HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1025; piątek, 10 lipiec 2020 Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2019-07-17
NoVa Park przyjazny miłośnikom dwóch kółek
NoVa Park przyjazny miłośnikom dwóch kółek

Źródło: Monika Paduch 


Coraz więcej klientów dociera do centrów handlowych na rowerze. 

Taką tendencję obserwuje również NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Odpowiadając na potrzeby mieszkańców, Centrum wprowadza coraz to nowe udogodnienia dla rowerzystów oraz chętnie organizuje i angażuje się w akcje skierowane do miłośników dwóch kółek.
Udogodnienia, jakie oferuje NoVa Park to przede wszystkim stojaki rowerowe, które znajdują się przy obu wejściach do NoVa Park oraz na patio, dzięki którym Centrum zachęca Klientów do wybrania się na zakupy jednośladem. Do dyspozycji rowerzystów jest również samoobsługowa stacja naprawy rowerów, zlokalizowana przed wejściem do NoVa Park od strony Mostu Staromiejskiego. Na wyposażeniu stacji są wkrętak, zestaw kluczy imbusowych, klucz płaski, klucz nastawny, łyżka do opon, pompka i szczypce. Rowerzyści mogą tutaj wyregulować hamulce, dopompować koło czy przykręcić śrubkę. Przez cały rok miłośnicy dwóch kółek mają również możliwość skorzystania z serwisu rowerowego, który oferuje salon Intersport. Przegląd rowerowy w Intersport obejmuje sprawdzenie i regulację hamulców, sprawdzenie i regulację napędu, sprawdzenie, regulację i smarowanie przerzutek oraz sprawdzenie kół.
Udogodnienia dla rowerzystów to nie jedyna forma aktywności skierowana do miłośników dwóch kółek. NoVa Park stawia również na współpracę z lokalnymi organizacjami pozarządowymi. Jednym z takich podmiotów jest Rowerowy Gorzów, z którym NoVa Park współpracuje przy cyklicznie organizowanych masach rowerowych. Do tej pory Centrum zaangażowało się w Świąteczną Masę Rowerową oraz Piżamową Masę Rowerową. Przejażdżka ulicami Gorzowa w obu przypadkach miała swój finał pod NoVa Park, a uczestnicy zabawy w najbardziej oryginalnych przebraniach byli nagradzani upominkami od NoVa Park. Centrum chętnie włącza się również w miejskie inicjatywy rowerowe. W maju NoVa Park wsparło akcję Rowerowy Maj, której celem była popularyzacja roweru jako środka transportu do szkoły. Zasady akcji były bardzo proste. Każdy uczeń i nauczyciel, który w maju dotarł do szkoły w sposób aktywny – na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce – otrzymywał naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy.
 
Najaktywniejsze klasy i placówki zdobywały atrakcyjne nagrody m.in. ufundowane przez NoVa Park. Kolejna rowerowa inicjatywa czeka na NoVa Park już we wrześniu. Centrum będzie partnerem akcji Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Do rywalizacji przystąpi Gorzów Wielkopolski, a zwycięzcą zostanie to miasto, które uzyska jak największą liczbę przejechanych rowerowych kilometrów zdobytych w podziale na liczbę mieszkańców danego miasta.
„Doceniamy fakt, że NoVa Park tak chętnie angażuje się w inicjatywy rowerowe, których jesteśmy organizatorem. Jesteśmy przekonani, że nawiązana współpraca to realne korzyści nie tylko dla NoVa Park oraz naszej organizacji, ale także dla mieszkańców-rowerzystów z Gorzowa i okolic” – mówi Paweł Najdora, założyciel Rowerowego Gorzowa.
Elementem polityki pro-rowerowej NoVa Park są również akcje marketingowe z rowerem w roli głównej. Ostatnio Centrum zorganizowało weekend dla miłośników jednośladów z konkursem, w którym do wygrania był rower miejski. Laureatem konkursu została osoba, która przejechała jak największy dystans w czasie 2 minut na rowerze stacjonarnym. Zwycięzca wykręcił 1,1 km ze średnią prędkością 32 km/h. Dodatkową atrakcją wydarzenia był profesjonalny serwis rowerowy, gdzie klienci mogli bezpłatnie dokonać przeglądu roweru i uzyskać kartę stanu technicznego swojego jednośladu. Specjaliści pomagali m.in. wyregulować przerzutki, sprawdzić oświetlenie, ustawić hamulce, nasmarować łańcuch czy dopompować koła.
„Aktywności skierowane do miłośników dwóch kółek stanowią ważną część naszej strategii marketingowej. Dostrzegamy, że wspieranie inicjatyw rowerowych oraz dostęp do udogodnień dla rowerzystów podobają się naszym Klientom. Będziemy w dalszym ciągu angażować się w te działania, odpowiadając przy tym na aktualne trendy i oczekiwania mieszkańców Gorzowa i okolic” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park. 

