HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1129; niedziela, 29 marzec 2020 Imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-11-25
MŁODY MĘŻCZYZNA, CHCIAŁ SKOŃCZYĆ ZE SWOIM ŻYCIEM – W OSTATNIEJ CHWILI ODNALEŹLI GO POLICJANCI
MŁODY MĘŻCZYZNA, CHCIAŁ SKOŃCZYĆ ZE SWOIM ŻYCIEM – W OSTATNIEJ CHWILI ODNALEŹLI GO POLICJANCI

Źródło: Policja Lubuska  


Informacja o zaginięciu młodego i zdesperowanego mężczyzny, a zaraz błyskawiczne, a co najważniejsze skuteczne działania policjantów ze Strzelec Krajeńskich to sytuacja która miała miejsce w minioną sobotę. 

Dzięki rodzinie mężczyzny, która szybko sprawę zgłosiła Policji, funkcjonariusze byli w stanie skutecznie interweniować. Sytuacja była bardzo poważna, bo desperat w chwili odnalezienia miał już przygotowaną linę z pętlą. Na szczęście nic mu się nie stało i został przekazany medykom.
 
Działania policjantów w trakcie poszukiwań osób zaginionych muszą być szybkie i skuteczne. Nie ma miejsca o najmniejszy błąd czy chwilę zawahania. Od pracy policjantów zależy przecież ludzkie zdrowie, a nawet życie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku poszukiwań osób schorowanych, starszych, dzieci oraz takich, które mogą popełnić samobójstwo, kiedy zdrowie i życie jest szczególnie zagrożone. W takich sytuacjach często podnoszony jest alarm dla całej jednostki Policji, tak aby poszukiwania szybko pozwoliły doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.
 
W sobotę (23 listopada) policjanci ze Strzelec Krajeńskich dostali informację od zaniepokojonej rodziny mężczyzny, który wysłał wiadomość SMS, że chce popełnić samobójstwo. Informacja była bardzo niepokojąca, bo mężczyzna miał problemy z depresją. Dodatkowym potwierdzeniem tego, że mężczyzna nie żartuje był fakt, że wyłączył telefon i nie było z nim żadnego kontaktu. Jako pierwsza w poszukiwania zaangażowana została dzielnicowa sierż. szt. Bogusława Matysik i sierż. Grzegorz Ciszowski. Policjanci szybko ustalili jakim pojazdem może się poruszać mężczyzna oraz miejsce, gdzie mógł pojechać. Z uwagi na upływający czas oraz powagę zdarzenia nie było miejsca na najmniejszy błąd. Zaledwie kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu policjanci zauważyli pojazd opisany w zgłoszeniu. W środku siedział desperat, który jak się okazało miał już przygotowaną linę z zawiązaną pętlą. Na szczęście został w porę odnaleziony przez policjantów i przekazany służbom medycznym.
 

KIEROWALI POD DZIAŁANIEM NARKOTYKÓW. NIEBEZPIECZNYCH KIEROWCÓW ZATRZYMALI POLICJANCI2019-11-25

23-latek pod wpływem kokainy, amfetaminy oraz marihuany prowadził pojazd po trasie szybkiego ruchu.
Konkurs z zakresu pomocy społecznej2019-11-25

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej, polegających na prowadzeniu na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego domu dziennego pobytu dla 15 osób starszych (DDP).
Święto pracowników socjalnych2019-11-25

Uznanie dla pracy wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych, to główny cel uroczystości, jaka odbyła się w czwartek w Jazz Klubie Pod Filarami.  
Gdyby nie moje hurtowe zmiany, przewaga prawdopodobnie by rosła2019-11-25

Gorzowianie w miniony weekend wygrali spotkanie w Zielonej Górze. O kilka zdań na jego temat poprosiliśmy po meczu trenera Stalowców oraz jednego z najlepszych strzelców.  
Gorzów zamknięty w kapsule czasu2019-11-25

List z przesłaniem od prezydenta miasta, aktualny statystyczny spis mieszkańców Gorzowa, skład Rady Miasta, opis struktury zarządzania magistratem oraz gorzowskie monety jubileuszowe z 2007 i 2010 roku - to między innymi znalazło się w kapsule czasu, która za dwa, trzy tygodnie zostanie umocowana w kuli wieńczącej katedralną wieżę.
STALOWA ARMIA 20202019-11-22

Na nowy wzór kombinezonu zawodników Stali Gorzów czekało wielu Kibiców. Dzisiaj jest dzień, kiedy możemy go Wam zaprezentować.  
HONOROWI DAWCY KRWI SĄ WŚRÓD NAS2019-11-22

21 listopada /czwartek/ w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. 
Odznaczenia dla gorzowskich krwiodawców2019-11-22

Wrażliwi, bezinteresowni i szalenie odpowiedzialni – tacy są gorzowscy krwiodawcy. W piątek w sali sesyjnej Urzędu Miasta najbardziej zasłużeni zostali odznaczeni.    
Gorzowski Movember. Panowie, badajcie się!2019-11-22

Prezydent Jacek Wójcicki dołączył do akcji Movember, której celem jest zachęcenie mężczyzn do regularnych badań.
Gorzowski śmigłowiec medyczny ma 3 lata 2019-11-22

22 listopada 2016 r. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wykonał pierwszy lot z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. 
AGRESYWNY POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY PRZEZ DZIELNICOWĄ2019-11-22

Ogromnym profesjonalizmem wykazała się dzielnicowa z Komisariatu I Policji w Gorzowie Wlkp., która podczas rozmowy w jednym z mieszkań w swoim rejonie służbowym zauważyła poszukiwanego listem gończym.
Elektryczne autobusy wkrótce i w Gorzowie2019-11-22

Niemal 21 mln zł dofinansowania na zakup ośmiu autobusów elektrycznych oraz stacje ładowania pojazdów otrzyma Gorzów z funduszy unijnych (Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Oś Priorytetowa VI – Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach Działanie 6.1 – Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach). 
Po wiedzę do szpitala #szpitaluczy2019-11-22

Jak sprawdzić czy leżąca na chodniku osoba jest przytomna? Jak prawidłowo przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową i jak skutecznie wezwać pomoc? 
Czas na derby! - KU AZS UZ vs Stal Gorzów 2019-11-21

Już w najbliższą sobotę pierwsze derby w sezonie ligowym! Czas zelektryzować całe województwo!  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-03-12
Wymarzona czterdziestka - nietuzinkowe inspiracje upominkowe

gorzow.com kraj kabaret 2020-02-25
Opieka Nad Dziećmi - Kabaret Smile

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-25
Chwilówki na 60 dni - czy to się opłaca?

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-18
Jaki prezent na urodziny - kompletny poradnik po oryginalnych prezentach urodzinowych

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-14
Masz problem z niedoskonałościami cery? Sprawdź jak oczyścić i pielęgnować skórę twarzy bez wizyty u kosmetyczki

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-23
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-13
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu

© 2018 Gorzow.com

^