HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 312; środa, 26 luty 2020 Imieniny Bogumiła, Eweliny, Mirosława
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-11-25
POŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWI
POŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWI

Źródło: Policja Lubuska  


Przeszło 30 osób zgłosiło chęć podzielenia się krwią. Wśród nich byli policjanci, strażacy, żołnierze, strażnicy graniczni oraz mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. 

Dzięki ludziom dobrej woli zebrano ponad 13 litrów krwi. Życiodajny płyn, którym jest krew, trafi do potrzebujących.
W piątek (22 listopada) przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Wojska Polskiego, pracownicy cywilni tych jednostek, a także mieszkańcy powiatu krośnieńskiego oddali krew potrzebującym. W ciągu kilku godzin do krwiobusa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, który stanął w Krośnie Odrzańskim, zgłosiło się 31 osób. Łącznie w tym dniu zebrano ponad 13 litrów krwi pełnej, która trafiła do banku krwi. W tej szczytnej inicjatywie, udział wzięli także I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie Odrzańskim mł. insp. Maciej Sipek, który ma na swoim koncie blisko 10 litrów oddanej krwi. Oprócz niego,  na fotelach krwiobusu usiedli równiez krośnieńscy dzielnicowi, którzy także mogą poszczycić się okazałym wynikiem oddanej krwi: mł. asp. Łukasz Borek – prawie 7 litrów i asp. Piotr Stetner – niemal 6 litrów. Zapytani dlaczego zostali dawcą, odpowiedzieli, że ratowanie ludzkiego życia to ich priorytet, dlatego robią to w każdy możliwy sposób. Według nich, każdy jeśli tylko nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych powinien zgłosić się do punktu krwiodawstwa. Warto pamiętać, że wystarczy tylko kilka minut, żeby pomóc innym w walce o życie.

POŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWIPOŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWIPOŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWIPOŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWIPOŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWIPOŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWI

MŁODY MĘŻCZYZNA, CHCIAŁ SKOŃCZYĆ ZE SWOIM ŻYCIEM – W OSTATNIEJ CHWILI ODNALEŹLI GO POLICJANCI2019-11-25

Informacja o zaginięciu młodego i zdesperowanego mężczyzny, a zaraz błyskawiczne, a co najważniejsze skuteczne działania policjantów ze Strzelec Krajeńskich to sytuacja która miała miejsce w minioną sobotę. 
KIEROWALI POD DZIAŁANIEM NARKOTYKÓW. NIEBEZPIECZNYCH KIEROWCÓW ZATRZYMALI POLICJANCI2019-11-25

23-latek pod wpływem kokainy, amfetaminy oraz marihuany prowadził pojazd po trasie szybkiego ruchu.
Konkurs z zakresu pomocy społecznej2019-11-25

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej, polegających na prowadzeniu na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego domu dziennego pobytu dla 15 osób starszych (DDP).
Święto pracowników socjalnych2019-11-25

Uznanie dla pracy wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych, to główny cel uroczystości, jaka odbyła się w czwartek w Jazz Klubie Pod Filarami.  
Gdyby nie moje hurtowe zmiany, przewaga prawdopodobnie by rosła2019-11-25

Gorzowianie w miniony weekend wygrali spotkanie w Zielonej Górze. O kilka zdań na jego temat poprosiliśmy po meczu trenera Stalowców oraz jednego z najlepszych strzelców.  
Gorzów zamknięty w kapsule czasu2019-11-25

List z przesłaniem od prezydenta miasta, aktualny statystyczny spis mieszkańców Gorzowa, skład Rady Miasta, opis struktury zarządzania magistratem oraz gorzowskie monety jubileuszowe z 2007 i 2010 roku - to między innymi znalazło się w kapsule czasu, która za dwa, trzy tygodnie zostanie umocowana w kuli wieńczącej katedralną wieżę.
STALOWA ARMIA 20202019-11-22

Na nowy wzór kombinezonu zawodników Stali Gorzów czekało wielu Kibiców. Dzisiaj jest dzień, kiedy możemy go Wam zaprezentować.  
HONOROWI DAWCY KRWI SĄ WŚRÓD NAS2019-11-22

21 listopada /czwartek/ w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. 
Odznaczenia dla gorzowskich krwiodawców2019-11-22

Wrażliwi, bezinteresowni i szalenie odpowiedzialni – tacy są gorzowscy krwiodawcy. W piątek w sali sesyjnej Urzędu Miasta najbardziej zasłużeni zostali odznaczeni.    
Gorzowski Movember. Panowie, badajcie się!2019-11-22

Prezydent Jacek Wójcicki dołączył do akcji Movember, której celem jest zachęcenie mężczyzn do regularnych badań.
Gorzowski śmigłowiec medyczny ma 3 lata 2019-11-22

22 listopada 2016 r. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wykonał pierwszy lot z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. 
AGRESYWNY POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY PRZEZ DZIELNICOWĄ2019-11-22

Ogromnym profesjonalizmem wykazała się dzielnicowa z Komisariatu I Policji w Gorzowie Wlkp., która podczas rozmowy w jednym z mieszkań w swoim rejonie służbowym zauważyła poszukiwanego listem gończym.
Elektryczne autobusy wkrótce i w Gorzowie2019-11-22

Niemal 21 mln zł dofinansowania na zakup ośmiu autobusów elektrycznych oraz stacje ładowania pojazdów otrzyma Gorzów z funduszy unijnych (Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Oś Priorytetowa VI – Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach Działanie 6.1 – Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach). 
Po wiedzę do szpitala #szpitaluczy2019-11-22

Jak sprawdzić czy leżąca na chodniku osoba jest przytomna? Jak prawidłowo przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową i jak skutecznie wezwać pomoc? 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-02-25
Opieka Nad Dziećmi - Kabaret Smile

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-25
Chwilówki na 60 dni - czy to się opłaca?

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-18
Jaki prezent na urodziny - kompletny poradnik po oryginalnych prezentach urodzinowych

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-14
Masz problem z niedoskonałościami cery? Sprawdź jak oczyścić i pielęgnować skórę twarzy bez wizyty u kosmetyczki

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-23
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-13
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu

gorzow.com kraj kabaret 2020-01-08
Klinika Skeczów Męczących - Kabaret Skeczów Męczących - Psychiatryk (Premiera)

© 2018 Gorzow.com

^