HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1060; wtorek, 4 sierpień 2020 Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-08-02
Insp. Tomasz Kłosowski pożegnał się ze sztandarem
Insp. Tomasz Kłosowski pożegnał się ze sztandarem

Źródło: Policja Lubuska  


W czwartek (1 sierpnia) w sali odpraw wschowskiej Policji odbyła się uroczystość podczas której insp. Tomasz Kłosowski – p.o Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim pożegnał się ze sztandarem wschowskiej Policji, którą dowodził przez ostatnie dwanaście lat. Kierownictwo objęli mł. insp. Marek Halota i podkom. Sławomir Wojtkowiak. 
 
Insp. Tomasz Kłosowski od samego początku swojej kariery zawodowej związany był ze wschowską komendą Policji. Był absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego - Wydziału Prawa w 2001 roku. Ukończył studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej w zakresie organizacji i zarządzania. Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, od 2003 roku zajmował stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie, a od jesieni 2007 roku do tej pory dowodził wschowską jednostką Policji, piastując stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie.
 
Policyjna pasja i ścieżka kariery zawodowej insp. Tomasza Kłosowskiego związana jest ściśle z Wydziałem Kryminalnym, gdzie przed objęciem pierwszego kierownictwa wschowskiej Policji był naczelnikiem Wydziału Kryminalnego.
Insp. Tomasz Kłosowski był inicjatorem szeregu przedsięwzięć. Do najbardziej godnego uznania projektu należy zaliczyć nadanie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie w 2008 roku. insp. Tomasz Kłosowski był założycielem nieetatowej grupy szybkiego reagowania „WIKING" w KPP we Wschowie, pomysłodawcą akcji prewencyjnej „Bezpieczna Kobieta", która nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkanek powiatu wschowskiego i swoim zasięgiem na dzień dzisiejszy obejmuje wszystkie gminy. Inicjator powstania płaskorzeźby patrona Policji - św. Michała Archanioła w krużgankach Klasztoru Braci Mniejszych OFM we Wschowie, jak również Izby Pamięci, której oficjalne otwarcie nastąpiło 25 lipca br. podczas Powiatowych Obchodów Święta Policji we Wschowie w 100. rocznicę Powołania Policji Państwowej.
 
Nie zapominając o bezpieczeństwie najmłodszych mieszkańców powiatu wschowskiego insp. Tomasz Kłosowski 15 lat temu zainicjował akcję prewencyjną „Pierwszoklasista" polegającą na przekazywaniu elementów odblaskowych pierwszego września wszystkim uczniom klas pierwszych w całym powiecie wschowskim. Czuwając nad bezpieczeństwem wschowskiej młodzieży insp. Tomasz Kłosowski był inicjatorem Turnieju o Puchar Przechodni Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie „Nie rozrabiam - gram!", który tradycyjnie odbywa się pierwszego dnia wiosny. Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem i urozmaicany jest z biegiem lat o różne nowe drużynowe konkurencje.
 
Policyjna pasja, szereg nowych pomysłów, osobiste zaangażowanie insp. Tomasz Kłosowskiego znalazło swoje odzwierciedlenie w poziomie i poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wschowskiego. Jako profesjonalny negocjator, logistyk, partner zyskał sympatię nie tylko grona osób z którymi na co dzień spotykał się w pracy, ale również samorządowców i mieszkańców powiatu wschowskiego.
 
Podczas wczorajszej uroczystości insp. Tomasz Kłosowski przekazał swoją „pałeczkę" I Zastępcy mł. insp. Markowi Halocie, który również od wielu lat związany jest ze wschowską Policją. Nowym I Zastępcą został podkom. Sławomir Wojtkowiak dotychczasowy Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji we Wschowie, którego ścieżka kariery zawodowej jest ściśle związana z naszą jednostką.

