HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 273; środa, 26 luty 2020 Imieniny Bogumiła, Eweliny, Mirosława
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-11-25
SKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓW
SKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓW

Źródło: Policja Lubuska  


Dzięki skutecznej pracy operacyjnej Iłowscy policjanci odzyskali skradzione na terenie Niemiec motocykle wartości 30 tys. zł.

Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany. Do sprawy zatrzymano łącznie trzech mężczyzn.
W środę (20 listopada) funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Iłowej w wyniku wcześniejszej pracy operacyjnej precyzyjnie wskazali miejsce, gdzie znajdowały się dwa motocykle marki BMW. Jeden z nich miał uszkodzoną stacyjkę i wyrwane kable rozruchowe, co sugerowało, że może pochodzić z kradzieży. Sprawdzenie pojazdów w systemach policyjnych potwierdziło przypuszczenia policjantów. Oba motocykle zostały skradzione na terenie Niemiec. Ich łączna wartość szacowana jest na 30 tys. zł. Następnie udali się do miejsca zamieszkania osób, które miały stać się nowymi „właścicielami” pojazdów. Jeden z nich na widok funkcjonariuszy próbował szybko lecz bezskutecznie zamknąć drzwi. W mieszkaniu znajdowało się trzech mężczyzn, którzy początkowo twierdzili, że nie wiedzą do kogo należą motocykle. W wyniku dalszych czynności przyznali, że przywieźli je na polecenie kolegi, który przebywa na terenie Niemiec.  W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad kilogram marihuany. Największa ilość znajdowała się w oparciu wersalki, wraz z wagami elektronicznymi oraz woreczkami strunowymi. Wartość suszu na czarnym rynku wynosi około 30 tys. zł. Na miejscu wykonano oględziny motocykli, które zostały zabezpieczone i przewiezione na policyjny parking, gdzie będą czekały na odbiór przez właścicieli. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzut popełnienia przestępstwa paserstwa, natomiast trzeci usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast paserstwo umyślne jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

SKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓWSKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓWSKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓWSKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓWSKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓWSKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓW

POŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWI2019-11-25

Przeszło 30 osób zgłosiło chęć podzielenia się krwią. Wśród nich byli policjanci, strażacy, żołnierze, strażnicy graniczni oraz mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. 
MŁODY MĘŻCZYZNA, CHCIAŁ SKOŃCZYĆ ZE SWOIM ŻYCIEM – W OSTATNIEJ CHWILI ODNALEŹLI GO POLICJANCI2019-11-25

Informacja o zaginięciu młodego i zdesperowanego mężczyzny, a zaraz błyskawiczne, a co najważniejsze skuteczne działania policjantów ze Strzelec Krajeńskich to sytuacja która miała miejsce w minioną sobotę. 
KIEROWALI POD DZIAŁANIEM NARKOTYKÓW. NIEBEZPIECZNYCH KIEROWCÓW ZATRZYMALI POLICJANCI2019-11-25

23-latek pod wpływem kokainy, amfetaminy oraz marihuany prowadził pojazd po trasie szybkiego ruchu.
Konkurs z zakresu pomocy społecznej2019-11-25

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej, polegających na prowadzeniu na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego domu dziennego pobytu dla 15 osób starszych (DDP).
Święto pracowników socjalnych2019-11-25

Uznanie dla pracy wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych, to główny cel uroczystości, jaka odbyła się w czwartek w Jazz Klubie Pod Filarami.  
Gdyby nie moje hurtowe zmiany, przewaga prawdopodobnie by rosła2019-11-25

Gorzowianie w miniony weekend wygrali spotkanie w Zielonej Górze. O kilka zdań na jego temat poprosiliśmy po meczu trenera Stalowców oraz jednego z najlepszych strzelców.  
Gorzów zamknięty w kapsule czasu2019-11-25

List z przesłaniem od prezydenta miasta, aktualny statystyczny spis mieszkańców Gorzowa, skład Rady Miasta, opis struktury zarządzania magistratem oraz gorzowskie monety jubileuszowe z 2007 i 2010 roku - to między innymi znalazło się w kapsule czasu, która za dwa, trzy tygodnie zostanie umocowana w kuli wieńczącej katedralną wieżę.
STALOWA ARMIA 20202019-11-22

Na nowy wzór kombinezonu zawodników Stali Gorzów czekało wielu Kibiców. Dzisiaj jest dzień, kiedy możemy go Wam zaprezentować.  
HONOROWI DAWCY KRWI SĄ WŚRÓD NAS2019-11-22

21 listopada /czwartek/ w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. 
Odznaczenia dla gorzowskich krwiodawców2019-11-22

Wrażliwi, bezinteresowni i szalenie odpowiedzialni – tacy są gorzowscy krwiodawcy. W piątek w sali sesyjnej Urzędu Miasta najbardziej zasłużeni zostali odznaczeni.    
Gorzowski Movember. Panowie, badajcie się!2019-11-22

Prezydent Jacek Wójcicki dołączył do akcji Movember, której celem jest zachęcenie mężczyzn do regularnych badań.
Gorzowski śmigłowiec medyczny ma 3 lata 2019-11-22

22 listopada 2016 r. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wykonał pierwszy lot z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. 
AGRESYWNY POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY PRZEZ DZIELNICOWĄ2019-11-22

Ogromnym profesjonalizmem wykazała się dzielnicowa z Komisariatu I Policji w Gorzowie Wlkp., która podczas rozmowy w jednym z mieszkań w swoim rejonie służbowym zauważyła poszukiwanego listem gończym.
Elektryczne autobusy wkrótce i w Gorzowie2019-11-22

Niemal 21 mln zł dofinansowania na zakup ośmiu autobusów elektrycznych oraz stacje ładowania pojazdów otrzyma Gorzów z funduszy unijnych (Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Oś Priorytetowa VI – Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach Działanie 6.1 – Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach). 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-02-25
Opieka Nad Dziećmi - Kabaret Smile

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-25
Chwilówki na 60 dni - czy to się opłaca?

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-18
Jaki prezent na urodziny - kompletny poradnik po oryginalnych prezentach urodzinowych

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-14
Masz problem z niedoskonałościami cery? Sprawdź jak oczyścić i pielęgnować skórę twarzy bez wizyty u kosmetyczki

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-23
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-13
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu

gorzow.com kraj kabaret 2020-01-08
Klinika Skeczów Męczących - Kabaret Skeczów Męczących - Psychiatryk (Premiera)

© 2018 Gorzow.com

^