NoVa Park przyjazny miłośnikom dwóch kółek

Plac zabaw przy Gracji2019-07-17

Czy dzieci powinny się bawić na takim placu?
Seniorka podała oszustom dane do konta. Pracownicy banku zapobiegli utracie jej pieniędzy2019-07-17

Oszust zadzwonił na telefon biura rachunkowego podając, że jest funkcjonariuszem CBŚP, a pieniądze na rachunku pokrzywdzonej są zagrożone. 
Egzamin dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy i instruktorów nauki jazdy 2019-07-17

Najbliższy egzamin dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy i instruktorów nauki jazdy odbędzie się w dniu 27.07.2019 r., o godzinie 10:00, w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim. 
DMPJ: Żółto-niebiescy świetnie rozpoczęli walkę o finał (relacja)2019-07-17

16 lipca w Gorzowie zainaugurowane zostały półfinały Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.  
PODCZAS POŚCIGU WYCELOWAŁ DO POLICJANTÓW ATRAPĄ BRONI. ZOSTAŁ OBEZWŁADNIONY I ZATRZYMANY2019-07-17

Policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymali w pościgu 38-latka, który ukradł paliwo, kierował bez uprawnień i w stanie po spożyciu alkoholu.
Elitserien: Thomsen ojcem pogromu drużyny z Hallstavik2019-07-17

We wtorkowej kolejce ligi szwedzkiej Anders Thomsen popisał się doskonałą dyspozycją. Nie można tego jednak powiedzieć o Peterze Kildemandzie, który nie przywiózł do mety żadnego punktu.   
DMPJ: Stalowcy wygrywają na własnym torze! (wyniki)2019-07-17

Zwycięstwem dwóch drużyn zakończyła się pierwsza runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która rozegrana została w Gorzowie.  
Wkrótce kolejny musical Filharmonii Gorzowskiej2019-07-17

Twoje dziecko tańczy, śpiewa, ma sceniczne zacięcie? 
Kolejny etap przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego2019-07-17

W środę (17 lipca) zaplanowano rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego. 
OGÓLNOPOLSKIE DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM ORAZ OCHRONY ŚRODOWISKA „SMOG”2019-07-16

17 lipca 2019 roku w całym kraju policjanci przeprowadzą wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 
KOBIETA BYŁA NIEPRZYTOMNA, PILNIE POTRZEBOWAŁA POMOCY. DZIĘKI POLICYJNEJ ESKORCIE SZYBKO TRAFIŁA DO SZPITALA2019-07-16

Nietypową interwencję przeprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego strzeleckiej komendy. 
„UWIERZ, WALCZ, ZWYCIĘŻAJ” - LUBUSCY KONTRTERRORYŚCI WŚRÓD NAJLEPSZYCH2019-07-16

Policjanci Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gorzowie Wlkp. wywalczyli III miejsce w Międzynarodowych Zawodach Wytrzymałościowo-Siłowych Służb Mundurowych „Uwierz, Walcz, Zwyciężaj”. 
50 mln na BHP2019-07-16

Zakład Ubezpieczeń Społecznych planuje przeznaczyć 50 mln zł na wsparcie przedsiębiorstw, które chcą poprawić warunki bezpieczeństwa w pracy.  
Kierunek: wakacje. Na czym polega podróż samolotem z przewoźnikiem czarterowym i jak się do niej przygotować?2019-07-16

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^