HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 430; piątek, 10 kwiecień 2020 Imieniny Borysławy, makarego, Michała
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-06-07
Bezpieczne „Wakacje z naturą” czas zacząć - finał konkursu plastycznego w gorzowskiej jednostce
Bezpieczne „Wakacje z naturą” czas zacząć - finał konkursu plastycznego w gorzowskiej jednostce

Źródło: Policja Lubuska  


To już czwarta edycja organizowanego przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. konkursu plastycznego „Wakacje z naturą”. 

Spośród kilkudziesięciu kolorowych i radosnych prac uczniów klas I-III gorzowskich szkół podstawowych, nawiązujących do bezpiecznych i aktywnych form wypoczynku w okresie wakacji, komisja konkursowa wyłoniła trzy najlepsze, a 12 wyróżniła. Przy ocenie pod uwagę brano nie tylko zgodność prac z tematem konkursu, ale również wartość estetyczną i techniczną oraz pomysł i oryginalność podejścia do tematu.
 
Ideą konkursu plastycznego „Wakacje z Naturą" jest przede wszystkim kształtowanie pozytywnych wzorców zachowań wśród dzieci, a także utrwalenie bezpiecznych form spędzania wolnego czasu na łonie natury m. in. w górach, nad wodą, na wsi i innych miejscach letniego wypoczynku. Istotnym podczas tworzenia prac było również rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci i zaprezentowanie za pomocą obrazu własnych obserwacji i przemyśleń. Podczas finałowego spotkania funkcjonariusze Policji z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. przypomnieli raz jeszcze czego się wystrzegać i na co zwracać uwagę, aby wakacje minęły bezpiecznie nie tylko podczas wyjazdów na łono natury, ale także w domu czy na placu zabaw. Dodatkowo informacje na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ramach akcji „Na drodze- patrz i słuchaj” przekazała funkcjonariuszka z Wydziału Ruchu Drogowego gorzowskiej komendy.
 
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 7 czerwca w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. Dyplomy oraz nagrody autorom najciekawszych prac wręczyli Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wlkp. kom. Arkadiusz Mucha oraz Naczelnik Wydziału Prewencji podkom. Grzegorz Basta. Pierwsze miejsce w konkursie przypadło Filipowi Kwiatoń - Górniak, reprezentującemu Szkołę Podstawową nr 6 w Gorzowie Wlkp. Na miejscu drugim znalazła się praca Oliwiera Majchrzaka, również ucznia ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Gorzowie Wlkp. Trzecia lokata przypadła Jakubowi Szynklewskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Gorzowie Wlkp.
 
Uczestnikom konkursu, a w szczególności laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i wesołych „Wakacji z naturą”!

Bezpieczne „Wakacje z naturą” czas zacząć - finał konkursu plastycznego w gorzowskiej jednostceBezpieczne „Wakacje z naturą” czas zacząć - finał konkursu plastycznego w gorzowskiej jednostceBezpieczne „Wakacje z naturą” czas zacząć - finał konkursu plastycznego w gorzowskiej jednostce

Konkurs „Bezpieczne wakacje z Lupo” rozstrzygnięty2019-06-07

W środę (5 czerwca) w Szkole Podstawowej Zespołu Szkół nr 13 w Gorzowie Wlkp. odbył się XX Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie pod nazwą „Bezpieczne wakacje z Lupo”. 
Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Konsultacyjnej 2019-06-07

Kolejne posiedzenie Wojewódzkiej rady konsultacyjnej do spraw działaczy opozycji antykomunistycznej oraz osób represjonowanych z powodów politycznych odbyło się w siedzibie Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.  
Elitserien: Stalowcy na czele pogromu Masarny Avesty2019-06-07

W czwartek odbył się mecz ligi szwedzkiej pomiędzy Masarną Avestą a Elit Vetlandą, który zakończył się wynikiem 32:58.  
KOTEK „SIERŻANT” URATOWANY PRZEZ NOWOSOLSKICH POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGO2019-06-07

