HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 177; czwartek, 17 październik 2019 Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2018-09-24
Nawigatorzy biznesu wybrani
Nawigatorzy biznesu wybrani

Źródło: Gorzów-Przystań 

W piątek wieczorem podczas gali wieńczącej Forum Gorzowski Archipelag Rozwoju poznaliśmy pierwszych laureatów nagrody gospodarczej „Nawigator biznesu MOF GW”.

- Wybieraliśmy spośród wielu bardzo ciekawych zgłoszeń - podkreślił prezydent Jacek Wójcicki, członek kapituły.

Konkurs „Nawigator Biznesu MOF GW” jest wyróżnieniem dla najbardziej korzystnych, innowacyjnych i przyjaznych środowisku działań inwestycyjnych prywatnych przedsiębiorców z terenu Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego (MOF). Dzięki połączeniu działań wspierających i promujących przedsiębiorczość, lokalni biznesmeni mają okazję poznać wzajemnie swoją pracę i jej efekty.

- Sąsiadujące gminy są w Polsce łączone na siłę czy w drodze referendum, a my w ramach miejskiego obszaru funkcjonalnego (MOF) chcemy i współpracujemy, bo to daje synergię, wymianę doświadczeń i w efekcie sukces – podkreślił prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.

W kategorii Debiut oceniano firmy, które rozpoczęły działalność w ostatnich dwóch latach na terenie MOF i działają nieprzerwanie do dziś. To firmy, które stworzyły i wprowadziły z sukcesem na rynek lokalny, regionalny, krajowy czy zagraniczny nowy produkt lub usługę.
 
Laureatem została Pracownia Wikliny Remiza, mieszcząca się w Łupowie, która jest niewielką, rodzinną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. Specjalizują się w tworzeniu pięknych, niepowtarzalnych wyrobów z wikliny.

W kategorii Innowator roku kandydaci byli oceniani pod względem stopnia innowacyjności wprowadzonych na przestrzeni ostatnich pięciu lat nowych lub znacząco udoskonalonych rozwiązań: technologicznych, produkcyjnych, usługowych, marketingowych, organizacyjnych. Rozwiązania te mogły być opracowane samodzielnie przez firmę lub wywodzić się z innych firm lub podmiotów.
 
Laureatem został Silcare, firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn, oraz profesjonalnych produktów światłoutwardzalnych. Na rynku obecna już od 14 lat, a wszystkie kosmetyki od pomysłu aż do produktu końcowego powstają w Polsce, w Gorzowie Wielkopolskim. Produkty firmy można znaleźć w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

W kategorii Ambasador gospodarczy kandydaci byli oceniani pod względem wpływu na integrację lokalnego środowiska gospodarczego, aktywności w różnego rodzaju rankingach, z efektem zdobycia certyfikatów, wyróżnień, uznania w konkursach branżowych, czym aktywnie przyczyniają się do promocji obszaru w regionie i kraju, tworzenia „tradycji gospodarczych” w regionie, pozycji na rynku, wynikającej z długoletniej działalności i powiązaniami konkretnie z tą częścią województwa lubuskiego.
 
Laureatem został holding ZREMB Gorzów, firma z doświadczeniami zdobywanymi od 1955 roku, wytwarzająca m.in. konstrukcje stalowe suwnic, konstrukcje stalowe dla przemysłu, która oferuje szereg usług z zakresu obróbki skrawaniem oraz usługi cynkowania ogniowego.

W kategorii Biznes świadomy społecznie kandydaci byli oceniani pod względem przejrzystego i etycznego zachowania w kluczowych obszarach, takich jak: ład organizacyjny, prawa człowieka, relacje z pracownikami, środowisko naturalne, uczciwe praktyki rynkowe, relacje z konsumentami, zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej.
 
Laureatem została Piekarnia. Istnieje na rynku od 1997 r. Rodzinna firma, która oferuje podstawowe pieczywo oraz pieczywo specjalne i okolicznościowe wypieki.

W kategorii Firma z marką kandydaci byli oceniani pod względem zastosowania nowych, ciekawych form promocji, formy prezentacji w mediach i przestrzeni publicznej, powiązania produktu/usługi z lokalnością/cechami regionu, stopnia wykorzystania współczesnych narzędzi komunikacji oraz przykładania wagi do wysokich standardów dbałości o klienta i obsługi klienta.
 
Laureatem została spółka Budnex Deweloper, której przedmiotem działalności są roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych oraz wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi.

W skład kapituły przyznającej tytuły i wyróżnienia weszli: Jacek Wójcicki (prezydent Gorzowa), Krystyna Pławska (wójt Bogdańca), Paweł Tymszan (wójt Deszczna), Anna Mołodciak (wójt Kłodawy), Józef Ludniewski (wójt Santoka, Jerzy Korolewicz (prezes ZIP-H), Dariusz Kończal (GBS), Elżbieta Skorupska–Raczyńska (AJP), Patryk Broszko (przewodniczący Komisji Gospodarki i Rozwoju Rady Miasta) oraz Roman Błaszczak (przedstawiciel mediów).


