HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1184; sobota, 8 sierpień 2020 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-10-23
POLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIA
POLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIA

Źródło: Policja Lubuska  


Policjanci ze Strzelec Krajeńskich i kontrterroryści z Gorzowa Wielkopolskiego przyłączyli się do niedzielnej zbiórki, która miała miejsce w Starym Kurowie. 

Była ona zorganizowana dla małego Jasia, który choruje na nowotwór. Chłopiec mimo choroby dzielnie walczy o zdrowie. Niestety koszty związane z leczeniem malucha znacznie przewyższają zdolności finansowe rodziny. Dlatego cieszy fakt, że mieszkańcy i instytucje pomagają w zbieraniu pieniędzy.
W niedzielę /19 października br./ w Starym Kurowie odbyła się charytatywna zbiórka pieniędzy. Z uwagi na jej cel miała ona wyjątkowy charakter. Cały dochód poświęcony był na leczenie kilkumiesięcznego Jasia, który choruje na wyjątkowo złośliwy nowotwór. Choroba jest wyjątkowo niebezpieczna dla jego zdrowia i życia. Nadzieją jest leczenie, które wymaga jednak dużych nakładów finansowych. Te przewyższają możliwości rodziny. Dlatego od kilku już dni, właściwie na terenie całego powiatu strzelecko-drezdeneckiego, prowadzone są różnego rodzaju licytacje i zbiórki, które mają pomóc w tym, aby mały Jaś był zdrowy. Tak było również w przypadku niedzielnej zbiórki, w której uczestniczyło wielu mieszkańców i instytucji, którzy postanowili wspomóc w realizacji tego jakże szczytnego celu. Do niedzielnej zbiórki przyłączyli się również policjanci ze Strzelec Krajeńskich i kontrterroryści z Gorzowa Wielkopolskiego. Mundurowi przygotowali specjalne stoiska, w których prezentowali sprzęt wykorzystywany w służbie. Największym powodzeniem cieszył się zdalnie sterowany robot wykorzystywany przez kontrterrorystów do zabezpieczania m.in. materiałów wybuchowych oraz broń, którą policjanci wykorzystują do „zadań specjalnych”. Dużym powodzeniem wśród najmłodszych cieszył się symulator zderzeń, dzięki któremu młode osoby mogły zobaczyć jak wygląda zderzenie z przeszkodą przy niewielkiej prędkości.
 
Wszystkich biorących udział w zbiórce cieszył widok tłumów jakie przyszły wspomóc małego Jasia. Dzięki hojności i wrażliwym sercom mieszkańców udało się zebrać kilkadziesiąt tys. złotych. Pieniądze na pewno pomogą w walce z groźną chorobą, z którą zmaga się chłopiec. Jednak bardzo istotny jest również aspekt społeczny, który pokazuje, że kiedy potrzeba wszyscy potrafimy zjednoczyć się w szczytnym celu.
 
 

POLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIAPOLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIAPOLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIAPOLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIAPOLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIAPOLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIAPOLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIA

Luksusowe BMW warte 300 tys. zł odzyskane przez gorzowską Policję2019-10-23

Skuteczne działanie dzielnicowego z Witnicy i kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. doprowadziły do odzyskania luksusowego BMW X6. 
Najmłodsi „świecą” przykładem. TY też załóż odblask i bądź bezpieczny!2019-10-23

Lubuska Policja dba o bezpieczeństwo pieszych. Aby w jesiennej aurze być bardziej widocznym, policjanci Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. przekazali uczniom kamizelki i opaski odblaskowe. 
Medale w strzelectwie sportowym2019-10-23

Srebro i brąz drużynowo Kacpra Pierzyńskiego na Mistrzostwach Świata w strzelectwie sportowym.  
Finał konkursu na słoik jabłkowy2019-10-23

Blisko 20 przepisów nadesłali gorzowianie w odpowiedzi na konkurs „Gorzowski Słoik Jabłkowy”.    
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta2019-10-23

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego odbędą się, od godziny dziewiątej do 15.00, w czwartek 14 listopada br.  
Jubileusz Związku Sybiraków w Gorzowie2019-10-23

Minęło 30 lat od powołania Związku Sybiraków w Gorzowie. We wtorek, za nieustanne pielęgnowanie historii i pamięci o latach cierpień na nieludzkiej ziemi, Sybirakom dziękował prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.
Inżynierowie w przedszkolu2019-10-23

Pracownie LEGO na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 i 21 już oficjalnie otwarte. Dzięki zestawom dydaktycznym z klocków swoje umiejętności matematyczno-przyrodnicze będą doskonalić tu sześciolatki z 28 przedszkoli.
Askana Style Jam z Hgher Living2019-10-23

O tym, że taniec niesie ze sobą mnóstwo pozytywnych emocji, jest metodą znalezienia równowagi, świetną formą dbania o zdrowie przekonaliśmy się nie raz. 
MIESZKANIE NIE BYŁO PRZYPADKOWE. ZABEZPIECZONE NARKOTYKI I ZARZUTY DLA 30-LATKA2019-10-22

Trzymiesięcznym aresztem zakończyło się zatrzymanie 30-latka u którego kryminalni zabezpieczyli tabletki ecstasy, amfetaminę, metaamfetaminę oraz marihuanę. 
Adrian Chełmiński: Kibice to nasz 8 zawodnik, mam nadzieję, że przyjdą na mecz z Grodkowem2019-10-22

Gorzowianie przygotowują się do kolejnego spotkania ligowego z taktycznie niewygodną drużyną z Grodkowa. Czy w drużynie pojawił się hurraoptymizm po spotkaniu z Siódemką Miedź Legnica?  
Bezpieczniej na drogach2019-10-22

Ulice Teatralna, Warszawska, Hermanowskiej, Szkolna, Szpitalna, Głowackiego – to tu pracowali w ostatnim czasie drogowcy zajmujący się odnawianiem oznakowania poziomego.
Próbna ewakuacja w dwóch szkołach2019-10-22

W czwartek (24. października) na terenie Gorzowa zostanie przeprowadzona próba syren alarmowych, w trakcie której odbędą się ćwiczenia ewakuacyjne dla dzieci i młodzieży w wybranych placówkach oświatowych. 
Lubuskie talenty poszukiwane2019-10-22

260 uczniów lubuskich szkół podstawowych oraz liceów, którzy są uzdolnieni w zakresie przedmiotów matematyczno – przyrodniczych, informatycznych lub języków obcych, ma szanse na stypendium w wysokości 600 lub 800 zł miesięcznie.
Kolejne zadania z budżetu obywatelskiego na finiszu2019-10-21

Gotowy jest już przebudowany chodnik przy ul. Popławskiego. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^