Do niecodziennej interwencji doszło na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. 
DWÓCH NAPADŁO, CZTERECH ZATRZYMANO. SZYBKIE DZIAŁANIE, NIEOCZEKIWANY PRZEBIEG2019-06-07

W centrum Gubina dwaj młodzi mężczyźni napadli na 24-latka i zabrali mu pieniądze. 
HONOROWA ODZNAKA „ZA ZASŁUGI W DZIAŁANIACH POZA GRANICAMI RP" DLA LUBUSKIEGO POLICJANTA2019-06-07

Komisarz Marek Jankowski, policjant Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. został odznaczony za zasługi w działaniach poza granicami RP. 
SEZON LETNI – START. POLICYJNI WODNIACY GOTOWI DO NIESIENIA POMOCY2019-06-07

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich prezentują pełną gotowość do zabezpieczenia sezonu letniego. Ostatnie przygotowania nadzorował osobiście szefowie strzeleckich policjantów. Zbliżające się wakacje są okazją, aby przypomnieć amatorom wypoczynku nad wodą, miłośnikom żeglarstwa i sportów wodnych o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
Utrudnienia po burzy i silnym deszczu2019-06-07

W czwartek pod wieczór Gorzów nawiedziła burza i silny deszcz; czasowo mogą występować utrudnienia w ruchu drogowym, niektóre drogi i ulice są trudno lub czasowo nieprzejezdne.  
Finał strzeleckiego spływu kajakowego w Gorzowie2019-06-06

Trzech kajakarzy, urzędników strzeleckiego magistratu i dyrektor tamtejszego ośrodka kultury, w samo południe dopłynęło do Gorzowa. Na 116. kilometrze zakończyli swój spływ, który prowadził z jeziora Lipie w miejscowości Długie.  
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim wręczono nagrody finalistom konkursu plastycznego „Historia i współczesność policji”.2019-06-06

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wręczył nagrody laureatom wojewódzkiego konkursu plastycznego na plakat promujący 100. Rocznicę powołania Policji Państwowej pn. „Historia i współczesność policji”. 
Szczegółowy program DNI GORZOWA 2019 oraz wydarzenia towarzyszące 14-16. czerwca 2019-06-06

Piątek, 14. czerwca  
MĘŻCZYZNA CHCIAŁ SKOCZYĆ Z WIADUKTU. URATOWALI GO POLICJANCI2019-06-06

Zielonogórscy policjanci uratowali mężczyznę, który chcąc popełnić samobójstwo, próbował skoczyć z wiaduktu przy ulicy Zjednoczenia.
MOŻLIWE UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA GRANICY POLSKO-NIEMIECKIEJ2019-06-06

Policja informuje, że w najbliższy wtorek (11 czerwca) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na granicy polsko-niemieckiej. 
SKUTECZNI W WALCE Z NARKOBIZNESEM - PLANTACJA KONOPI INDYJSKICH ZLIKWIDOWANA2019-06-06

Kryminalni z Komisariatu Policji w Lubsku zabezpieczyli ponad 80 sadzonek konopi indyjskich. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-02
Naprawa z AC – kiedy zamienniki a kiedy części oryginalne?

gorzow.com kraj artykuly 2020-03-12
Wymarzona czterdziestka - nietuzinkowe inspiracje upominkowe

gorzow.com kraj kabaret 2020-02-25
Opieka Nad Dziećmi - Kabaret Smile

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-25
Chwilówki na 60 dni - czy to się opłaca?

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-18
Jaki prezent na urodziny - kompletny poradnik po oryginalnych prezentach urodzinowych

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-14
Masz problem z niedoskonałościami cery? Sprawdź jak oczyścić i pielęgnować skórę twarzy bez wizyty u kosmetyczki

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-23
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC

© 2018 Gorzow.com

^