HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 500; poniedziałek, 1 czerwiec 2020 Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2018-09-13
Archipelag autorytetów
Archipelag autorytetów

Źródło: Gorzów - Przystań 

Pozostało coraz mniej czasu, aby potwierdzić swoją obecność na Forum Gorzowski Archipelag Rozwoju, które odbędzie się 21 września w Filharmonii Gorzowskiej.

Wszystkich chętnych udziału w debacie o potencjale, kierunkach rozwoju oraz możliwościach integracyjnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego i koncepcji Wysp i Archipelagów – jednego z nurtów tematycznych Open Eyes Economy, zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.
 
Tymczasem przybliżamy sylwetki kolejnych specjalistów, którzy wezmą udział w nurcie głównym, otwartym dla publiczności, podczas którego omawiane będą teoretyczne i praktyczne aspekty wysp i archipelagów – w ujęciu zarówno międzynarodowym, jak i polskim.
 
Wśród prelegentów wydarzenia Jacek Kotarbiński, ekonomista, ekspert z zakresu marketingu; dr Michał Kudłacz, ekonomista, autor i współautor kilkudziesięciu publikacji związanych głównie z problematyką rozwoju wielkich miast, a także polityki rozwoju lokalnego i regionalnego; Monika Kulik, członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Jan Letkiewicz, partner zarządzający, Grant Thornton.

Jacek Kotarbiński - ekonomista, ekspert z zakresu marketingu, członek globalnej Rady Dyrektorów POPAI The Global Association for Marketing-at Retail, największego na świecie stowarzyszenia ekspertów shopper marketingu oraz Rady Marek Superbrands Polska i Rady Programowej IAB Polska. W 2015 roku jeden ze 100 Najbardziej Inspirujących Osób Polskiej Branży Interaktywnej.
 
dr Michał Kudłacz - ekonomista, adiunkt w Katedrze Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, konsultant Małopolskiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Krakowie, ekspert m.in. Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, b. Prezes Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej; stale współpracujący z samorządami lokalnymi; autor i współautor kilkudziesięciu publikacji związanych głównie z problematyką rozwoju wielkich miast, a także polityki rozwoju lokalnego i regionalnego. Zrealizował kilkadziesiąt projektów krajowych i międzynarodowych, w kilku jako kierownik, w ramach Funduszy Strukturalnych, oraz na zlecenia administracji rządowej i samorządowej, a także podmiotów komercyjnych. Absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie w Administracji Publicznej, uczestnik zagranicznych stypendiów naukowych (USA, Włochy, Francja, Portugalia, Wielka Brytania), członek European Regional Science Association.
 
Monika Kulik - członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, ekspert ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Orange Polska. W firmie odpowiada za raportowanie pozafinansowe, proces dialogu z interesariuszami, przygotowanie i realizację strategii społecznej odpowiedzialności oraz realizację programów z zakresu integracji i edukacji cyfrowej. Absolwentka Pedagogiki i Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również podyplomowe studia z zakresu Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest absolwentką podyplomowych studiów „CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu” w Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie jest doktorantką Akademii Leona Koźmińskiego
 
Jan Letkiewicz - partner zarządzający Grant Thornton, departament audytu. Specjalizuje się w badaniu grup kapitałowych oraz konsolidacji sprawozdań finansowych. Biegły rewident. Członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. Przewodniczący Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prelegent na wielu konferencjach branżowych i ogólnopolskich, a także wykładowca na szkoleniach merytorycznych prowadzonych przez Grant Thornton. Autor wielu publikacji i komentarzy eksperckich w mediach ogólnopolskich, w tym m.in. „Dzienniku Gazety Prawnej” i „Rzeczpospolitej”. Specjalizuje się w badaniu grup kapitałowych oraz konsolidacji sprawozdań finansowych. Biegły rewident. Członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. Przewodniczący Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prelegent na wielu konferencjach branżowych i ogólnopolskich, a także wykładowca na szkoleniach merytorycznych prowadzonych przez Grant Thornton. Autor wielu publikacji i komentarzy eksperckich w mediach ogólnopolskich, w tym m.in. „Dzienniku Gazety Prawnej” i „Rzeczpospolitej”.
 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i obejmuje udział w konferencji, przerwy kawowe, lunch i materiały konferencyjne. Wystarczy dokonać rejestracji tutaj.
 
