HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 101; wtorek, 4 sierpień 2020 Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-10-25
Z mistrzami rzutów karnych - Stal Gorzów vs Olimp Grodków
Z mistrzami rzutów karnych - Stal Gorzów vs Olimp Grodków

Źródło: Stal Gorzow  


Już w tę sobotę gorzowianie zagrają przełożone spotkanie z 13 października.

Naprzeciwko nich stanie ekipa Olimpu Grodków, która w tym roku zaliczyła już 2 wygrane po serii rzutów karnych. Szykują się wielkie emocje!
 
Kiedy drużyna dwukrotnie wygrywa mecze zaledwie jedną bramką, mówi się o emocjonalnych horrorach dla kibiców, a nie zwykłych meczach ligowych. Mega horrorem i testem nerwów są jednak mecze kończące się remisem i serią rzutów karnych! A dwa takie stały się udziałem sobotniego przeciwnika gorzowskiej drużyny, UKS-u Olimp Grodków. – Na pewno możemy się spodziewać wiele emocji w sobotę. To jest nieprzyjemny zespół. W tamtym roku pierwsze miejsce. Mają dobrych graczy, którzy grają bardzo mądrą, rozważną piłkę, długo ją trzymają. To jest bardzo niewygodny rywal. Prowokują swoją grą błędy u przeciwnika i tego musimy starać się uniknąć, bo jeżeli wdamy się w taką samą grę, czyli damy sobie narzucić ich styl grania, to ten mecz będzie nie dość, ze brzydki, bo szarpany, to dodatkowo cały czas na ostrzu noża – a tego chciałbym uniknąć – powiedział Dariusz Molski.
 
Szkoleniowiec gorzowskiego zespołu przed tym meczem ma dwa zmartwienia – jednym jest przygotowanie drużyny na taktycznie trudnego i nieprzyjemnego rywala, drugim zaś niepełny skład, w którym brakować będzie zawodnika, który w Legnicy zaczął rozwijać młode skrzydła. – Jeszcze nic nie wiadomo na pewno, do soboty jest dużo czasu (śmiech). Może Kubie klimat na kadrze nie będzie służył, albo bardzo za nami zatęskni (śmiech). Faktycznie, muszę się liczyć z ewentualnością, że będziemy grali bez niego. Życie – wyjaśnił trener Molski na temat absencji Kuby Dzieciątkowskiego.
 
Gorzowianie są jednak mocno zbudowani zwycięstwem z ówczesnym liderem tabeli, Miedzią Legnica, a jak wiadomo, zwycięstwa nie tylko dają przewagę, ale budują także atmosferę w drużynie. – Tak, tylko, że tamte emocje były inne. Trzeba zejść szybko na ziemię, skończyć grać na dużej adrenalinie, włączyć więcej chłodnej głowy, bo pomimo tego, że my tą chłodną głowę i doświadczenie wykorzystywaliśmy w tamtym meczu, to tutaj ona musi być jeszcze większa. Musimy grać szachami, a nie bierkami. Więcej, więcej, więcej głowy – zapowiedział szkoleniowiec Stali.
 
Mecz z Olimpem Grodków będzie kolejnym sprawdzianem dla gorzowskiej ekipy, która stopniowo buduje zaufanie kibiców, wygrywając coraz więcej meczów. Tym razem celem jest spokojny mecz, wygrany większą przewagą niż jedna bramka, choć to może okazać się bardzo trudnym zadaniem.
 
Czy się uda? Przekonamy się już w sobotę. Start spotkania o godzinie 16.00 w hali przy Szarych Szeregów 7 – zapraszamy!
 
Bilety w cenach 15 zł normalny, 10 zł ulgowy do kupienia w Sklepie Klubowym w Galerii Manhattan oraz w dniu spotkania w kasach hali na 45 minut przed pierwszym gwizdkiem!

Krzysztof Kasprzak z kontraktem na dwa lata w Truly.work Stali Gorzów!2019-10-25

Gorzowska Stal na specjalnie zwołanej konferencji prasowej poinformowała o nowym kontrakcie z Krzysztofem Kasprzakiem...  
Park Siemiradzkiego powraca do świetności2019-10-25

Gotowa jest już konstrukcja kładki w parku Siemiradzkiego. Budowlańcy wykonali też część ścieżek od strony ul. Zacisze (dojście do Kozaczej Góry) i do ogródków działkowych. 
Krwiodawcy z ZSTiO najlepsi2019-10-25

Krwiodawcy z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim zajęli pierwsze miejsce w kategorii „Największa ilość oddanej krwi" w XVl Edycji Ogólnopolskiego Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” Polskiego Czerwonego Krzyża w roku szkolnym 2018/2019.
#szpitaluczy pierwszej pomocy przedmedycznej 2019-10-25

Jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, jak sprawdzić czy osoba leżąca oddycha? Jak skutecznie wezwać pomoc i jak długo prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową? 
Gra o Lubuskie – Gorzowianie stworzyli planszówkę promującą województwo2019-10-24

Stowarzyszenie NOVUM postanowiło wykorzystać panującą modę na gry planszowe i wspólnie z 16 młodymi gorzowianami stworzyli grę planszową „Gra o Lubuskie”, nawiązującą do naszego województwa. 
SKUTECZNA MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA. POLICJA ODZYSKAŁA KOPARKĘ I CIĘŻARÓWKĘ2019-10-24

Co najmniej 80 tysięcy złotych warta jest koparka i ciężarówka, które skradziono na terenie Niemiec.
W sobotę motocyklowa parada2019-10-24

W sobotę (26 października) od godz. 12.00 do 13.00, w ramach imprezy „Zakończenie Sezonu Motocyklowego”, ulicami miasta przejedzie parada motocykli.  
DZIELNICOWI RATUJĄ ŻYCIE2019-10-24

Dzięki błyskawicznej i sprawnej interwencji dzielnicowych z Komisariatu Policji w Rzepinie żyje 50-latek, który usiłował odebrać sobie życie. 
Czworonogi będą miały swoje miejsce2019-10-24

Na ukończeniu są prace w parku Górczyńskim, gdzie powstaje „psia polana” - miejsce aktywności i zabaw dla zwierzaków.  
Powołania do SKO wręczone2019-10-23

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wręczył akty powołania nowym pozaetatowym członkom Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Gorzowie Wielkopolskim.  
W Lubuskiem przybywa cudzoziemców2019-10-23

Co łączy obywatela Laosu i Wybrzeża Kości Słoniowej? Oboje mieszkają w Polsce, a dokładnie w Gorzowie Wielkopolskim.
POLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY DLA CHOREGO JASIA2019-10-23

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich i kontrterroryści z Gorzowa Wielkopolskiego przyłączyli się do niedzielnej zbiórki, która miała miejsce w Starym Kurowie. 
Luksusowe BMW warte 300 tys. zł odzyskane przez gorzowską Policję2019-10-23

Skuteczne działanie dzielnicowego z Witnicy i kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. doprowadziły do odzyskania luksusowego BMW X6. 
Najmłodsi „świecą” przykładem. TY też załóż odblask i bądź bezpieczny!2019-10-23

Lubuska Policja dba o bezpieczeństwo pieszych. Aby w jesiennej aurze być bardziej widocznym, policjanci Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. przekazali uczniom kamizelki i opaski odblaskowe. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

© 2018 Gorzow.com

^