HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 410; sobota, 28 marzec 2020 Imieniny Anieli, Kasrota, Soni
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-07-16
„UWIERZ, WALCZ, ZWYCIĘŻAJ” - LUBUSCY KONTRTERRORYŚCI WŚRÓD NAJLEPSZYCH
„UWIERZ, WALCZ, ZWYCIĘŻAJ” - LUBUSCY KONTRTERRORYŚCI WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Źródło: Policja Lubuska  


Policjanci Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gorzowie Wlkp. wywalczyli III miejsce w Międzynarodowych Zawodach Wytrzymałościowo-Siłowych Służb Mundurowych „Uwierz, Walcz, Zwyciężaj”. 

Trzyosobowe drużyny rywalizowały ze sobą w trzech konkurencjach sprawnościowych: tor przeszkód, wejście i zejście po linie oraz strzelanie. W rywalizacji wzięło udział kilkanaście zespołów żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych.
Profesjonalnie wyszkoleni, bezkompromisowi, silni i w 100 procentach zaangażowani w służbę społeczeństwu – tak w kilku słowach możemy opisać funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gorzowie Wlkp. Ich ważną i potrzebną służbę możemy najczęściej obserwować podczas spektakularnych realizacji, w których zatrzymują niebezpiecznych sprawców przestępstw oraz podczas zabezpieczenia poważnych wydarzeń, które mają miejsce w województwie lubuskim oraz całej Polsce. Profesjonalizm, którym się wykazują nie bierze się znikąd. To efekt codziennych treningów, obozów sprawnościowych czy wyjazdów szkoleniowych podczas których podnoszą swoje umiejętności.
 
W ubiegły wtorek (9 lipca) w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Międzynarodowe Zawody Wytrzymałościowo–Siłowe Służb Mundurowych „Uwierz, Walcz, Zwyciężaj!” oraz Mistrzostwa Polski Policji. Wzięły w nich udział trzyosobowe reprezentacji funkcjonariuszy i żołnierzy jednostek specjalnych. Ich celem było propagowanie sportowej rywalizacji, podnoszenie sprawności fizycznej, ale również integracji formacji mundurowych z Polski i zagranicy. W ramach trzech konkurencji sprawnościowych (1. tor przeszkód, 2. wejście i zejście po linie, 3. strzelanie) uczestnicy musieli wykazać się nie tylko znakomitym przygotowaniem fizycznym, ale przede wszystkim zaangażowaniem i odpowiednią techniką pokonywania przeszkód. Nasza drużyna okazała się jedną z najlepszych – w klasyfikacji OPEN nasi policjanci pokonali wiele klasowych zespołów i wywalczyli III miejsce. W ramach zawodów rozegrano również Mistrzostwa Polski Policji, w których zwyciężyli policjanci SPKP z Krakowa, a lubuscy kontrterroryści w klasyfikacji znaleźli się zaraz za nimi, zdobywając II miejsce w kategorii drużynowej.
 
Sukces w zawodach to potwierdzenie nie tylko doskonałego przygotowania fizycznego, ale także pokazanie waleczności i hartu ducha – w tym wypadku w sportowej rywalizacji. Szacunek Panowie!

„UWIERZ, WALCZ, ZWYCIĘŻAJ” - LUBUSCY KONTRTERRORYŚCI WŚRÓD NAJLEPSZYCH„UWIERZ, WALCZ, ZWYCIĘŻAJ” - LUBUSCY KONTRTERRORYŚCI WŚRÓD NAJLEPSZYCH„UWIERZ, WALCZ, ZWYCIĘŻAJ” - LUBUSCY KONTRTERRORYŚCI WŚRÓD NAJLEPSZYCH„UWIERZ, WALCZ, ZWYCIĘŻAJ” - LUBUSCY KONTRTERRORYŚCI WŚRÓD NAJLEPSZYCH„UWIERZ, WALCZ, ZWYCIĘŻAJ” - LUBUSCY KONTRTERRORYŚCI WŚRÓD NAJLEPSZYCH

50 mln na BHP2019-07-16

Zakład Ubezpieczeń Społecznych planuje przeznaczyć 50 mln zł na wsparcie przedsiębiorstw, które chcą poprawić warunki bezpieczeństwa w pracy.  
Kierunek: wakacje. Na czym polega podróż samolotem z przewoźnikiem czarterowym i jak się do niej przygotować?2019-07-16

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. 
Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców2019-07-16

18 lipca w Gorzowie odbędzie się spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na opracowanie innowacyjnych produktów i usług”.    
Zmarł Mieczysław Świątek2019-07-16

W czwartek, 11 lipca 2019 r., w wieku 88 lat zmarł Mieczysław Świątek – lwowianin, uhonorowany odznaką honorową Miasta Gorzowa za wybitne zasługi dla rozwoju Miasta.  
Nowe produkty w stalowym sklepie2019-07-16

Tratwa „Pielgrzym” w Gorzowie2019-07-16

Gorzów znalazł się na trasie spływu tratwą z Krakowa do Kołobrzegu, który rozpoczął się 18 maja br. i zakończy w ostatnich dniach lipca. 
Bilety na Leszno w sprzedaży!2019-07-15

Już 4 sierpnia Stalowcy zmierzą się w Gorzowie z aktualnym Mistrzem Polski. Bilety w sprzedaży!  
ZAPROSZENIE NA WOJEWÓDZKIE I MIEJSKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W GORZOWIE WLKP.2019-07-15

PIJANY KIEROWCA TIRA COFAŁ NA S3. ZATRZYMANY PODCZAS WZMOŻONYCH DZIAŁAŃ POLICJI2019-07-15

Policjanci gorzowskiej drogówki kontrolowali ciężarówki i autokary jadące drogą ekspresową S3. 
Fashion w polsko-niemieckim wydaniu2019-07-15

Berlińscy przedsiębiorcy z branży modowej i tekstylnej spotkali się z polskimi przedsiębiorcami w ramach warsztatów połączonych z wizytami studyjnymi. 
Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – WAKACJE 20192019-07-15

WSTĄP W SZEREGI POLICJI2019-07-15

Osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 17 lipca 2019 roku o godz. 11.00 Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. na ul. Wyszyńskiego 122.  
IMP: Zmarzlik o włos od złota, Kołodziej Indywidualnym Mistrzem Polski2019-07-15

Wiele walki i świetna postawa zawodników, w tym najlepszego po rundzie zasadniczej Bartosza Zmarzlika, to charakterystyka finału zmagań o najważniejszy indywidualny tytuł w Polsce. 
- Jestem zadowolony, troszkę testowałem, a przy okazji wygrałem! - PGE IMME (wypowiedzi)2019-07-15

Piątkowy wieczór był bardzo szczęśliwy dla kibiców truly. work Stali Gorzów.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-03-12
Wymarzona czterdziestka - nietuzinkowe inspiracje upominkowe

gorzow.com kraj kabaret 2020-02-25
Opieka Nad Dziećmi - Kabaret Smile

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-25
Chwilówki na 60 dni - czy to się opłaca?

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-18
Jaki prezent na urodziny - kompletny poradnik po oryginalnych prezentach urodzinowych

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-14
Masz problem z niedoskonałościami cery? Sprawdź jak oczyścić i pielęgnować skórę twarzy bez wizyty u kosmetyczki

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-23
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-13
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu

© 2018 Gorzow.com

^