HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 198; wtorek, 25 luty 2020 Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-09-25
Kierowali na zakazie i z cofniętymi uprawnieniami. Zatrzymali ich policjanci
Kierowali na zakazie i z cofniętymi uprawnieniami. Zatrzymali ich policjanci

Źródło: Lubuska Policja 

W ostatnich dniach policjanci zakończyli jazdę trzem kierowcom. Jeden z nich miał czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, drugi kierował pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień.

W poniedziałek (24 września) na terenie powiatu krośnieńskiego trwały działania „Trzeźwy kierowca", podczas których nie odnotowano żadnego przypadku kierowania na „podwójnym gazie". Policjanci zatrzymali natomiast dwóch mężczyzn, którzy nie powinni znajdować się na miejscu kierowcy. Funkcjonariusze drogówki prowadząc kontrole na ul. Bohaterów Wojska Polskiego w Krośnie Odrzańskim w pewnym momencie zauważyli Fiata Scudo, którego kierowca nagle zjechał z drogi i zatrzymał się na parkingu przy sklepie. Z auta wysiadło dwóch mężczyzn, którzy weszli do sklepu, a po wyjściu z niego zamienili się miejscami. 36-letni kierowca usiadał na miejscu pasażera, a 42-letni pasażer wsiadł za kierownicę. Nie uszło to uwadze policjantów, którzy zatrzymali ich do kontroli. Jak się okazało widziany za kierownicą fiata 36-latek ma wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień. Za kierowanie bez uprawnień grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Do Sądu skierowany zostanie także wniosek o ukaranie 42-latka, który jako właściciel pojazdu dopuścił do prowadzenia pojazdu przez 36-latka. Za popełnione wykroczenie grozi mu kara grzywny. Tego samego dnia, ten sam patrol w miejscowości Trzebiechów, zatrzymał do kontroli drogowej 22-letniego kierowcę audi. W trakcie czynności okazało się, że ma on sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd środka karnego grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. To nie jedyni zatrzymani w ostatnim czasie. W niedzielę (23 września) policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego krośnieńskiej komendy, patrolując miejscowość Radnica zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Volkswagena. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Funkcjonariusze sprawdzili jego dane w systemach, które wykazały że ma on zarówno zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, jak i jest wobec niego wydana decyzja o cofnięciu uprawnień. Na miejsce wezwano pomoc drogową, która odholowała pojazd na policyjny parking. W związku z popełnieniem przestępstwa zostanie wszczęte przeciwko niemu postępowanie. To już kolejny raz w tym miesiącu, gdzie 25-latek zostaje zatrzymany za kierownicą auta. Decyzję w jego sprawie podejmie sąd.

„Archeologia niebiańska” w Gorzowie do końca września2018-09-25

Do końca września 2018 r. została przedłużona ekspozycja wystawy „Archeologia niebiańska” w Muzeum Lubuskim.
Policyjny wideorejestrator skutecznym narzędziem w walce z piratami drogowymi2018-09-25

141 km/h w obszarze zabudowanym i wyprzedzanie zestawem pojazdów ciężarowych na wzniesieniu - To zachowania kierowców zarejestrowane policyjnym wideorejestratorem, które mogły doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków.
NoVa Park oraz Mazda zapraszają w podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni2018-09-25

W dniach 29-30 września NoVa Park zaprasza na zabawę w iście japońskim stylu. Na klientów NoVa Park czekają premiera nowej Mazdy 6 oraz atrakcje pozwalające przybliżyć Kraj Kwitnącej Wiśni m.in. pokazy samurajów, gejsz oraz sushi.
Konsultacje projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi2018-09-25

Zarząd Województwa Lubuskiego 25 września br. podjął uchwałę w sprawie przyjęcia do konsultacji projektu „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2019 roku”.
Kolejne lubuskie derby dla Babimostu2018-09-25

Niestety nie udało się unihokeistom I LO Floorball Gorzów pokonać gospodarzy w drugiej serii spotkań Salming ekstraligi.
Poszukiwany mężczyzna spał w lesie. Zauważył go policjant na treningu2018-09-25

Jest policjantem od 12 lat, wykazuje się bardzo dużą wiedzą, zaangażowaniem i jak się okazuje doskonałą intuicją.
Koncert grupy No Borders Band2018-09-25

W zespole No Borders Band grają młodzi ludzie z Polski, Niemiec, Syrii i Afganistanu. Powstał z inicjatywy uczennicy i nauczyciela II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie.
Nabór do ZTL "Gorzowiacy"2018-09-25

Zespół Tańca Ludowego „Gorzowiacy", działający przy Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, ogłasza nabór młodzieży do sekcji tanecznej.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 24.09.2018r.2018-09-25

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (24.09.2018)
91-latek wyszedł z domu w kapciach. Skuteczne poszukiwania gorzowskiej Policji2018-09-25

Zaginionego, 91-letniego mieszkańca Gorzowa Wlkp. odnaleźli pół godziny po zgłoszeniu funkcjonariusze ruchu drogowego.
Wdzięczni Polskiej Wsi 2018-09-25

Wojewoda Władysław Dajczak dziękuje lubuskim rolnikom i kołom gospodyń wiejskich z regionu, którzy godnie reprezentowali województwo lubuskie podczas Pierwszego Ogólnopolskiego Święta „Wdzięczni Polskiej Wsi” w Wąwolnicy.
Lubuski Aktywny „Senior+” 2018-09-25

Spotkania, wycieczki, aktywność fizyczna… to tylko część oferty, jaką mają do zaoferowania seniorom, lubuskie placówki „Senior+”.
Szybko wytypowany i zatrzymany za usiłowanie zabójstwa2018-09-25

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zadziałali błyskawicznie i zatrzymali 45-latka, który miał ugodzić nożem swoją konkubinę.
Planowane wyłączenie wody ul. Sikorskiego2018-09-25

PWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w ulicy Sikorskiego 27 września 2018 r. od godz. 8:00 do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków przy ulicach: Dworcowa, Składowa i Sikorskiego od nr 30 do nr 47 oraz od nr 95 do DT Rolnik.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-02-25
Opieka Nad Dziećmi - Kabaret Smile

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-25
Chwilówki na 60 dni - czy to się opłaca?

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-18
Jaki prezent na urodziny - kompletny poradnik po oryginalnych prezentach urodzinowych

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-14
Masz problem z niedoskonałościami cery? Sprawdź jak oczyścić i pielęgnować skórę twarzy bez wizyty u kosmetyczki

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-23
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-13
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu

gorzow.com kraj kabaret 2020-01-08
Klinika Skeczów Męczących - Kabaret Skeczów Męczących - Psychiatryk (Premiera)

© 2018 Gorzow.com

^