HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 888; wtorek, 4 sierpień 2020 Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-11-13
Mam nadzieję, że u siebie będziemy mieli taką atmosferę na trybunach!
Mam nadzieję, że u siebie będziemy mieli taką atmosferę na trybunach!

Źródło: Stal Gorzow  


Gorzowianie powoli zapominają o meczu wyjazdowym z zeszłego tygodnia i skupiają się na kolejnym rywalu. 

Parę zdań na oba te tematy powiedzieli rozgrywający gorzowskiej ekipy i trener Stalowców.
 
Tomek Gintowt: Fajnie, w drugiej połowie zdecydowanie graliśmy tymi „mniejszymi, co się sprawdziło, rzuciliśmy 4 bramki więcej od przeciwnika, więc naprawdę nam szło. Tak naprawdę cała nasza gra odbywała się w formule jeden na jeden. Z Mariuszem Kłakiem i braćmi Smolarkami ich kręciliśmy i to się sprawdziło. Tak, jestem zadowolony ze swojego występu, cieszę się, bo troszkę więcej minut dostałem. Myślę, że pokazałem się z dobrej strony, co przede wszystkim przełożyło się na wynik. Były takie momenty w tej pierwszej połowie, gdzie nam troszkę Wieluń odjechał, na szczęście w drugiej połowie wróciliśmy, kontrolowaliśmy ten wynik i całe szczęście, bo z trudnego terenu wywozimy 3 punkty.
 
Tak, czasu nie ma na odpoczynek, bo czekają już na nas Obroniki Śląskie. Mam nadzieję, że będzie na trybunach przynajmniej taka atmosfera, jak była w Wieluniu. Liczymy na wsparcie naszych kibiców. I dobrze, że odpoczynek jest krótki, bo jesteśmy w gazie, jesteśmy w fajnym treningu i myślę, że przede wszystkim mecze są od nas zależne, bo to czy wygrywamy, czy przegrywamy, zależy od naszej postawy.
 
Staramy się, staramy, żeby ta gra nie była taka szarpana, próbujemy to usystematyzować, żeby mniej było przestojów. W meczu z Wieluniem lepiej atak niż obrona, bo 35 bramek rzuconych, ale szukamy jeszcze złotego środka i mam nadzieję, że niedługo go znajdziemy, atak i obrona zaskoczą razem, ale na razie cieszymy się, bo myślę, że jak na przedsezonowe założenia, to praktycznie wszystko jest zrealizowane.
 
Dokładnie, kolejny awans w tabeli, cieszymy się, że wskoczyliśmy do pierwszej 3. Cieszy. Mam nadzieję, że w sobotę u siebie dopiszemy sobie kolejne punkty.
 
Dariusz Molski: Tak się zdarzyło, że jesteśmy dobrym teamem i każdy każdego zastępuje, nawet kierownik trenera (śmiech). Uzupełniamy się czasami – ja czasem zamawiam obiad z Owcę, Owca za mnie prowadzi zespół i w sumie wszystko gra i najważniejsze, że się wszystko dobrze skończyło. Emocje były, tak jak w każdym meczu, a ten mecz miał właśnie taki przebieg – falowanie. Tu wyszliśmy niby na spokój, 4 bramki przewagi, a potem doszli nas i wyszli na prowadzenie i musieliśmy gonić. Ale wytrzymaliśmy! Dobrze się stało, że w tej drugiej połowie weszli mali, pokręcili troszkę i odskoczyliśmy, zrobili nam wynik. Z tym przeciwnik nie umiał sobie poradzić. Dużo bramek i tutaj też niby wszystko było wiadomo, niby znaliśmy przeciwnika, wiedzieliśmy co gra i w którą stronę, tak grał, a nie mogliśmy sobie z tym poradzić. Ale w końcu zaskoczyło, na najważniejsze 10 minut!
 
Punkty się zgadzają, to jest najważniejsze, no i super!
 
Dużo było zagrań naszych chłopaków, które zrealizowali naprawdę fajnie, trzeba wyróżnić wszystkich. Każdy dołożył dużą cegłę od siebie do tego zwycięstwa i chwała za to, że mieliśmy tak szeroki skład i ten szeroki skład grał. To nasz atut.
 
Powiem tak, widowiskowych zagrań mamy stały repertuar i potrafimy go wykorzystywać, natomiast przeciwnik był, jaki był i musieliśmy się do tego trochę dostosować, a że wychodziły z tego ładne akcje, to chwała dla nas. To nie było też tak, że sami „mali” wygrali nam mecz, bo duzi też robili najpierw swoje, jednak później się coś zacięło, trzeba było poszukać rozwiązania. Mali się nim okazali. Na koniec znowu wszedł „Hiszpan” (Chełmiński), dwa razy zakręcił obroną, raz karny, raz bramka. Dobra nasza gra. Nic nie mogli na nas poradzić, a przechwyty Stupy ich dobiły.
 