Insp. Tomasz Kłosowski pożegnał się ze sztandarem Insp. Tomasz Kłosowski pożegnał się ze sztandarem Insp. Tomasz Kłosowski pożegnał się ze sztandarem Insp. Tomasz Kłosowski pożegnał się ze sztandarem

DROGÓWKA DBA O KIEROWCÓW I PIESZYCH. TYSIĄCE BADAŃ TRZEŹWOŚCI W KOSTRZYNIE2019-08-02

W kilkunastu miejscach Kostrzyna nad Odrą znajdują się stałe posterunki policjantów ruchu drogowego.
Powalczyć z mistrzami Polski - truly.work Stal Gorzów vs Fogo Unia Leszno2019-08-02

Już w najbliższą niedzielę gorzowianie podejmą na domowym torze obecnego Drużynowego Mistrza Polski - Fogo Unię Leszno w ramach dwunastej kolejki PGE Ekstraligi.  
UDERZYŁ POLICJANTA, KIEDY TEN KIEROWAŁ RUCHEM W KOSTRZYNIE. ZOSTAŁ ZATRZYMANY2019-08-02

36-letni, nagi i agresywny mężczyzna zaatakował policjanta, który kierował ruchem drogowym w Kostrzynie, w ramach zabezpieczenia Pol’And’Rock Festival. 
POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANEGO O KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ2019-08-02

Policjanci z komisariatu w Sulechowie w zaledwie 2 godziny po zdarzeniu ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą, do której doszło w jednym z marketów na terenie miasta.
NA POL’AND’ROCK ABSOLUTNY ZAKAZ LOTÓW. NIEKTÓRZY ŁAMIĄ TE ZASADY2019-08-02

Podczas trwania Operacji Policyjnej „Kostrzyn 2019” w ramach zabezpieczenia „Pol’And’Rock”, obowiązuje całkowity zakaz wykonywania wszelkich lotów. 
ŚWIADEK NA WEZWANIE PRZYJECHAŁ PUNKTUALNIE. JEDNAK NIE BYŁO Z NIM KONTAKTU. JAK SIĘ OKAZAŁO ZNAJDOWAŁ SIĘ POD DZIAŁANIEM NARKOTYKÓW2019-08-02

Młody mężczyzna wykazał się kompletną ignorancją przepisów oraz bezmyślnością. 
POLICJANCI ZABEZPIECZAJĄCY POL’AND’ROCK FESTIVAL W HOŁDZIE POWSTAŃCOM. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!2019-08-02

Wstrzymany ruch kierowców i oddany honor. 
Ogłoszenie w sprawie prac nad projektem budżetu Miasta2019-08-02

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego informuje, że trwa procedura przygotowania projektu uchwały budżetowej na 2020 rok i istnieje możliwość składania propozycji zadań do realizacji w 2020 roku w zakresie zadań  własnych gminy i powiatu, o których mowa w ustawie o samorządzie gminnym i ustawie o samorządzie powiatowym.
Utrudnienia w al. ks. Andrzejewskiego i na ul. Piłsudskiego2019-08-02

Od 2 sierpnia (piątek) planowane są utrudnienia w ruchu w al. ks. Andrzejewskiego i ul. Piłsudskiego, związane z układaniem nawierzchni bitumicznych dróg rowerowych.  
Ulica Piłsudskiego przejezdna2019-08-02

W czwartek został przywrócony ruch dwukierunkowy na ulicy Piłsudskiego, na swoje trasy wróciły autobusy MZK.  
Nadchodzi wielki powrót Olimpijskiego2019-08-01

Już w najbliższą sobotę odbędzie się historyczny powrót Wrocławia do kalendarza Grand Prix po dwunastu latach!  
List z ZUS nie trafi do wszystkich 2019-08-01

ZUS od końca czerwca wysyła do swoich klientów listy z Informacją o Stanie Konta Ubezpieczonego (IOSKU).
Pluszowy przyjaciel do wzięcia od NoVa Park2019-08-01

Miłe w dotyku, zawsze wierne i stworzone do przytulania – pluszaki, bo o nich mowa, już niedługo zagoszczą w NoVa Park. 
Drugie miejsce Stalowców w Ostrowie2019-08-01

Młodzieżowcy truly.work Stali Gorzów wciąż znajdują się w kapitalnej formie.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

© 2018 Gorzow.com

^