HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 210; czwartek, 22 sierpień 2019 Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-09-25
Poszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treningu
Poszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treningu

Źródło: Lubuska Policja 

Jest policjantem od 12 lat, wykazuje się bardzo dużą wiedzą, zaangażowaniem i jak się okazuje doskonałą intuicją.

St. asp. Marcin Stańczuk jest policjantem z 12-letnim stażem. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał na wielu stanowiskach wykonawczych w pionie kryminalnym. Początkowo pełnił służbę w Komisariacie Policji w Skwierzynie, następnie został przeniesiony na stanowisko technika kryminalistyki w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, gdzie nadal pełni służbę.


Jak przystało na wzorowego policjanta, Marcin w każdej wolnej chwili dba o swoją kondycję i sprawność fizyczną, uprawia różnego rodzaju sporty i trenuje. Tak też było w sobotę (22 września). Policjant biegał w rejonie skwierzyńskich lasów, gdy zauważył na drodze zaparkowany pojazd na numerach rejestracyjnych z innego województwa, a w nim śpiącego mężczyznę. Początkowo pobiegł dalej, jednak intuicja podpowiadała mu, że coś jest nie tak, że należy sprawdzić, kim jest mężczyzna i co tutaj robi. Dlatego też powiadomił dyżurnego Policji i wskazał dokładną lokalizację pojazdu. Patrol Policji, który przyjechał na miejsce sprawdził dane mężczyzny w policyjnych bazach danych. Okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został przewieziony do Aresztu Śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

St. asp. Marcin Stańczuk jest osobą, która nieprzerwanie uczestniczy w procesie szkolenia kandydatów na nowych funkcjonariuszy. Od kilku lat pełni funkcje nauczyciela w Zespole Szkół Technicznych w Skwierzynie, gdzie prowadzi zajęcia z uczniami klas o profilu policyjnym. Podczas zajęć przekazuje uczniom swoją wiedzę i „zaraża" ich swoją pasją do niebieskiego munduru.

http://www.miedzyrzecz.lubuska.policja.gov.pl/go4/serwis-informacyjny/aktualnosci/22807,Wyjatkowa-policyjna-lekcja.html

W grudniu 2015 roku reprezentacja przygotowywana przez st. asp. Marcina Stańczuka do I Wojewódzkiego Turnieju Klas o Profilu Policyjnym, zdobyła puchar dla najlepszej drużyny.

http://www.miedzyrzecz.lubuska.policja.gov.pl/go4/serwis-informacyjny/aktualnosci/14550,Zmagania-klas-policyjnych.html


Poszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treninguPoszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treninguPoszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treninguPoszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treninguPoszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treninguPoszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treningu

Koncert grupy No Borders Band2018-09-25

W zespole No Borders Band grają młodzi ludzie z Polski, Niemiec, Syrii i Afganistanu. Powstał z inicjatywy uczennicy i nauczyciela II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie.
Nabór do ZTL "Gorzowiacy"2018-09-25

Zespół Tańca Ludowego „Gorzowiacy", działający przy Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, ogłasza nabór młodzieży do sekcji tanecznej.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 24.09.2018r.2018-09-25

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (24.09.2018)
91-latek wyszedł z domu w kapciach. Skuteczne poszukiwania gorzowskiej Policji2018-09-25

Zaginionego, 91-letniego mieszkańca Gorzowa Wlkp. odnaleźli pół godziny po zgłoszeniu funkcjonariusze ruchu drogowego.
Wdzięczni Polskiej Wsi 2018-09-25

Wojewoda Władysław Dajczak dziękuje lubuskim rolnikom i kołom gospodyń wiejskich z regionu, którzy godnie reprezentowali województwo lubuskie podczas Pierwszego Ogólnopolskiego Święta „Wdzięczni Polskiej Wsi” w Wąwolnicy.
Lubuski Aktywny „Senior+” 2018-09-25

Spotkania, wycieczki, aktywność fizyczna… to tylko część oferty, jaką mają do zaoferowania seniorom, lubuskie placówki „Senior+”.
Szybko wytypowany i zatrzymany za usiłowanie zabójstwa2018-09-25

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zadziałali błyskawicznie i zatrzymali 45-latka, który miał ugodzić nożem swoją konkubinę.
Planowane wyłączenie wody ul. Sikorskiego2018-09-25

PWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w ulicy Sikorskiego 27 września 2018 r. od godz. 8:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków przy ulicach: Dworcowa, Składowa i Sikorskiego od nr 30 do nr 47 oraz od nr 95 do DT Rolnik.
Pierwszy koncert w nowym sezonie2018-09-25

Genialna muzyka, słowiańska dusza i wielkie emocje – oto hasła, które są najkrótszą zapowiedzią pierwszego koncertu w nowym sezonie artystycznym w Filharmonii Gorzowskiej.
Lubuska drogówka w czołówce kraju!2018-09-25

Lubuscy policjanci ruchu drogowego – sierż. szt. Łukasz Zalewski i sierż. Paweł Alchimowicz zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej Finału XXXI Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego".
III Lubuski Sejmik Seniorów (wideo)2018-09-24

24 września br. odbyła się III sesja Lubuskiego Sejmiku Seniorów. Radni debatowali nad problemami osób starszych, tematem przewodnim obrad była opieka geriatryczna w regionie.
Przebudowa ulicy Sulęcińskiej2018-09-24

We wtorek (25 września), w związku z rozpoczęciem przebudowy ulicy Sulęcińskiej, wykonawca przystąpi do prac związanych z przebudową wodociągu na odcinku ok. 80 metrów (od skrzyżowania z drogą S-3 do zjazdu na posesję nr 44).
„Ocalić od zapomnienia"…2018-09-24

W poniedziałek spod głównej siedziby Urzędu Miasta do ośrodka wypoczynkowego w Długiem wyjechała kilkudziesięcioosobowa grupa seniorów z Gorzowa, którym towarzyszą pomagający w sprawnej realizacji wyjazdu uczniowie gorzowskich szkół ponadpodstawowych.
Z dowódcami 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej 2018-09-24

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z Dowódcą 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu Generałem Dywizji Stanisławem Czosnek oraz Zastępcą Dowódcy Dywizji gen. bryg. Dariuszem Parylakiem.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-08-19
Kredyt konsolidacyjny przez internet – lato 2019

gorzow.com kraj artykuly 2019-08-16
3 sposoby na to, jak obstawiać najlepsze typy bukmacherskie

gorzow.com kraj artykuly 2019-06-28
Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Poznaniu – jak wypożyczyć samochód, aby nie przepłacić?

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-27
Zielona Góra - Stolica Polskiego Kabaretu

gorzow.com kraj ciekawostki 2019-06-25
Jedz jedno gotowane jajko dziennie

gorzow.com kraj artykuly 2019-06-19
Czy ubrania to dobry prezent dla dzieci?

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-17
Pan Li - Magia

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-17
Kabaret Smile - Bożena ma relaks

© 2018 Gorzow.com

^