Pełna koncentracja i wsparcie kibiców, to najprostsza recepta na pokonanie Oborników. Tylko dla kibiców gramy, naprawdę, nie gramy sami dla siebie. My codziennie widzimy się na treningu i jakieś-tam fragmenty gramy, pokazujemy sobie, znamy siebie, czasem ktoś nas czymś zaskoczy, to wtedy jest radość, albo śmiech, albo szydera jeszcze (śmiech). Gramy po to, żeby pokazywać się kibicom. Podczas meczu z Wieluniem wychodziło to fajnie, myślę, że ten, kto oglądał ten mecz, to się nie zawiódł, dostarczyliśmy dużo emocji, a teraz czas na te emocje na własnym parkiecie!

SPOWODOWAŁ WYPADEK, A W AUCIE PRZEWOZIŁ PONAD PÓŁ KILOGRAMA NARKOTYKÓW – 26-LATEK ARESZTOWANY NA TRZY MIESIĄCE2019-11-12

Policjanci żarskiej drogówki podczas czynności związanych z wypadkiem drogowym ujawnili w osobowym audi ponad pół kilograma narkotyków.
PRZEJECHAŁ NA CZERWONYM ŚWIETLE, A WCZEŚNIEJ PRAWIE POTRĄCIŁ PIESZYCH. WSZYSTKO NAGRAŁA SAMOCHODOWA KAMERA2019-11-12

Gorzowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu wobec 76-letniego kierowcy. 
Darmowe bilety na podróż po Europie dla 18-latków2019-11-12

Komisja Europejska rozpoczęła kolejny nabór zgłoszeń do inicjatywy DiscoverEU -skierowanej do 18-letnich Europejczyków, w ramach której mogą ubiegać się o darmowy bilet na nawet 30 dniową podróż po Europie w 2020 roku.  
Zmiany na skrzyżowaniu Kostrzyńskiej z Dobrą i Warzywną2019-11-12

W środę (13. listopada) wykonawca przebudowy ul. Kostrzyńskiej planuje zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Dobra – Warzywna – Kostrzyńska. 
III liga: Remis i zwycięstwo po karnych - Stal lepsza od Spartakusa! - Spartakus Buk vs Stal II Gorzów (wyniki, relacja, wypowiedzi)2019-11-11

W sobotnie popołudnie gorzowskie drużyny nie próżnowały - przed wygraną I zespołu, Stal II pokonała kolejnego rywala w III lidze!  
Brązowy medal zdobywa Dominik Szabunia na mocno obsadzonym turnieju Polish Fighter Cup.2019-11-11

Kolejna 8 już edycja turnieju skupiającego zawodników walczących w tzw. stójce uderzanej przyciągnęła do Szczecina 305 zawodników. 
Gorzowianie zachęcają do gry w grę online „Rozegraj Lubuskie” 2019-11-11

Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM z Gorzowa Wielkopolskiego, wspólnie z grupą 30 Lubuszan stworzyło przeglądarkową grę online „Rozegraj Lubuskie” promującą nasze województwo. 
Utrudnienia w ruchu 11. listopada2019-11-11

W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości planowane są dwa wydarzenia mające wpływ na ruch drogowy; przemarsz uczestników obchodów święta oraz IV Bieg Niepodległości.
Zmiany na ul. Śląskiej2019-11-11

We wtorek (12 listopada) wykonawca przebudowy ul. Śląskiej (na odcinku od ulicy Budowlanych do Towarowej) rozpocznie frezowanie nawierzchni jezdni.  
Wielki sukces Gorzowa – nasz festiwal taneczny najlepszy2019-11-08

Dyrektor artystyczny odbywającego się w Gorzowie Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Folk Harbor” Maria Szupiluk przekazała w piątek wiceprezydent Małgorzacie Domagale certyfikat, jaki nasze miasto otrzymało od Międzynarodowego Związku Festiwali Tanecznych FIDAF za organizację najlepszego festiwalu na świecie w 2018 roku.  
Sejf z pieniędzmi odzyskany przez gorzowskich kryminalnych. Zatrzymany 26-latek usłyszy zarzuty2019-11-08

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Gorzowie Wlkp. zatrzymali mężczyznę, który włamał się do firmy w której pracował, skąd ukradł sejf z pieniędzmi.
„LISTOPADOWY WEEKEND” . RUSZAJĄ DZIAŁANIA POLICJI2019-11-08

Kierowanie ruchem, zabezpieczanie przemarszy, sprawdzanie trzeźwości kierowców, kontrole prędkości to tylko kilka z wielu zadań jakie czekają lubuskich policjantów w nadchodzący weekend.
Adrian Chełmiński: Na chwilę obecną Wieluń nie powinien nas niczym zaskoczyć2019-11-08

Gorzowianie już jutro zagrają na wyjeździe z MKS-em Wieluń. Przed tym meczem rozmawialiśmy z Adrianem Chełmińskim, obrońcą gorzowskiej ekipy.  
SPRAWNE ŚWIATŁA POJAZDU TO PODSTAWA BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE2019-11-08

Trwają działania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, w ramach których policjanci zwracają szczególną uwagę na prawidłowość oświetlenia pojazdu. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

© 2018 Gorzow.com

^