HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 172; sobota, 6 czerwiec 2020 Imieniny Laury, Laurentego, Nory
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2018-12-03
Poczuj świąteczną energię w Galerii Askana
Poczuj świąteczną energię w Galerii Askana

Źródło: Galeria Askana - Anna Sip 

Grudzień to w Galerii Askana zawsze wyjątkowy czas, w którym poza różnorodną ofertą handlową, z której każdy może wybrać coś dla siebie i najbliższych proponujemy również liczne atrakcje dla całych rodzin.


Zainaugurowaliśmy je 1 grudnia. Nasz kącik wypiekania askanowych PIERNIKÓW jest już niemal tradycją, o którą dopytują najmłodsi. Każdy kto weźmie udział w warsztatach, będzie mógł przygotować piernika z życzeniami dla najbliższych. Piernikowe szaleństwo będzie dostępne w każdy piątek i weekend aż do Wigilii.


Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana podkreśla „Grudzień w Askanie to zawsze wyjątkowy czas. Bogata oferta prezentów gwiazdkowych w naszych salonach to nie jedyny powód, by zawitać do Galerii Askana. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, dzięki którym młodsi i starsi będą mieli niezwykłą frajdę i poczują niezwykły klimat Świąt.”


W grudniu nie może zabraknąć MIKOŁAJA. Galeria Askana zaprasza na spotkania z nim

6 grudnia oraz w każdy kolejny weekend aż do Wigilii. Dzieci będą mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie oraz usiąść na jego tronie.


MIKOŁAJKI zbliżają się wielkimi krokami. To nie lada gratka dla całych rodzin. 6 i 8 grudnia najmłodsi spotkają megamaskotki, Mikołaja i radosne elfy. Czeka na nie mnóstwo atrakcji a wśród z nich zdjęcia z bajkowymi bohaterami, kreatywne zabawy ze śnieżynką, pisanie listów z Elfem czy chociażby warsztaty z dekorowania styropianowych bombek.


Tradycyjnie już przed świętami POMAGAMY! W tym roku akcji będzie kilka, ale najbliższą z nich jest ANTYKWARIAT MARZEŃ, przy którym współpracujemy z Fundacją Mam Marzenie. Już 8 grudnia będzie można wybrać książkę w ciemno, jedynie na podstawie 3 ją opisujących haseł. Dochód z akcji będzie przeznaczony na realizację marzeń dzieci z Fundacji Mam Marzenie.


To oczywiście nie wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy. W kolejne weekendy czekają na naszych klientów przejażdżki niezwykłych rowerem, który rozpala lampki na choinkach, aż 500 prezentów od Askany, w tym przedświąteczne sprzątanie mieszkania, kibicowanie podczas biegu gwiazdowego, niezwykłe wrażenia przy muzyce na żywo i spotkanie oko w oko z maskotką Fundacji Cancer Fighters. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco. Zapraszamy również na www.galeria-askana.pl oraz www.facebook/GaleriaAskana


Poczuj świąteczną energię w Galerii Askana

Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 02.12.2018r.2018-12-03

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (02.12.2018)
Oszust twierdził, że chce pomóc. Kobieta straciła 30 tys. zł2018-12-03

Gorzowscy policjanci po raz kolejny przypominają, by uważać na oszustów, którzy podszywają się pod funkcjonariuszy. Jedna z gorzowianek straciła 30 tys. zł. po tym, jak uwierzyła w historię usłyszaną w słuchawce telefonu.
Miał problem z wyjściem z kabiny– prowadził cysternę wypełnioną gazem mając ponad trzy promile2018-12-03

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca cysterny, która w nocy przemieszczała się po jednej z głównych ulic Świebodzina.
Pościg za zbiegłym cudzoziemcem i blokady dróg - ćwiczenia sztabowe2018-12-03

Policjanci przyjęli komunikat o ucieczce mężczyzny doprowadzanego do ośrodka dla cudzoziemców. Pojazd, którym się poruszał wraz z dwiema zamaskowanymi i uzbrojonymi osobami, nie zatrzymał się do kontroli drogowej.
MOS - Salon Jesienny 2018-12-03

Miejski Ośrodek Sztuki zaprasza 11.12 o godzinie 18:00 na Salon Jesienny.
Uwaga, szkolenie z organizacji pomocy społeczne2018-12-03

Do 15 grudnia 2018 r. trwa nabór na bezpłatne szkolenie z organizacji pomocy społecznej, które organizuje Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie.
Stypendia dla uzdolnionych sportowców2018-11-30

Po raz dwunasty przyznane zostaną stypendia sportowe Marszałka Województwa Lubuskiego dla najbardziej utalentowanych młodych sportowców naszego regionu.
Narodowy Instytut Wolności – przyjdź i poznaj zasady dofinansowania2018-11-30

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa lubuskiego.
Droga S3 Zielona Góra – Niedoradz gotowa 2018-11-30

Droga ekspresowa S3, na odcinku Zielona Góra Północ – Niedoradz została oddana do ruchu.
"Biała Sobota" w ZUS2018-11-30

Przypominamy, że w związku z wejściem w życie od 1 grudnia obowiązku wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich, jutro we wszystkich lubuskich placówkach ZUS odbędzie się „Biała Sobota”.
Psu na budę! Rusza akcja „Zbieramy banery powyborcze i inne”2018-11-30

Gorzów to piękne miasto. By takim pozostał każdy mieszkaniec musi o nie dbać, o czym łatwo zapomnieć w przedświątecznym zabieganiu. Niedawne wybory samorządowe, a teraz bożonarodzeniowe promocje niestety odciskają swoje piętno na wyglądzie przestrzeni publicznej. Stąd II odsłona kampanii „Zbieramy banery powyborcze i inne” organizowanej przez Agencję PR Valor i ENERIS Surowce.
Szpital bez bólu 2018-11-30

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. dołączył do grona placówek z certyfikatem „Szpital bez bólu”.
Remont Słowiańskiej i Kasprzaka2018-11-30

W poniedziałek (3 grudnia) rozpocznie się remont nawierzchni ul. Słowiańskiej. Prace prowadzone będą na odcinku od ronda Słowiańskiego do ul. Fredry na obu jezdniach, przy zachowaniu ruchu na ul. Słowiańskiej.
Spotkanie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego2018-11-30

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym, w piątek, 30 listopada 2018 w Urzędzie Miasta Gorzowa Wlkp. odbyło się posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, którego tematem przewodnim był stan przygotowania Miasta wraz z zabezpieczeniem jego infrastruktury do realizacji zadań podczas tej pory roku.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

© 2018 Gorzow.com

^