HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 156; sobota, 11 lipiec 2020 Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-10-03
UCIEKAŁ Z DZIEĆMI W AUCIE. KIEROWCA TRAFI DO WIĘZIENIA
UCIEKAŁ Z DZIEĆMI W AUCIE. KIEROWCA TRAFI DO WIĘZIENIA

Źródło: Policja Lubuska  


Policjanci ruchu drogowego chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę volkswagena. 

Mężczyzna zlekceważył jednak sygnały dawane przez funkcjonariuszy, z kobietą i dwójką dzieci w aucie zaczął uciekać. Ta niebezpieczna jazda zakończyła się na polu. Kierowca chciał jeszcze uciekać pieszo, ale został zatrzymany przez policjantów. Agresywny mężczyzna nie miał nigdy uprawnień, poszukiwany był listem gończym. W zakładzie karnym spędzi ponad rok.
Policjanci ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. we wtorek (2 października) patrolowali drogi powiatu sulęcińskiego. Po godzinie 17 zauważyli w okolicach Torzymia volkswagena passata. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że siedzący za kierownicą mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania. Chcieli więc zatrzymać go do kontroli.
 
Kierowca vw jechał drogą krajową nr 92. Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe w radiowozie. Mężczyzna w passacie zamiast zatrzymać pojazd, gwałtownie przyspieszył, a nawet próbował zepchnąć z drogi radiowóz. Na ruchliwej drodze krajowej zaczął uciekać, jechał z dużą prędkością. W pewnym momencie zjechał w boczną drogę i wjechał na pole. Z pojazdu wybiegł kierowca i zaczął uciekać pieszo. Został szybko zatrzymany przez policjantów, był agresywny i nie wykonywał ich poleceń. W samochodzie oprócz kierowcy była kobieta i dwoje dzieci.
 
Mężczyzna nie chciał podać swoich danych osobowych, a w stronę policjantów kierował groźby. Z miejsca zatrzymania został przetransportowany przez karetkę do szpitala. Tam nadal był agresywny. Po badaniu alkomatem okazało się, że jest trzeźwy. W ustaleniu jego personaliów pomogła współpraca z funkcjonariuszami z Sulęcina. Okazało się że to 31-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Był także poszukiwany przez gorzowski sąd. Z sulęcińskiej komendy trafi prosto do zakładu karnego, bo za uszkodzenie ciała ma 14 miesięcy kary pozbawienia wolności. Jego kartoteka może się rozszerzyć o niezatrzymanie do kontroli drogowej, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza oraz groźby karalne. Za te przestępstwa grozi nawet do 5 lat więzienia.

UCIEKAŁ Z DZIEĆMI W AUCIE. KIEROWCA TRAFI DO WIĘZIENIAUCIEKAŁ Z DZIEĆMI W AUCIE. KIEROWCA TRAFI DO WIĘZIENIA

Utrudnienia w ruchu w zw. z duatlonem2019-10-03

W niedzielę (6 października) od godziny 9. do 13. odbędzie się impreza sportowa III Gorzowski Duathlon.
Więcej zieleni w parku Wiosny Ludów2019-10-03

Domek dla kaczek wróci na wyspę stawu w parku Wiosny Ludów. 
"Smerfy" w Urzędzie Miasta2019-10-03

W środowe przedpołudnie grupa przedszkolnych "Smerfów" z Przedszkola Miejskiego nr 17 odwiedziła po raz pierwszy Urząd Miasta Gorzowa.   
Ocalić od Zapomnienia – Integracyjny Wyjazd Międzypokoleniowy2019-10-03

Międzypokoleniowe spotkanie integracyjne odbyło się w dniach 24  – 26 września br. w ramach projektu ,,Ocalić od zapomnienia’’ z okazji 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej – barbarzyńskiej agresji na Nasz Naród ze strony nazistowskich Niemiec a następnie inwazji bolszewickiej Rosji. 
POSZEDŁ DO LASU NA GRZYBY I WRÓCIŁ Z... ZARZUTAMI2019-10-03

Nowosolscy policjanci ruchu drogowego ustalili i zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży podzespołów naczepy ciężarowej w miejscowości Niedoradz. 
WYBIERASZ SIĘ DO LASU? ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO!2019-10-03

Jesień to czas kiedy dużo osób wybiera się do lasu, część z powodu pojawiających się grzybów, inni by zwyczajnie pospacerować. 
Alan – tysięczny noworodek2019-10-02

W niedzielę 29 września 2019 r. o godz. 3:40 w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim na świat przyszedł Alan.
Gorzowski szpital na nowo otworzył oddział nefrologii2019-10-02

Po kilkumiesięcznej przerwie Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. przywrócił funkcjonowanie Oddziału Nefrologii. 
Dzielimy się ciepłem2019-10-02

Będzie pomoc w regulowaniu opłat dla najbardziej potrzebujących gorzowian, którzy korzystają z ciepła sieciowego przesyłanego za pomocą miejskiej sieci ciepłowniczej. 
PO NARKOTYKACH I BEZ UPRAWNIEŃ – POLICJANCI PRZERWALI NIEBEZPIECZNĄ JAZDĘ 26-LATKA2019-10-02

Świebodzińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem będąc pod działaniem narkotyków i nie posiadając uprawnień.
Puchar Polski III Runda Parapływackiego Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych2019-10-02

28. i 29.  września 2019 r. Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” zorganizował Puchar Polski III Rundę Parapływackiego Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych, który został przeprowadzony w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym „Słowianka” w Gorzowie Wlkp. W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników reprezentujących 17 klubów sportowych z całej Polski.
Uczniowie IV LO na intensywnym kursie niemieckiego2019-10-02

Trzynastu uczniów z klas trzecich i dwóch nauczycieli z IV Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyło 10 - 13 września 2019 roku w intensywnym kursie języka niemieckiego, przygotowującym do egzaminu DSD II, prowadzonym przez nauczycieli akademickich Uniwersytetu Europejskiego Viadrina.
Spotkanie z dowództwem 35. dywizjonu ze Skwierzyny 2019-10-02

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z dowódcą 35. Skwierzyńskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Skwierzynie ppłk Januszem Romanikiem. 
Młodzi programiści o smart cities2019-10-02

Maraton dla programistów i designerów rozstrzygnięty. Pierwsze miejsce zajął zespół Elektryczne Lemingi.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^