbki markowych okularów.
Konsultacje2018-09-04

Zapraszamy do udziału w konsultacjach publicznych ws. projektów rozporządzeń do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Chciał odebrać sobie życie. Uratował go dzielnicowy2018-09-04

Opanowanie i profesjonalizm dzielnicowego z Posterunku Policji w Zbąszynku przyczyniły się do uratowania mężczyzny, który chciał odebrać sobie życie.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^