Forum skierowane jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, zarządzających przedsiębiorstwami prywatnymi i podmiotami publicznymi, naukowców, osób odpowiedzialnych za politykę gospodarczą na szczeblu lokalnym i regionalnym, władz samorządowych, posłów, senatorów, przedstawicieli agencji rządowych i ministerstw, dziennikarzy lokalnych redakcji i ogólnokrajowych mediów oraz wszystkich, tym którym bliskie jest dobro Gorzowa i idea MOF GW.

Archipelag autorytetów

,,Lubuska Inicjatywa Integracji Cudzoziemców” projekt współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji 2018-09-13

Polityka migracyjna, procedury uzyskiwania dokumentów potwierdzających prawo do legalnego pobytu cudzoziemców na terenie RP, ich prawa i obowiązki oraz występujące różnice kulturowe były tematem szkolenia.
Lubuscy rolnicy poszkodowani przez suszę mogą liczyć na pomoc rządu 2018-09-13

Rafał Romanowski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkali się z lubuskimi rolnikami, którzy  domagają się szybszej wypłaty odszkodowań i decyzji w sprawie rozpoczęcia szacowania strat m.in. w uprawach kukurydzy i buraków cukrowych.
Wkrótce Jubileuszowy Festiwal Form Artystycznych w Sulęcinie!2018-09-13

21 września 2018 r. w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbędzie się XXV Festiwal Form Artystycznych Województwa Lubuskiego, pod hasłem „Kocham Cię Polsko”.
Pomoc publiczna w projektach UE 2014-20202018-09-13

W dniach 18-19 września 2018 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza na bezpłatne szkolenia dotyczące. „Pomocy publicznej i dochodowości w projektach UE 2014-2020”.
Posiedzenie Prezydium WRDS2018-09-13

13 września br., o godz. 10:00, w Sali Prasowej urzędu marszałkowskiego odbędzie się II posiedzenie Prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego pod przewodnictwem marszałek Elżbiety Anny Polak.
Kolejne projekty dla młodych - tym razem w Kłodawie2018-09-13

Patriotyczny konkurs plastyczny oraz festyn historyczny. To kolejne ciekawe akcje w ramach Lubuskich Niepodległościowych Inicjatyw Młodzieżowych w gminie Kłodawa.
Prace związane z renowacją zieleni 2018-09-12

Skwer przy Szkole Podstawowej nr 17 oraz teren w otoczeniu filharmonii zyska nowy blask. Rozpoczęły się prace związane z zagospodarowaniem zieleni w ramach unijnego dofinansowania.
„NCBR dla firm” – spotkanie z ekspertami w Gorzowie Wielkopolskim2018-09-12

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z Lubuskiego na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać dotację na rozwój firmy.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 11.09.2018r. 2018-09-12

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (11.09.2018)
ZUS zaprasza na lekcje2018-09-12

Przed nami kolejna, piąta już edycja projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”. Dzięki niemu uczniowie szkół średnich nie tylko będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych ale także sprawdzić ją w Olimpiadzie, wygrywając przy okazji atrakcyjne nagrody.
Eksperckie Forum 2018-09-12

Zbliża się Forum Gorzowski Archipelag Rozwoju, którego tematem przewodnim i bazą do dyskusji o potencjale, kierunkach rozwoju oraz możliwościach integracyjnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego, będzie koncepcja Wysp i Archipelagów, jeden z nurtów tematycznych Open Eyes Economy.
Ambasador miasta zagra dla dzieci2018-09-12

Sebastian Świderski - ambasador miasta w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem będzie jednym z bohaterów meczu charytatywnego „Kromka Chleba”.
Obniżone ciśnienie wody2018-09-12

W związku z pracami modernizacyjnymi Stacji Uzdatniania Wody Siedlce w nocy z 15 na 16 września 2018 r. w godzinach od 22.00 do 8.00 mogą wystąpić znaczne obniżenia ciśnienia wody na terenie miasta.
41-letni gorzowianin z zarzutami za uporczywe nękanie2018-09-12

Kilkanaście sygnałów od mieszkańców Gorzowa Wlkp. i skuteczne działanie organów ścigania wobec mężczyzny, który fotografował przypadkowo napotkane osoby. 41-latek jest już w rękach Policji, która zebrała materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie zarzutów związanych z uporczywym nękaniem.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

© 2018 Gorzow.com

^