Nawigatorzy biznesu wybraniNawigatorzy biznesu wybraniNawigatorzy biznesu wybraniNawigatorzy biznesu wybraniNawigatorzy biznesu wybraniNawigatorzy biznesu wybraniNawigatorzy biznesu wybraniNawigatorzy biznesu wybraniNawigatorzy biznesu wybrani

Wręczono Nagrody Kulturalne Marszałka (wideo)2018-09-21

- Bez was nie byłoby tych pięknych wydarzeń w naszym regionie, jesteście animatorami życia kulturalnego na Ziemi Lubuskiej. Tworzycie emocje, to niewidzialne spoiwo naszego regionu, tkankę, która jest tak istotna, która nas wyróżnia w Polsce, Europie i na świecie – mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak.
Katedra, historia jednego pożaru2018-09-21

Pożar katedry, w wyniku którego spłonęło kilka kondygnacji, w tym część zabytkowej wieży z XVII wieku wybuchł w czasie ubiegłorocznego święta miasta. Cenny zabytek, ratowało kilkuset strażaków.
Świetna forma policjanta z Międzyrzecza. Wygrywa mistrzostwa z ogromną przewagą2018-09-21

Znowu był najlepszy- zdobył koszulkę Mistrza Polski z przewagą pięciu minut nad kolejnym zawodnikiem. Filip Pendrak nie pokazał jeszcze wszystkiego i wciąż trenuje, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 20.09.2018r2018-09-21

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (20.09.2018)
Spotkanie z przedstawicielami Prowincji Hainan2018-09-21

Członek zarządu Tadeusz Jędrzejczak wziął udział w prezentacji miasta Sanya, drugiego co do wielkości miasta w naszym regionie partnerskim Prowincji Hainan.
MOF Gorzów – razem do przyszłości!2018-09-21

Rakieta i jej cztery silniki – Gorzów we współpracy z Kłodawą, Bogdańcem Deszcznem i Santokiem zbudują dobrą przyszłość swoich mieszkańców.
Starszy mężczyzna zaginął w lesie, liczyła się każda minuta - ćwiczenia służb2018-09-21

„Wieczorem mój 70-letni dziadek wybrał się do lasu i do tej pory nie powrócił. Szukaliśmy go z rodziną całą noc ale bezskutecznie, on choruje na Alzhaimera. Pomóżcie nam, proszę!" - takie zgłoszenie odebrał oficer dyżurny świebodzińskiej jednostki Policji w ramach ćwiczeń.
„Rekreacja nad lubuską wodą” 2018-09-21

19 września br. rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2018 roku realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn. „Rekreacja nad lubuską wodą”.
Spotkanie autorskie z twórcami „LandsbergONu”2018-09-21

Stowarzyszenie NOVUM zaprasza wszystkich gorzowian na spotkanie autorskie z twórcami magazynu „LandsbergON”.
Wiemy kto zagra w najnowszym musicalu Filharmonii Gorzowskiej2018-09-21

Maja Trepczyńska z Gorzowa oraz Aleksandra Pietrucha z Chojny otrzymały rolę Pippi w najnowszym musicalu, realizowanym przez Filharmonię Gorzowską.
Pippi mieszka w Gorzowie2018-09-21

12-letnia Maja Trepczyńska z Gorzowa oraz 11-letnia Aleksandra Pietrucha z Chojny otrzymały rolę Pippi w najnowszym musicalu, realizowanym przez Filharmonię Gorzowską.
Nabór do Pracowni Piosenki Ciekawej wydłużony2018-09-20

Nabór na drugi sezon Pracowni Piosenki Ciekawej trwa! Jeśli znasz kogoś, kto lubi grać lub śpiewać i chciałby rozwijać swoje talenty w grupie, to niech dołączy do nas!
Klasyczni giganci w październiku w gorzowskiej filharmonii2018-09-20

Wraz z początkiem października Filharmonia Gorzowska rozpoczyna kolejną edycję warsztatów edukacyjnych dla szkół i przedszkoli.
Dobre informacje dla lubuskich samorządów!2018-09-20

Oczekiwane inwestycje sportowe w Lubuskiem, nowy program wspierający drogi lokalne - Fundusz Dróg Samorządowych oraz realizacja programu „Dobry Start” były tematem dzisiejszej konferencji prasowej wojewody Władysława Dajczaka.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-10-07
Bilety z pewnego źródła, czyli skąd?

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-30
Ubezpieczenie na narty - jak i na ile się ubezpieczyć?

gorzow.com kraj kabaret 2019-09-19
Kabaret Młodych Panów - Kobiety

gorzow.com kraj kabaret 2019-09-19
Kabaret Nowaki - Krystyna u lekarza

gorzow.com kraj kabaret 2019-09-19
- Kabaret Młodych Panów - Agencja Towarzyska Olimp

gorzow.com kraj kabaret 2019-09-19
Kabaret Młodych Panów - Myśli

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-17
Jak spędzić dobrze czas w domu po ciężkim dniu w biurze

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-12
Osobisty kredyt i osobista odpowiedzialność

© 2018 Gorzow.com

^